Skocz do zawartości

Czym jest Jagger?


admin

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzieki intruder2600!

spoko :P - w tym temacie o Jaggerze bylo kilkanasce stron i raczej malo informacji o co chodzi - kazdy mial prawo sie niedoszukac - ja przedstawilem 3 zdaniowy skrot, mam nadzieje uzyteczny ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) sie zapytalem i otrzymalem odpowiedz, podziekowalem, wiec o co Ci chodzi (...)
To ja się chciałem zapytać, czy ktoś nie mógłby mi przelać paru tysięcy złotych na konto, nr na priv, nie tylko podziękuję, ale też będę bardzo wdzięczny ;)

Jeśli jeszcze nie zrozumiałeś, to biegiem tłumaczę - dlaczego ktoś ma wykonywac za Ciebie najprostsze czynności? Twoje argumenty mnie przynajmniej nie przekonują. Szczególnie już radzę tuż obok prośby o pomoc (i deklaracji, że szukasz, ale nie możesz znaleźć) nie pisać rzeczy typu "a nie chce mi sie przegladac"... Nie jest to najlepsze rozwiązanie, przynajmniej jeśli naprawdę chcesz uzyskać pomoc...

O i widzę, że Erbit już odpowiedział, z resztą trudno się z tym co napisał nie zgodzić.

IMO to zależy od wieku i rozsądku, bez urazy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO to zależy od wieku i rozsądku, bez urazy...

To że młody - nie znaczy że zacofany?. :P

Po prostu - młodszym pokoleniom w dzisiejszych czasach za wygodnie się żyje. ;)

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności