Skocz do zawartości

Jak opublikować stronę za darmo?


messina

Rekomendowane odpowiedzi

Ucze się tworzyć strony w html i css. Napisałam sobie taką jedną strokę i chciałabym aby wyświetliła się w google. Chciałabym się zapytać czy jest może jakiś bezpłatny sposób aby taką stronkę opublikować tak na próbę, żeby zobaczyć jak wygląda? Mam serwer i miałam na nim taką stronę na joomla www.grocholacfe.pl. Dzisiaj specjalnei usunęłam sobie z niej joomlę ale przy okazji usunęłam też public.html, więc nie mam gdzie opublikować. Jak opublikować sobie taką stronę na serwerze jak nie mam domeny?

Mam też inną stronę i próbowałam wrzucić stronę do public.html ale nic nsię nie wyświetliło (pewnie dlatego że tam jest już cms joomla). Znacie jakiś sposób jak mogę sobie popróbować tworzenie i publikowanie stron? W KED od razu mi się wyświetla strona ale to nie to samo przecież. Chciałabym ją zobaczyć w naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@messina Biorąc do kupy temat, post i linki jakie masz w stopce to Twoje pytanie należy traktować w formie:

- żartu,

- reklamy,

- kaca po hucznych wczorajszych imieninach.

By zachować odpowiednią formę wypowiedzi- odpowiedź na pytanie w temacie- kliknij link który ja mam w stopce i skorzystaj.

Edycja: odpowiedź na post poniżej.

No, powiedzmy. Link- prosto i wygodnie :)

E2: odp. na E2 @Trotyla.

coś w tym jest ;)

Choć jeśli IP nie jest uwzględnione to co z tego- inne konto i już. A o "renomie" nie ma tu mowy więc co za różnica? W nicku?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile masz lat? i profil na nk? :) haha zaruje

jak chcesz tylko opublikowac to wrzuce Ci na moj serwer ale jeśli chcesz czesto zmieniać coś na stronie to nie bo nie dam hasła dostępu do plików.

Katalog franczyz - dodaj lub przeglądaj firmy

Pomysł na biznes - przeglądaj wiadomości biznesowe i pomysły na biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności