Skocz do zawartości

Kilka rad dotyczących spotkań pozycjonerów ...


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę się ty przemądrzać - po prostu we Wrocławiu udało nam się już zorganizować wiele takich spotkań i każde konczyło się sukcesem i chiałbym dać kilka rad, które powodują, że spotkania takie zawsze się udają.

Po pierwsze potrzeba 2 chętnych osób i to oni muszą się dogadać. Potem nalezy wybrac godzinę, miejsce i dzień i konsewketnie się jej trzymać - ciągnięcie w wątku rozwaząń dotyczących daty i miejsca nic nie daja i zniechęca każdego nowo wchodzącego. Po ustaleniu ew. zaprosiśc na prw wszystkich z danego miasta. Wiadomo, nie każdemu godzina bedzie opdowiadać, nie każdy przyjdzie .. ale najbardziej niekomfortowa sytuacja jest wtedy, kiedy nie ma pewności czy impreza będzie. Jeżeli dogadają sie dwie osoby i ustalą, że będą na pewno to nagle zwiększy się chęc i zainteresowanie u innych.

Można też wprowadzić, co nam się udało (we Wrocławiu) cykliczność spotkań (np.: ostatni czwartek miesiąca) i wtedy jak ktoś nie może przyjśc to ma miesiąc, żeby sobie znależć czas na następne spotkanie.

A jak już dojedzie do spotkania to jest super - ludzi nie trzeba wiele - czasami przyjdzie 4 czasami 7 osób, ale można pogadać o du**e marynie, wypić piwko. oczywiście nie unika się tematów firmowych, ale zamiast gadania o jaggerach (to też się zdarza) można znależć nową pracę (tak tak !) czy po prostu nabrać nowego spojrzenia na pewne sprawy w naszym businesie.

Krótko - jak dla mnie spotkania lokalne to bardzo przydatny atut w Naszej pracy i doskonały przerywnik :-)

P.S. Jest jeszcze inna zaleta cykliczności - gdyby coś odbywało się regularnie np.: w Warszawie czy Poznaniu to zawsze można postarać trafić tam w odpowiednim momencie na gościnne wystepy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz to sprawdzę :yahoo:.

Sprawdź, sprwadż - Łódź mi zawsze nie po drodze ... ale co miesięczne regularne spotkania choćby dwójki pozycjonerów z Łodzi mogą spowodować zakrzywienie czasoprzestrzeni i spowodować skróecenie drogi "nie po drodze" do zera :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a śląsk co? :) jak zawsze nic :P

Starajcie się tam jest sporo ludzi! Chciaż ostatni udało mi się obrazić kogoś z Krakowa (osobiście nic nie mam do Krakowa), ale gościu napadł na Wrocław, że tam nic się w necie nie dzieje, że e-commerce słabei wogóle hurtu nie ma to ską slepy internetowa miały by być - to ja mu na to, że jak dystrybutorów, handlel w tamtym kierunku to bardziej kojarzę zawsze Śląsk i Zagłębie a dopiero w trzeciej kolejności Kraków :-)

A na poważnie kwestia wytrwałości - jeżeli chodzi o Wrocław to bynajmniej nie mojej - ja się tylko Przysiadam regularnie do stolika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a śląsk co? jak zawsze nic

Ej Normanos to dawaj w Tychach zorganizuj spotkanie: kraków ma blisko, łódź i wrocław też bez tragedii. dojazd dobry.

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nie chce organizowac. zarobiony jestem :P ale jak ktos inny sie zakreci to moge zalatwic w sobote wjazd na browar z przewodnikiem, zwiedzaniem i degustacja :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a śląsk co? :blink: jak zawsze nic :D

Wlasnie. Trzeba xxxx ruszyc. Raczej szykujmy sie na styczen. Jak wroce ze spotkania w Łodzi, to sie pomysli o konkretach.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wątek. To co pisze mrtn jest niby oczywiste, ale ktoś napisać to musiał ;) Bardzo chciałbym poznać Was osobiście, czy to w Łodzi, Krakowie czy na Śląsku - wszędzie mi blisko.

[edit] F***, zapomniałem o Wrocławiu również wartym odwiedzin - sorry [/edit]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem w Szczecinie, ale wiem tyle, że na 100% jak Bóg da, będę tam. A nasze Erbit spotkanie jest raczej pewne - to kwestia czasu. Pozdrawiam Wszystkich, sam licząc na większe otwarcie swej osoby ;)

[edit] Erbit, teraz doczytałem, że to już jutro - chyba nie uda mi się namówić mojej drugiej połowy, aby zasiadła za kółkiem (ja jestem dziś spalony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[edit] Erbit, teraz doczytałem, że to już jutro - chyba nie uda mi się namówić mojej drugiej połowy, aby zasiadła za kółkiem (ja jestem dziś spalony).

To jedz pociagiem! Ja jade przez Czestochowe, to sie zabierzesz ze mna ;) Ew. jesli jestes odwazny, to ja moge poprowadzic do Lodzi ;) (pomysl szalony, ale co mi tam ;) )

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności