Skocz do zawartości

Ciekawa wycena usług :D


bardyt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@NaJedynce jak zwykle negujesz to co ktoś mówi.

Ja tych sklepów za kilkaset tysięcy nie składam, więc powodów do kłamania nie mam :).

Tak jak mówiłem nad sklepem pracuje : psycholog, socjolog, grafik, programista, specjalista od us, są szkolenia, testy i inne działania, które kosztują.

Nie o tą firmę konkretnie mi chodziło, ale wyślij zapytanie na przykład do divante.pl. (zresztą ta grupa to divante).

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem nad sklepem pracuje..

Divante/Ideacto to koszt minimum 10k za grafikę + zakodowanie, audyt usability w cenie a jeszcze do tego jak widać na przykładzie Vobis nie zawsze im wychodzi. Im większa i bardziej znana firma tym drożej więc nie zdziwiłbym się gdyby jedynie za tą mdłą i niskich lotów grafikę Vobis zapłacił kilka razy drożej.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że mają w cenniku tworzenie sklepu internetowego, który wychodzi też w tysiącach, a tak naprawdę korzystają z darmowego skryptu :) Więc jak dla mnie, trochę nie halo...

Korzystamy z darmowego silnika ale .... Optymalizacje, konfiguracje, dodatkowe moduły. dopisane snipety chcesz mieć też za darmo ??

Nawet postawienie i prosta konfiguracja darmowego skryptu powinna być opłacona gdyż ktoś tam ileś czasu na to poświęcił, może tak zanim ktokolwiek cokolwiek napisze w temacie "darmochy" to nich 3 x pomyśli zanim coś pieprznie.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% bebechów sklepu jest niewidoczne z punktu widzenia użytkownika oglądającego stronę.

i nie ważne czy to na darmowym skrypcie czy nie, stanowi on jedynie szkielet (bo po co wyważać otwarte drzwi)

Na przykładzie mojego sklepu: darmowe OSC wersja z 2005 roku, obecnie wygląda tak:

www.zoologiczny.sklep.pl

I to, jak wygląda obecnie + jakie ma funkcjonalności nie kosztuje 800 pln jak się niektórym wydaje. A prawie 3/4 kosztów pochłonęły zmiany i dodatki niewidoczne dla przeglądającego sklep.

www.akwaswiat.net - nowe/stare forum akwarystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi co nazywają frajerami i jeleniami innych.

Jeździcie maluchami, w domu siedzicie na kamieniach i chodzicie boso?

Czy może też jesteście jeleniami, bo chyba nie sądzicie, że wytworzenie adidasów kosztuje 250 zł?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak przy okazji UU to liczba unikalnych odwiedzin jak rozumie ?

W jaki sposób można ją sprawdzić na danej stronie ?

Sory jestem nowy a wyszukiwarka nie działa z wyrazami krótszymi niż 3 litery.

Google nie pomógł >> Unitarian Universalism is a religious community characterized by support for a "free and responsible search for truth and meaning" <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności