Skocz do zawartości

Od jakiej liczby UU niezbędny dedyk?


Mus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zależy na czym masz postawionego tego bloga.

Dla przykładu:

Mój autorski skrypt - 15 k uu dziennie - zwykły serwer za 15 zł / mc

phpbb by przemo ( zoptymalizowana ) - 5 k uu dziennie - VPS nie wystarczał, trzeba było kupić dedyk

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Można bawić się w optymalizację, ale jak się na tym nie znasz to poradnikami poprawisz wydajność o kilka procent.

Sam programistą nie jestem, ale miałem przykre przypadki z forum na przemku. Wordpress też swoje waży, ale jak zachowuje się przy tysiącach uu dziennie powiedziec nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na czym masz postawionego tego bloga.

Dla przykładu:

Mój autorski skrypt - 15 k uu dziennie - zwykły serwer za 15 zł / mc

phpbb by przemo ( zoptymalizowana ) - 5 k uu dziennie - VPS nie wystarczał, trzeba było kupić dedyk

No, to jest to co w stopce u mnie, to w środku. Idzie kurna jak burza, a zastanawiałem się trzy razy czy warto bloga o tym zakładać. Wordpress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mus zainteresuj się wp super cache. Metoda z zapisywaniem stron jako gotowe pliki i przepisanie adresów do nich jest najszybszą z możliwych, tak jakbyś miał zwykłe pliki html.

Nie mam pojęcia dlaczemu wyleciały i mają filtera Polskie znaki w adresach Joomla od nowa napisane, czytelnie i logicznie. Dylemat adres z www czy bez? Powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.

Naprawiam kodowanie [krzaki, chińskie znaki, polskie znaki] dowiedz się także czymże jest kodowanie znaków bo to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje 99% ze już parę osób stawi, kopie ( nie na żywca rzecz jasna) twojego "super bloga" :), dodatkowo mogę stwierdzić nie dasz rady osiągnąć takiego ruchu, po prostu masz mało wiedzy w dziedzinie SEO i innych zagarnięć internetowych. Taki ruch to spora kasa, wiedz nie łódź się ze tak prosto dadzą tobie stare wyjadacze ją zarobić :D

szczególnie po tym jak pokazałeś wszytko na tacy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje 99% ze już parę osób stawi, kopie ( nie na żywca rzecz jasna) twojego "super bloga" :), dodatkowo mogę stwierdzić nie dasz rady osiągnąć takiego ruchu, po prostu masz mało wiedzy w dziedzinie SEO i innych zagarnięć internetowych. Taki ruch to spora kasa, wiedz nie łódź się ze tak prosto dadzą tobie stare wyjadacze ją zarobić :D

szczególnie po tym jak pokazałeś wszytko na tacy....

A to na zdrowie tym co zechcą robić to samo co ja. Prawdziwą kasę to mam z firmy windykacyjnej która prowadzę ale dzięki niej mam materiały na bloga i chyba się trochę na tej branży znam.... Ja nie troszczę się zbytnio o SEO tylko dodaję wpisy i tagi. Ten blog to dla mnie odskocznia przede wszystkim, owszem wstawiłem reklamy, czasem i refa jakiegoś wrzucam w tekst, ale zbytnio nie przejmuję się.

Nie wystarczy skopiować pomysł na bloga, jeszcze trzeba mieć o czym pisać na tym blogu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie masz szans na taka liczbe odwiedzin jaka podales w pierwszym poscie. Chyba, ze mowisz o liczbie miesiecznej to ok, ale ja rozumiem, ze to ma byc 20 - 30K dziennie. Musialbys miec czolowe pozycje na setki fraz, zeby taki wynik wykrecic, bo zadna z tych tematyk dotyczacych widykacji i dluznikow nie ma jakiegos wielkiego ruchu.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy skopiować pomysł na bloga, jeszcze trzeba mieć o czym pisać na tym blogu...

Oki widzę nie wiesz o co chodzi a ja nie mam czasu tobie tłumaczyć....

Ok,zgadzam się, masz racje będziesz mieć 1 000 000 unikalnych użytkowników na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy skopiować pomysł na bloga, jeszcze trzeba mieć o czym pisać na tym blogu...

Oki widzę nie wiesz o co chodzi a ja nie mam czasu tobie tłumaczyć....

Ok,zgadzam się, masz racje będziesz mieć 1 000 000 unikalnych użytkowników na miesiąc.

Ja wiem o co chodzi natomiast nie wiem czy Ty wiesz. Ja wiem na czym polega pozycjonowanie - mam strony wysoko w TOP 10 na różne b. trudne słowa i frazy finansowe. Nie wystarczy jednak wbić bloga na TOP 1 na kluczowe hasło jeśli poziom treści będzie żenująco niski i nieciekawy - bo nikt na niego nie powróci.

Wg mnie nie masz szans na taka liczbe odwiedzin jaka podales w pierwszym poscie. Chyba, ze mowisz o liczbie miesiecznej to ok, ale ja rozumiem, ze to ma byc 20 - 30K dziennie. Musialbys miec czolowe pozycje na setki fraz, zeby taki wynik wykrecic, bo zadna z tych tematyk dotyczacych widykacji i dluznikow nie ma jakiegos wielkiego ruchu.

To nie tak, @Carnagge. Chodzi przede wszystkim o pozyskiwanie powracających użytkowników. U mnie jest to około 30-35% - powracających. Zobacz jak częste są aktualizacje. I nie pisze tylko o tym, jak odzyskać pieniądze, ale też czy np. warto aby kontrahent podpisał fakturę, albo dlaczego nie brać pożyczki w Provident.

Spokojnie, dam znać pod koniec roku. Albo skruszony albo z podniesioną głową. A piszę na wstępie wątku o dziennej liczbie uu, nie o miesięcznej.

P.S. Jak na razie to większość odwiedzin, ba, wszystkie odwiedziny są z długiego ogona, z tagów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki nie mam zamiaru cokolwiek tobie udowadniać co wiem i co umiem.

Co pożytecznego uzyskałem z naszej dyskusji to fajny forum kredyty-forum.edu.pl, śliczny :) inne raczej to Zgreda domena :D jak się pojawi to powie chyba coś..... Wystraszy odpalić SpyGlas a wszytko pięknie prezentuje się - ekstra strony finansowe i reszta.....

Jaszcze raz życzę sukcesów w osiągnięciu 1 mln UU/mc na blogu windykatora.. Z moje strony temat zamknięty.

p.s dziwi mnie czemu bank-lokata.edu.pl niema zeszczę bana :D nie tak dawno temu chyba sporo poleciało tego typu kwiatuszków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności