Skocz do zawartości

Forum wymiany lubię to


proMNG

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję 251 klików lubię to może mi ktoś pomóc jak zdobyć szybko tyle klików ??? . Jak macie jakieś pomysły by inni chętnie klikali lubię to to podajcie pomysły dzięki .

www.fbcash.pl/shop

Kurcze po pierwsze drogo po drugie nie można płacić przez sms czy pay pal jak przez komórkę chciałem zapłacić przyszedł sms bym im przelew zrobił i lipa zero kontaktu z adminem nie ma nigdzie danych np GG gdzie bym mógł się spytać jak inaczej bym mógł zapłacić nie mogę dodać strony do kliku lubię to muszę dać link do danego banera lubię to do kliku TOTALNA AMATORSZCZYZNA :)! .

Nie rozumiem logiki w zdaniu: Kurcze po pierwsze drogo po drugie nie można płacić przez sms czy pay pal jak przez komórkę. Chyba się nie orientujesz jakie prowizje pobierają operatorzy, więc jeżeli to jest dla Ciebie drogo to powodzenia przy kupowaniu w necie tanio przez SMS :)

Co do PayPay będzie wprowadzony w tym tyg.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Potrzebuję 251 klików lubię to może mi ktoś pomóc jak zdobyć szybko tyle klików ??? . Jak macie jakieś pomysły by inni chętnie klikali lubię to to podajcie pomysły dzięki .

www.fbcash.pl/shop

Kurcze po pierwsze drogo po drugie nie można płacić przez sms czy pay pal jak przez komórkę chciałem zapłacić przyszedł sms bym im przelew zrobił i lipa zero kontaktu z adminem nie ma nigdzie danych np GG gdzie bym mógł się spytać jak inaczej bym mógł zapłacić nie mogę dodać strony do kliku lubię to muszę dać link do danego banera lubię to do kliku TOTALNA AMATORSZCZYZNA :dirol:! .

Nie rozumiem logiki w zdaniu: Kurcze po pierwsze drogo po drugie nie można płacić przez sms czy pay pal jak przez komórkę. Chyba się nie orientujesz jakie prowizje pobierają operatorzy, więc jeżeli to jest dla Ciebie drogo to powodzenia przy kupowaniu w necie tanio przez SMS !!!

Co do PayPay będzie wprowadzony w tym tyg.

Pozdrawiam

Ty jesteś adminem tej strony ???? ile by zajęło 250 fanów zdobyć na tej stronie i jest jakiś kontakt nie przez forum i jak to jest z tym lubię to czy można dać stronę konkursu czy trzeba stronę banera lubię to i tak po cenach widzę że około 10 groszy jest dla ludzi za klik a są tańsze kliki np za 2 grosze bo w tym konkursie to około 5 sekund zajmuje klik lubię to i nic więcej nie trzeba robić bo jak tam widziałem to po cenach mi się nie opłaca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Kontakt poza forum: blicharski88@gmail.com

Proszę podać link do strony, ponieważ nie wszystkie Lubię to podlegają realizacji.

Pozdrawiam

To jest wielka lipa napisałem że potrzebuję klików Lubię to i mi odpisał że nie obsługuje takich klików więc nie warto tam pisać .

Kontakt poza forum: blicharski88@gmail.com

Proszę podać link do strony, ponieważ nie wszystkie Lubię to podlegają realizacji.

Pozdrawiam

To jest wielka lipa napisałem że potrzebuję klików Lubię to i mi odpisał że nie obsługuje takich klików więc nie warto tam pisać .

Zna ktoś coś sprawdzonego co jest wiargodnym sposobem ??? A nie niewypałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś coś sprawdzonego co jest wiargodnym sposobem ??? A nie niewypałem .

stworzenie profilu cycatej blondynki o oczach tęskniacych za głebszą myslą gwarantuje zgromadzenie kilkunastotysięcznej ilosci fanów na podobnym poziomie rozwoju intelektualnego ...

Tylko pamietaj oni nie czytają (to im sprawia niewymowny ból) oni lubią obrazki ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś coś sprawdzonego co jest wiargodnym sposobem ??? A nie niewypałem .

stworzenie profilu cycatej blondynki o oczach tęskniacych za głebszą myslą gwarantuje zgromadzenie kilkunastotysięcznej ilosci fanów na podobnym poziomie rozwoju intelektualnego ...

Tylko pamietaj oni nie czytają (to im sprawia niewymowny ból) oni lubią obrazki ...

No mi nie chodzi o jakichś czytaczy wystarczy sam klik i koniec i nie chodzi o zaproś tylko o lubię to na stronie znalazłem coś takiego darmowy serwis kliki za kliki https://lubie-to.org.pl zna go ktoś testował go ktoś ??? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi nie chodzi o jakichś czytaczy wystarczy sam klik i koniec i nie chodzi o zaproś tylko o lubię to na stronie znalazłem coś takiego darmowy serwis kliki za kliki https://lubie-to.org.pl zna go ktoś testował go ktoś ??? .

Dobra reklama ze swoim linkiem PP nie jest zła.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności