Skocz do zawartości

kliker reklam netsales


Szczypta Krul

Rekomendowane odpowiedzi

parasol nie czuje takiej potrzeby. Ale denerwuje mnie coś takiego. parasol powiedz mi, czy miło by Ci było gdybyś puścił kampanię reklamową za 5000zł a ktoś by Ci ją po złodziejsku wyklikał? Spójrz na to od strony reklamodawców. Jak dla mnie to jest trochę nie w porządku i nie popieram takich praktyk.

PS. A co do tego "mądrego" określenia to już cenzura na forum zadziałała :)

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość kasy i czasu którą musiałbyś poświęcić na każdy nie wykryty klik będzie kilka razy większa niż zysk z tego kliku więc nie ma sensu, a prawdopodobnie i tak się nie uda. Zamiast X godzin poświęcać na kombinowanie jak kogoś okraść/oszukać - poświęć to na zrobienie dobrej strony i zarobisz normalnie na reklamach, bez schiza, że ktoś wykryje kombinacje i nie wypłaci kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tjay99 spokojnie, takich gości jak autor pytania przy każdym programie gdzie tworzone są raporty z kampanii wrzuca się do bana zanim dobiegnie koniec danej akcji.

Większość rozważań teoretycznych w stylu "jak to można kogoś oskubać" ginie w regulaminie, lub w umowie którą się podpisuje.

Nie wyobrażam sobie sobie kampanii gdzie ktoś mi wyklika 5tyś z tora lub proxy.

Sposób na 100% pewny jak zarobić, przedstawić treść w taki sposób, że użytkownicy sami będą klikać i po stresie, ale zbudować serwis z reputacją to za wysokie progi dla autora postu.

Jak INOMan napisał szkoda kasy i czasu na ukrycie lipy, nikt kto poważnie podchodzi do biznesu w internecie nie zabiera się za takie pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz wypłaty bo przed wypłatą, każda szanująca się sieć reklamowa, sprawdza konwersję leadów. Jeżeli z Twoich 1000 klików, nikt nie wykonał żadnej akcji(bądź wykonał znacznie mniej niż średnia) , dostaniesz bana.

Zamiast kombinować, staraj się stworzyć stronę, która będzie zarabiała legalnie. Nie jest to wcale takie trudne.

Ciemna strona mocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności