Skocz do zawartości

Budowlaniec i oczywiście problemy


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

Eldoka:

taka dobra rada , od nazywania ludzi oszustem i wyzyskiwaczem bez powodu można np: po głowie dostać , tak więc nie podniecaj się złagodzeniem ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i naprawde odstaw zielsko. Zwykły dom to nie XIV wieczna twierdza że wszystko zacznie sie sypać , a doświadczony budowlaniec tak samo jak doświadczony pozycjoner umie sobie założyć w wycenie pewien poziom ryzyka odpowiednio ustalając cene , tym bardziej po szczegółowych oględzinach. Olej zielsko , zakochaj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
heh zapłaciłem mu tyle ile początkowo sie umówiliśmy i ani grosza więcej

no to w takim razie zwracam honory bo myślałem, że mu nie zapłaciłeś więc mógł wtedy zakosić parę farb ;).

Gość jest młody? Skąd go znalazłeś.

Teraz pełno jest ludzi, którzy popracowali rok w Niemczech i zakładają firmy w Polsce po powrocie.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

del cytat

no właśnie trzeba czytac ;d gość ma z 30 lat, był w niemczech i norwegii i wielce sie chwalił jaki on to nie fachowiec a mieszka ze swoimi rodzicami i żoną z dzieckiem więc sami widzicie że więcej gada niż robi, na szczęście w miare solidnie zrobił ale z tą kasę, telefonami to przegina i ma przyjechać jeszcze takie coś dokończyć i może wyjaśni się sprawa

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla ,nie sprawa jest bardzo prosta:

1. spotkanie (świadkowie) co i ile gosciu chce - zlecający prosi o wystawienie rachunku - jak wspomniałem może być wg KNR-u

2. nie chce ? (świadkowie potwierdzają zgodnym chórem - słyszeliśmy - nei chce) ... kieruejsz sprawe do US i tyle.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do niego dzisiaj i ma jutro przyjechać zobaczymy co się wyjaśni a ten do mnie " moge nawet i 2000zł zarzadać" he bezczelny typ i tyle

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności