Skocz do zawartości

Master-Seo.pl - Mistrzowski katalog stron


Xemix

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zaobserwowałem, że tuż po zatwierdzeniu wpisów (max. kilka minut) trafiły one do indeksu Google !!! Jak widać wpisy się ładnie i błyskawicznie indeksują - zapraszam do dodawania dobrych wpisów B)

Ponadto, wczoraj świętowałem urodziny, a dziś jeszcze z tej okazji kodzik :)

Rodzaj wpisu: Premium (1PLN)

Kod: xemix_urodziny - ważny do 14:00!

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Urodziny katalogu! Właśnie stuknął roczek, kiedy to powstał katalog Master-SEO.pl ;) Przed chwilą przedłużyłem domenę, a z tej okazji kilka kodów na wpis premium (1zł)

XEMIX.EU00

XEMIX.EU01

...

XEMIX.EU29

XEMIX.EU30

Niestety, nie udało mi się przeglądnąć zgłoszonych wpisów, kolejka jest spora, ale postaram się w najbliższym czasie, w wolnej chwili przeglądnąć wszystkie wpisy, aby ta kolejka się zniwelowała ;) Wpisy premium są moderowane poza kolejką, więc można dodawać bez problemu ;)

Dzięki za pierwszy rok, mam nadzieję, że będą kolejne i zapraszam :>

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któregoś brzydkiego, pochmurnego czy deszczowego dnia usiądę i przeglądnę te wpisy B) Myślę, że max pod koniec tego miesiąca, ew. na początku następnego ;)

Tylko, że teraz słoneczko chyba na stałe wyszło ;)

No ale takie są uroki darmowych katów, u mnie też w tych "upublicznionych" po kilkaset wpisów w kolejce.

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności