Skocz do zawartości

Pan Googleguy


kava

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie rozumiem wogóle dlaczego ktoś ma się nam tłumaczyć gdzie i jakie reklamy dał? Reklamy w serwisie to fajna rzecz, fajniejsza niż dostęp sms czy płatność kartą, dlatego nie ma co narzekać. Wielu z nas serwuje bardziej nachalne reklamy i tylko kombinuje, jak tu więcej zarobić nie myśląc, czy może dac mniej reklam i dokładać do serwisu, bo przecież jest taki fajny. Nie ma darmowych obiadów - ktoś za nie zawsze płaci.

PS.

Jednak jakbym miał wybrerać reklama po pierwszym poście na phpbb jakoś ładniej się komponowała i była lepiej widoczna.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknięty :)

Normalnie scyzoryk mi się otworzył w kieszeni.

Hosting kosztuje utrzymanie kosztuje engine kosztuje

Cieszcie się ludzie zaprawde wam powiadam zachodnie fora są czesto płatne kartą kredytową wiec narzekanie na jedno okienko więcej to zgięcie pały.

Chyba że wolicie składki na konto :)

Ufgh

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych co narzekaja na ta reklame. Dla mnie sama w sobie jest ok. W koncu serw za darmo nie jest. Chco IMHO lepsza bylaby inna forma. Obecnie wyglada to (prawie) jak zwyczajny post. Z poczatku myslalem, ze to debil jakis :) I tak mam filtrowanie tresci, wiec nie widze tekstu, jednynie pusty post. Nie daloby sie tej reklamy przeniesc poza strukture z postami?

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elf: w taki sposob reklama taka jest efektywniejsza. Poza tym ja mysle, ze nie ma co tu piepszyc glupot i bic piany o niczym! Jest reklama musi zarobic na utrzymanie forum i nac wyzyc czlowiekowi, ktory je prowadzi dla wspolnego dobra uzytkownikow, a jak sie komus to nie podoba to moze albo wlaczyc sobie blokady, albo nie odwiedzac forum to jest proste jak budowa cepa.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest oczywista. Reklamy zostaną, chyba, że Michał postanowi inaczej. Nie rozumiem, z jakiej racji to forum ma pozostać charytatywne?

A jak już wyżej wspominałem, to większość osób, które częściej przeglądają forum, z czasem nawet pół okiem nie zerknie na reklamy, nie mówiąc już o kliknięciu w nie.

Mam pełne poparcie dla decyzji Michała, osobiście, nic nie trace. A myślę, że tylko mogę zyskać. Zakładam, że Michałowi nie grozi bankructwo. Ale dzięki jakimś zarobkom z AdSense, być może nie będzie musiał dopłacać do 'interesu', a przynajmniej nie tyle.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie nie podoba sie googleguy jest zdecydowanie zbyt natretny a w slowa kill'a mnie nie przekonuja (nie wieze), ze jest to konieczne aby forum sie utrzymywalo. Moge zalozyc sie ze reklama po prawej stronie wystarcza na jej utrzymanie a nawet zaryzykuje stwierdzenie ze jeszcze troche zostaje dla Michala dlatego wiem ze gg jest tylko dla $ :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o co tyle szumu?

TVP jest publiczna i też ma reklamy.

To forum jest prywatne.

Naprawdę przeszkadza Wam ten GGuy?

:D

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na "forumach" nie znam i pierwsze co pomyślałem to: "łożesz, ledwo zmienił a tu już taka dziura" :zeby:

Tymczasem otwiera się, ale nowe pole do popisu dla tych forumowiczowów, którzy potrafią coś zaoferować - przy okazji partycypując w kosztach rozwoju forum. Nowy układ jest zdecydowanie bardziej motywujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punkt 1 prywatny właściciel ma zawsze racje

punkt 2 jeśli nie ma racji patrz punkt 1

a ja bym wolał aby googleguy był taki bardziej swojsko słowiański np Mr Googlowski :rofl:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności