Skocz do zawartości

Forum wymiany lubię to


proMNG

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać co sądzicie o stworzeniu takiego miejsca (forum), w którym różni ludzie mogli by wymieniać się "lubię to" na facebooku. Np. ja podaje link do fanepage, ty klikasz lubię to, i potem ja na twoim fanepage robie to samo. W ten sposób można zdobyć sporą ilość lubię to.

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przypomnę, że ideą "Lubie to" jest personalizacja wyników. To nie ma analogii do Pageranku w Google. Jeżeli życzysz sobie adresowania reklamy idealnie spersonalizowanej pod roboty /ludzioroboty/, to skromnie przypominam, że roboty nie kupują produktów i nie dokonują płatności. :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już powstało kilka serwisów wymiany like'ów, obserwujących na tweeterze itp. ;)

Tutaj przykładowy serwis na którym łatwo można pozyskać darmowe lajki (wystarczy utworzyć konto na facebooku/twitterze i zdobywać tzw. seedy poprzez lajkowanie innych fanpage'ów, wyświetlanie filmów na YT, podążanie za użytkownikami na Twitterze): https://twiends.com (widziałem, że kampanie można także skierować na Polskę) :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności