Skocz do zawartości

Mistrz świata w oszustwie z Allegro


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.gadu-gadu.pl/oszukal-go-narkodi...zedl-na-policje

Analogicznie do sytuacji - jeśli nic nie otrzymałeś poza listem to bez problemu możesz iśc na policje i zgłosić sprawę, odzyskać hajs i nic Ci nie grozi :)?

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukajcie po słowie kluczowym "ondraszek" :) z tego co wiem, że miał od uja nicków

a najlepiej szukać "tytoń ondraszek"

BTW

policja już w zeszłym roku do nas dzwoniła i dostali pewne dane i do dzisiaj gó**o zrobili :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carnagge wcale nie trzeba podrabiać dowodu. Wiesz jak wygląda np. nieraz zakładanie konta w bankach internetowych? Widziałeś nieraz tych kurierów? Portale aukcyjne to samo, można obejść łatwo.

Chyba trochę przesadziłeś :) Jak podrobić pesel? Numer i serie dowodu?

Nie musisz podrabiać dowodu dla banku internetowego, wystarczy że masz skan czyjegoś dowodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz ale jak kilka lat temu zakladalem konto w mbanku i Inteligo to kurier pozniej mi sprawdzal dokumenty. Oczywiscie na pewno kuriera latwiej nabrac niz kogos w banku, bo w sumie zbytnio nie zalezy na dokladnym sprawdzaniu tych dokumentow, ale i tak uwazam, ze ktos tak bardzo nie kombinowal.

Dobrym pomyslem byloby zasilenie karty prepaid, ale nie wiem, czy nie trzeba czegos konkretnego podac przy przelewie, zeby zostal on zaakceptowany.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomyslem byloby zasilenie karty prepaid, ale nie wiem, czy nie trzeba czegos konkretnego podac przy przelewie, zeby zostal on zaakceptowany.

Trzeba podać tylko i wyłącznie numer `konta`. Reszta jest nieistotna.

PS. bezczelny cwaniak z gościa ... :D

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprzedawca tak naprawdę nie posiadał nielegalnego towaru, a kupujący go nie dostał to nie możemy mówić o popełnieniu wykroczenia zarówno przez kupującego jak i sprzedającego. Natomiast podchodzi to pod zwykłe oszustwo na Allegro. Także myślę bez obawy możesz zgłosić, że zostałeś oszukany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jak np. ktoś ma gg telefonie na kartę to czy Policja może go namierzyć ?

z dokladnoscia do kilku-kilkudziesieciu metrow w miescie w zaleznosci od ilosci stacji

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposobów jest bardzo dużo :) a [ nierzetelny partner ]ów na Allegro coraz więcej i cwaniaków :P

Pozdrawiam...

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności