Skocz do zawartości

Master-Seo.pl - Mistrzowski katalog stron


Xemix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam!

Katalog zdobył ostatnio sporo BL i przekroczył próg 1k BL!! Z tejże okazji, jak co jakiś czas i dziś udostępniam kilka kodów na Wpis Premium.

1K_MSPL1

1K_MSPL2

1K_MSPL3

1K_MSPL4

1K_MSPL5

Tylko unikalne opisy i wartościowe strony będą przyjmowane! Ponadto z tej okazji za kilka dni zostanie wysłana paczka kodów przez serwis Seokod.pl - zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja "MASTER-UNIKAT" zostaje zamknięta z następujących powodów:

  • wyczerpanie zapasów
  • małe zainteresowanie promocją w ostatnich czasach

Dla tych użytkowników, którzy nie skorzystali z promocji, a chcieli by uzyskać wpis premium przygotowałem kilka kodów:

MASTER-SEO.PL1

MASTER-SEO.PL2

MASTER-SEO.PL3

MASTER-SEO.PL4

MASTER-SEO.PL5

Wymagania:

  • Strona zgodna z regulaminem
  • UNIKATOWY(!) opis strony

Dodatkowo, zapraszam do skorzystania z systemu Seokod.pl - już w ciągu najbliższych dni przygotowana zostanie i wysłana paczka darmowych kodów na wpis premium!

Zapraszam do zgłaszania stron - Master-Seo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody, które jakiś czas temu udostępniłem poprzez system Seokod.pl nie zostały wykorzystane (niektóre) i dnia dzisiejszego straciły ważność. Postanowiłem ich nie usuwać, a udostępnić je tutaj. Tylko unikalne opisy proszę, i tylko dla NOWYCH stron - aktualizacja starej = zmarnowany kod, bo zmodyfikuje stronę i zrzucę do podstawowej grupy. Aha - jeszcze jedna zasada - 1 osoba = 1 kod.

Dużo ich nie ma, ale zawsze coś - 4 osoby dodadzą nowe strony premium :)

5B6C5W2Q

L8I8B6D5

6T2M5Q3U

7F6C0N8J

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6T2M5Q3U - wykorzystałem kod, ale na zaktualizowaniu jednej strony. Jeśli to złamanie zasad to sorry, choć nie rozumiem po co takie zasady ustanowiłeś.

Szukasz rzetelnego serwisu poświęconego tematyce nowych technologii ? Zajrzyj na vortal.fastpc.pl, gdzie każdego dnia publikujemy nowe interesujące treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chciałem aby wpadło kilka nowych stronek, ciekawych stron - ot taki mój kaprys. Usunąłem wpisy Sebastek'a z grupy premium, więc aby było sprawiedliwie - twój też wędruje do podstawowej grupy wpisów.

Jak już pisałem - taki kaprys miałem.

@Sebastek: Nie chodzi ani o wpisy, o fortunę też nie - jak pisałem wyżej, miałem taki kaprys.

Zapraszam do dodawania stron. Wkrótce nowe kody premium no i to co wyłoniło kontrowersje - będzie można aktualizować strony znajdujące się już w bazie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się chwalą, to i czemu ja nie? Otóż katalog zyskał PR=2(str. główna, a niektóre kategorie i podkategorie PR1), a z tej okazji kilka kodów.

Wpis Premium 15

15XMASTERSEOPL1

15XMASTERSEOPL2

15XMASTERSEOPL3

15XMASTERSEOPL4

15XMASTERSEOPL5

Wpis Premium 30

30XMASTERSEOPL1

30XMASTERSEOPL2

30XMASTERSEOPL3

30XMASTERSEOPL4

30XMASTERSEOPL5

Tylko wartościowe strony wraz z unikalnymi opisami. Wpisy Premium moderowane są poza kolejką.

PS. W ciągu najbliższych paru dni moderacja wpisów zwykłych (darmowych) może nieco się opóźnić, jednak Premium będą moderowane szybko i sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności