Skocz do zawartości

Poker, FBI, kupowanie linków - co jest grane?


Eldoka

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś rok temu osoba pisząca w języku angielskim pisała do mnie w sprawie umieszczenia linku do strony pokerowej na mojej stronie o ćwiczeniach na brzuch (aeorobiczna 6 weidera)

Teraz piszą do mnie takiego e-maila :

Hi, We have noticed your website is linking to PokerStars.com on [wycinam link]. You may be aware that the FBI has recently charged this company with serious financial crimes, and has shut down their website. Information on these charges is contained here: https://www.cnbc.com/id/42649117. We represent a safe, legal and regulated competitor to PokerStars. If you are interested in changing your link at [wycinam link] to point to our client?s site, we would be prepared to compensate you $250 annually. Please get back to me ASAP if you would like to take advantage of this offer...

Link chcą umieścić na podstronie o tytule: aeorobiczna 6 weidera (a6w)

I chcą wstawić tam link o anchorze: gry w pokera

250$ to Wg mnie sporo nawet jak na warunki u.s.a

Moja strona nie ma żadnych fraz związanych z pokerem, żadnej treści o tym itp.

Nie rozumiem czemu się tak biją o jeden link na tej podstronie.

Macie podobne doświadczenia?

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eldoka, dam radę - olej to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie czasem piszą polacy, zebym umieścił linka na mojej stronie. Jak umieszczę to mam dać znać i przeleją mi stówę czy ileś tam. Oczywiście to ściema, wiadomo ,że niektórzy umieszczą i oczekują przelewu, a linki wiszą i wiszą. Nie głupie, ale to oszustwo po prostu.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu się tak biją o jeden link na tej podstronie.

Macie podobne doświadczenia?

Może ta podstrona ma jakoś wyjątkowo wysoki PR? może pozycje na jakąś frazę- ktoś wcześniej z konkurencji mógł linkować twoją stronę/podstronę na frazy związane z pokerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem kilka takich ofert z zagranicy - akurat nie dotyczacych pokera tylko ogolnie linka. Podejrzewam, ze wiekszosc osob to zaraz mysli, ze to jakies oszustow itp. i usuwa taki mail. Ja jak prpozycja jest rozsadna to sie zgadzam i daje 24h na przelanie kasy na PayPal (wiem, ze PP nie jest 100% bezpieczny, bo mozna zrobic chargeback, ale przed nim sie mozna wybornic). Praktycznie kazdy przelal kase i obie strony byly zadowolone. Jak ktos nie przelewa to link jest usuwany, a ja przez to ze mialem kogos link przez 24h nic nie trace.

Powiem Wam najlpsza historie jaka mi sie przytrafila z takimi mailami. Jak rozpoczynalem przygode z SEO to prowadzilem pogotowie komputerowe i wlasnie szukalem sposobow na promocje strony. Pododawalem tez linki do jakis zagranicznych katalogow. Pewnego dnia pisze do mnie jakas firma, ze testuja komputery HP i potrzebuja pracownika w Polsce. Mysle sobie pewno jakis walek (to byly czasy przekretow na Allegro z kupujacym z Afryki) - pewno mi kaza wplacic jakas kaucje za kompa czy cos. No ale w mailu wszystkie dane firmy, podane telefony itp. i prosza ew. o kontakt telefoniczny.

Pomyslalem, ze kazdy pewno uznal, ze to sciema, a pewno ja jako jeden z nielicznych gdzies sie pododawalem z pogotowiem komputerowym do zagraniczncyh katalogow i tak mnie jakos znalezli. Postanowilem jednak zaryzykowac i im odpisalem, zaznaczylem tez jasno, ze za nic nie place, nawet za clo od przyslanego komputera do testow. Oni powiedzieli ze to zrozumiale i oni za wszystko placa. Po 3 tygodniach dostalem nowiutki komputer HP i moja praca polegala na testowaniu uslugi Windows Vista Media Center czy dobrze odbiera TV na obszarze Polski - placili mi $25 za godzine ogladania TV :)

Lekka praca, a komputer stoi obok mnie do dzisiaj. Testy trwaly ok. roku, kompa mi zostawili. Wiec czasem warto odpisywac na takie maile i do czasu kiedy nie trzeba podawac swoich danych, czy wysylac kasy mozna byc bezpiecznym.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płacili mi $25 za godzine ogladania TV :D

Dobre też tak chce :D

Musiałeś im chociaż jakieś raporty pisać ? Czy tylko po prostu oglądałeś kolejny odcinek mody na sukces ?:D

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem takie oferty na link - tylko mi płacili mniej, bo po 50$/m ale też coś z pokerem - jakieś texasy i inne wynalazki. Miałem to na 3 stronach po kilka miesięcy. Po roku sprawdziłem, czy jakoś linkowali do tej strony na te frazy ale nic nie znalazłem - może jakimiś trzystajedynkami to robili? albo rotacja była.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawstaw - Musialem wypelnic ankiete w stylu, czy obraz sniezyl / czy dzialala opcja nagrywania / czy mozna zminimalizowac okno itp. Nawet sporo tych pytan bylo, bo moze ok. 100, no ale bardzo szybko sie to zaznaczalo :D

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez napisala agencja ze na stronie www.XXXXXX.pl chce umiescic swoj link. Co ciekawe była tojakaś podstrona wserwisie.

Wkleiłem ich link po tygodniu była kasa na koncie.

Szybko bezpiecznie bez zbednego gadania.

Jak ktoś chce wam płacić za drobne usługi to brać kasę, uważajcie tylko na przelewy po 20 000 zł ( pranie brudnych pieniedzy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności