Skocz do zawartości

Master-Seo.pl - Mistrzowski katalog stron


Xemix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

W dniu dzisiejszym katalog podjął współpracę z systemem seoTXT.pl. Można poprzez ten system zakupić kody do wpisów Premium 30. Zakup kodu poprzez sms wynosi 3zł netto, w systemie seotxt.pl kod można zakupić już za 1ptk, czyli 1zł netto :)

Zapraszam do dodawania wpisów.

PS. Gdy katalog osiągnie w bazie 1000 wpisów czeka Was mała niespodzianka i promocja :aniolek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dokładniej sprawdzaj unikalność opisu... dodając wpis do jednego z ostatnich moich katalogów dostałem odpowiedź, że opis nie był unikalny, a wklepałem go ręcznie.

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale moderuję zazwyczaj kilkadziesiąt wpisów na raz i duża część jest nieunikalnych - może gdzieś przez przypadek odrzuciłem wpis. Jeżeli masz kopię - dodaj ponownie :)

Jeżeli chcecie to możecie dodawać coś w info dla moda (np. jakaś informacja powiązana z pio :aniolek: ) - w tedy łatwiej będzie odróżnić tą dobrą stronę od zazwyczaj dodawanego spamu :) (nie mówię, że wszystkie dodawane wpisy to spam, ale jak mam 40 wpisów dodanych na dzień, z tego odrzucam ok. 25-30 to jest źle) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mam tamtego tekstu, a i zazwyczaj jak ktoś pisze z łapy to nie spotyka się z odrzuceniem. Jeśli chodzi o uwagi dla moderatora to tymbardziej na nie uważaj :) . W wolnej chwili zrobię drugie podejście :aniolek:

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Coraz bardziej zastanawiam się nad wprowadzeniem płatności - dostaję mnóstwo spamu, dc i słabych stron, nie wspominając o opisach.... Jeżeli opłata zostanie wprowadzona to symboliczna (50gr netto) - mam nadzieję, że spammerów to nieco odstraszy, ale tych prawdziwych pozycjonerów/katalogujących nie :-) Ponadto pracuję w wolnych chwilach nad nową skórką, lepszą i ładniejszą od obecnej :D

No i aby nie było OT, kilka kodów na wpis Premium 15, Master-Seo.pl:

WBOARD.NET1

WBOARD.NET2

WBOARD.NET3

WBOARD.NET4

WBOARD.NET5

Proszę o dobre strony, unikalne opisy. Moderacja będzie późnym wieczorem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja: zapraszam do dodawania darmowych wpisów. W związku z ilością spamu jaką dostaję, postanowiłem iż wprowadzę opłatę moderacyjną. Cena będzie wynosić zaledwie 50gr netto, a jej celem jest odstraszenie spamerów - mam nadzieję, że poważnych pozycjonerów, katalogujących to nie odstraszy. Ponadto będę oferował multikody - jeżeli chciałbyś dodać więcej stronek, zakupić kilka-kilkanaście sztuk kodów - skontaktuj się ze mną poprzez PW czy formularz kontaktowy, oferuję rabaty :-) Dodatkowo w związku z wprowadzeniem opłat, wprowadzę drobne zmiany jak np. możliwość dodawania linka w treści dla nowych, płatnych wpisów, czy w niedalekiej przyszłości zmieni się też szata graficzna katalogu.

Akcja rozpocznie się w najbliższy weekend, w tedy wpisy też zostaną przemoderowane, a tymczasem zapraszam do dodawania jeszcze darmowych wpisów (bez linków w treści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog właśnie stracił status darmowego i dołączył do grona Polskich, płatnych seokatalogów :) Jak pisałem wyżej, cena za rozpatrzenie wpisu wynosi 0.5PLN netto, więc jest niska. Ponadto, od 550 znaków w opisie umożliwiam dodanie linku do podstrony. Zmienił się też regulamin - myślę, że na lepsze, jest krótszy i zwięzły :D Zmieniły się też rodzaje wpisów - można zakupić jeszcze wpis premium na 30 dni, za 1pln netto oraz GOLD, na 45 dni za 3zł netto.

PROMOCJA NA START! Wykupując wpis GOLD, po 45 dniach "spada" on do grupy Premium, na kolejne 30 dni! Zyskujesz 75 dni wyróżnionego wpisu w katalogu za jedyne 3zł! Zapraszam :)

Ponadto, przygotowuję również następne zmiany: całkiem nowa, ładna skórka oraz promocja, która będzie udostępniona za kilka dni. Szczegóły niebawem :)

Dla tych, którzy nie oglądają walki Adamka i spóźnili się jeszcze z dodaniem strony, kilka darmowych kodzików - na zachętę.

Wpis zwykły:

P3UW4PCR

8VQ667RZ

5QVQMPXC

9P5JQDD8

GDV8UPAD

XS4HNZGZ

Q7TYWDY8

ST33EYVW

TRE1C5XX

QIC2MU75

Solidne, unikalne opisy! Zapraszam.

@edit: pozostałe kody jeszcze wolne, na dzień 11 września, ok. godz. 10:15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności