Skocz do zawartości

Pan Googleguy


kava

Rekomendowane odpowiedzi

a nie da rady zrobic tak jak w phpbb

<!-- BEGIN switch_user_logged_out -->

adsense

<!-- END switch_user_logged_out -->

wtedy wyswietlałoby sie tylko dla niezarejestrowanych userów - czyli dla wszystkich tych dla ktorych ta reklama ma sie pojawiać

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
powyzej ilus tam postow np >1500

Nie dużo już Tobie brakuje :unsure:

Mody do phpbb mają się nijak do ipb. Już mi się wydawało, że się jako tako zapoznałem z kodem IPB 2.0.4, ale to co jest teraz jest tak zajaxowane, że jeszcze mi jakiś czas zajmie zapoznanie się z tym kodem.

Jezeli daloby sie tak zrobic to mialbys wiekszy CTR

Wiesz jakie można mieć CTR na forum, takie wyjście może by poprawiło o 0.1% nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie:

Tez miale zastrzeżenia co do GoogleGuy ale po czasie stwierdzam, ze idzie sie przyzwyczaić! Jeszcze troche i przestaniecie zwracać uwagę na 'niego'.

Tym bardziej jesli Michal ma miec z tego jakąkolwiek korzyść. To proste - kiedys jedno piwo więcej wypije na jego koszt... niz On na mój.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety uważam, że GoogleGuy jest na poziomie wyskakujących skaczących, latających, niedających sie zamknąć reklam na przodujących polskich portalach.

Reklama? Tak.

Rzucająca się w oczy? Tak.

Utrudniająca w jakikolwiek sposób przeglądanie serwisu? Nie.

Wydawało mi się, że na tym forum są cenione pewne wartości. Ganimy spamerów, nie zdradzimy metod na depozycjonowanie itp. A jednak podsadza mi się pod nos coś, czego nie chcę oglądać...

Idę zainstalować Remove It Permanently, bo Adblock sobie z tym nie radzi całkowicie... :hi:

Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ej, trzeba to napisać wprost, bo jak widać inaczej

do Was nie dotrze... :]

Zapominacie - Wy narzekający - że utrzymanie

takiego forum z takim ruchem jednak kosztuje. Macie

za darmo miejsce, gdzie możecie się czegoś nauczyć,

dzięki czemu zarabiacie pieniądze!

Uszanujcie więc decyzję właściciela forum i przestańcie

kłapać z żalem na temat 'Googleguy'a'.

Szy.

PS. Zgadzam się z Kałasznikowem - ksywka nietrafiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szy: Dzięki za zrozumienie ponownie, tak jak rok temu ;)

dodać mu profil

Bez problemu da się zrobić.

liczyć posty

Z tym gorzej, w końcu on ma tyle postów ile stron się pojawia, a jak ktoś sobie ustawia na 10 postów na stronie zamiast 15 to ilość jego postów się zwiększy.

Guglik

Guglik jest fajny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie - Wy narzekający - że utrzymanie

takiego forum z takim ruchem jednak kosztuje. Macie

za darmo miejsce, gdzie możecie się czegoś nauczyć,

dzięki czemu zarabiacie pieniądze!

Są inne, mniej uciążliwe sposoby na zebranie potrzebnych pieniędzy. Przykładem niech będzie zbiórka pieniędzy na potrzeby Joggera. Nie znajdzie się nikt kto akurat sporo zarobił i się podzieli? Przecież dzięki temu forum możecie się czegoś nauczyć i zarabiacie pieniądze...

Za jakiś czas proponuję wsadzić googleguya w co drugi post. Na pewno zwiększy się klikalność. Najlepiej więcej reklamy niż treści.

Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ginie, nie pasuje Ci tak reklama to sobie zainstaluj te modyfikacje do FF i miej spokuj. Mi i zapewne większosci użytkowników to nie przeszkadza i rozumiemy że Michał musi jakoś zapłacić za transfer który MY zużywamy.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładem niech będzie zbiórka pieniędzy na potrzeby Joggera.

Nie w moim stylu.

Za jakiś czas proponuję wsadzić googleguya w co drugi post.

Również nie w moim stylu.

nie pasuje Ci tak reklama to sobie zainstaluj te modyfikacje do FF i miej spokuj.

Dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności