Skocz do zawartości

E-biznes, Szkolenia, Ebooki i wiele innych


Junior Biznes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów, wiem że nie jest tu się przedstawia ale nie wiem jakie zasady panują na tym forum co do zakładaniu kilku wątków na raz.

Mam parę pytań mam nadzieję że pomożecie :)

1.Jak wy zaczynaliście swój e-biznes od czego ? Bo ja myślałem nad tym aby

a)Założyć jednego kilka blogów (jednego na poważnie) inne oczywiście też tylko mniej ważnych

b)Napisać jaki e-kurs lub ebook

c)Jakieś usługi

d)... no i tu kończą się moje pomysły

Oczywiście wszystko ma na celu przynoszenie dochodu pasywnego.

2.Czy znacie jakieś dobre (tylko własnie darmowe bo jak na razie nie puszcają mnie pieniążki) szkolenia, kursy, ebooki dotyczące e-biznesu, biznesu, finansów, inwestowania, giełda, coś na temat CMS, reklamie w internecie,

3.Czy znacie jaki dobry hosting ? Jakby był jakiś darmowy .pl .com. .org czy coś podobnego

4.Znacie jakieś inne dobre serwisy z zleceniami dla freelancerów

5.Jakie polecacie programy, narzędzia, strony pomocne do rozpoczęcia/prowadzenia biznesu w internecie

Proszę o wyrozumiałość jeżeli kogoś obraziły lub zniesmaczyły moje pytania jestem nowicjuszem proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chcesz iść po najmniejszej linii oporu i nie zadałeś sobie nawet trudu żeby poszukać odpowiedzi, a to dobrze nie wróży. Jeśli już teraz nie chce ci się poszukać informacji to wątpię, że wytrwasz prowadząc swój biznes. Ale skoro już piszę to odpowiem.

1. Blog to dobry pomysł pod warunkiem, że masz coś czymś będziesz się wyróżniał spośród tysięcy innych blogów o grach, kredytach, filmach whateva albo tematykę łatwą do wypozycjonowania i przynoszącą jakieś zyski

2. Nie ma konkretnego zbioru. Trzeba przeczytać sporo artykułów, gdyż przeważnie skupiają się one na jednym zagadnieniu - tutaj w szukaniu pomoże ci google.

3. Dobry i darmowy wyklucza się w jednym zdaniu. Po drugie to nie hosting odpowiada za .com .pl .org tylko domena, którą trzeba wykupić osobno.

4. zlecenia.przez.net ; freelancer.com

5. To już zależy od tego co konkretnie chcesz robić, ale niezależnie od profilu działalności narzędzi trzeba używać z głową. Same narzędzia nie załatwią sprawy.

Na przyszłość: wyszukiwarka->czytaj->jak nie znajdziesz odpowiedzi dopiero wtedy pytaj

Gry na pc to najlepszy sposób na odpoczynek po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności