Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś nie chce dodawarki, to wrzuca płatności, albo secureimage i ma spokój. Wtedy ewentualnie jakies półautomaty będą mogły podziałać.

Oj zdziwiłbyś się z tym secure imagem, są gotowe dwa narzędzia, które to obchodzą, a działają na takiej zasadzie, że najpierw wchodzi człowiek, spisuje odpowiedzi na pytania, potem w odpowiednim polu w skrypcie wpisuje te wartości i ilość prób...i pozamiatane, dlatego trzeba zmieniać pytania co tydzień...

I to się im niby ekonomicznie opłaca ? Hehehe... ciekawe co zrobią jak od następnej wersji to skrypt będzie przesuwał nowe pytanie codziennie sam automatycznie ? Zatrudnią kogoś na pełny etat kto będzie codziennie leciał przez 1000 katalogów i sprawdzał co się zmieniło ? :D

A co powiecie o reCaptchy... na flashu ? ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
I to się im niby ekonomicznie opłaca ?.....

Narazie tak, bo jest dużo SEOków, przelecenie bazy, w których nastapiła zmiana odpowiedzi to góra 1h

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje rozwiazanie obsługuje secureimage i nawet nie musze aktualizować bazy. Dodawarka serwerowa tez jest wstanie to obejść. Wątpie aby przeszlo 1000 katalogów na secureimage (sporo tych secure image to matematyczne łamgłowki- z którymi chińczycy sobie radzą) - no ale powodzenia :D Obecnie aktualizuje tylko "wyjątki", które potrzebują jakiś dodatkowych interakcji klienta tudzież klikniecie w checkboxa czy innego selecta.

A co do captcha na flashu to mam w jednym katalogu ją użytą i na razie jest spokój z dodawarkami ale dodajacy mają problem, bo w jakiś seobohaterach czy innych półautomatach im sie nie pokazuje ten flash ;) Takze zapora nie do przejścia:) Niedługo będą captcha audio w stylu "Ktoś spokojnym głosem powie - Napisz w polu poniżej co miała Ala...". Lub captcha video - film z konferencji Tuska z napisem jak ten Pan ma na imię.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest jeszcze flash - sporo tego w necie nic tylko poświęcić kilka minut i dorzucić do SEOKa :D

Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że te automaty technicznie mają z automatycznym dodawaniem niewiele wspólnego - recaptche przepisują Hindusi, securimage klepią Polacy ;)

Ciekawe kto będzie klepał SMSy gdy 90% katów stanie się płatne :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie juz nikt - bo większość z katalogów nie jest wartych nawet złotówki :D Będzie szansa dla nowych skryptów katalogów lub rozwój jakiś Arfoo phpLD czy innych - im większa różnorodność tym lepiej.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma do tego skrypt katalogu ? :D

Co to myślisz że ktoś wpadnie na zabezpieczenie którego jeszcze nie ma lub którego nie da się zaimplementować gdzie indziej ?

Proszę bez głupot :D

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość z katalogów nie jest wartych nawet złotówki :D

alez brutalizm z Ciebie wyszedł :D:P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się Tworzyć robota do wchodzenia na 10 katalogów ale jesli katalogów podobnych jest 500+ to znajdzie się niejeden chętny. Seokatalog jest naprawdę cool ale w PL się upowszednił na pewno przydała by się alternatywa gdyby było takich kilka skryptów to byłoby to tylko z korzyścią dla pozycjonerów.

@zgred akurat Twoje są warte więcej - ale to tylko wyjątek potwierdzający regułę :D

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwiłbyś się z tym secure imagem, są gotowe dwa narzędzia, które to obchodzą, a działają na takiej zasadzie, że najpierw wchodzi człowiek, spisuje odpowiedzi na pytania, potem w odpowiednim polu w skrypcie wpisuje te wartości i ilość prób...i pozamiatane, dlatego trzeba zmieniać pytania co tydzień...

To można zrobić w Magic Submitter.

Ps. Ja poczekam na konkurencje bo pewnie niedługo pojawią się inne SEO dodawarki do SEOKatalogów :D

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Ja poczekam na konkurencje bo pewnie niedługo pojawią się inne SEO dodawarki do SEOKatalogów :D

Niedługo to te SEO dodawarki nie będą miały do czego dodawać :D

Tak w ogóle to jest możliwa jeszcze jedna ewentualność (przynajmniej ja będę szedł w tym kierunku ze swoimi katalogami) - mianowicie tajne kody omijające płatność. Już teraz kilkanaście "poważnie" podchodzących do tego tematu katalogerów ma takie tajniaczki do moich katalogów i obie strony są zadowolone - ich klienci nie płacą za dodania do płatnych katalogów; ja mam porządne wpisy i 100% zabezpieczenie przed spamem.

Paradoksalnie - powstające dodawarki mogą spowodować że na rynku powstawać będzie coraz więcej takich katalogerów i "otwarte katalogowanie" przestanie istnieć.

Nie muszę chyba pisać kto na tym straci najbardziej bo na pewno nie będą to właściciele katalogów... (oni i tak dostaną te wpisy ale od kogoś komu ufają).

---

Może prośba do moderatorów o wydzielenie postów dotyczących naszej dyskusji o automatach jako takich - to jest temat dotyczący oprogramowania użytkownika straseusz i głupio tak mu śmiecić...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przygotowałem kolejne aktualizacje, jednak 2 osoby z forum jeszcze są "betatesterami" więc w poniedziałek myślę że każdy je otrzyma :hi:

Planuję gdzieś w godzinach 14-16(w poniedziałek) zrobić także aktualizacje serwera(zmiana) w związku z czym ok. godzinki może nie działać licencja(postaram sie sprężyć).

Co się zmienia i co dochodzi:

1. Wybór sposobu rozpoznawania kategorii i podkategorii. Jest możliwość b. dokładnego sprecyzowania do czego ma dodawać lub tak jak w obecnej wersji "kawałka" słowa. Myślę że ten niewielki odsetek gdy wpisy lądowały nie tam gdzie trzeba będzie już rozwiązany.

Dla każdej kategorii i podkategorii można osobno ustawić jak ma dodawać.

2. Większa zmiana w konfiguracji, obecnie na samym dole w menu "konfiguracja" jest checkbox, wystarczy go zaznaczyć jeśli używamy dodawarki na serwerze zdalnym(linux) - lub odznaczyć gdy pod windowsem. Myśle że to znacznie ułatwi instalacje.

3. Możliwość ponownego dodawania do nie dodanych katalogów z powodu np. błędnie rozpoznanej captchy, lub innych błędów. W przypadku błędnego rozpoznania kategorii/podkategorii lepszym wyjściem jest wyzerować projekt, przypisać bardziej dopasowane kategorie i puścić go jeszcze raz. Ale jeśli np. nie rozpoznało w 20 captchy to bez sensu puszczać projekt od nowa - obecnie można to zrobić po prostu klikając w nie dodane. Bardzo ważna sprawa - po dodaniu do JAKIEJKOLWIEK grupy do której nie dodało wcześniej trzeba kliknąć "wyzeruj"(jest 1 licznik).

4. Poprawiony cron - jeśli ktoś miał w bazie np. 1000 katalogów, a ustawił dzienny limit na 5000 w jednym z projektów to po prostu "zawieszało" się na nim. Obecnie - wyeliminowane.

5. Poprawione dodawanie. Zweryfikowane ręcznie kilku katalogów do których przy dodawaniu były różne błędy. Obecnie dodawalność do katalogów przy dobrych bazach i popularnych kategoriach jest na poziomie 550-600(informacje od członków PiO).

6. Wpisy premium i z kodami - dodana opcja umożliwiająca wybór wpisu, np. domyślnie jest zaznacozne pole "premium za 2.44" a mamy kody np. dla opcji "przyjaciele" :) więc piszemy tylko "przyj" w stosownym polu(patrz film) i doda z taką opcją.

7. Sortowanie katalogów w/g nazwy(łatwiej usunac edytowac itd.)

Jak zwykle pewnie coś pominąłem więc w załączniku kolejny film :)

https://youtu.be/jO9EcYKyNi4

Generał -> po pierwsze to jak już pisałem, moja dodawarka nie jest jedyną, osoby które mają takie dodawareczki po pierwsze zapłaciły za nie KUPE kasy i muszą zrobić wszystko aby im sie to zwróciło(czytaj napierniczają czym sie da i gdzie sie da - na pewno miałeś już informacje o dodawaniu wpisów bez wyboru kategorii zanim powstała moja dodawarka nieprawdaż ? :) Moja dodawarka albo znajdzie kat/podkat i doda wpis, albo nie doda w ogóle,

po drugie - nie interesują się seokatalogami w ogóle - czy padną czy nie - mnie to interesuje,

po trzecie - mają wielowątek gdzie leci np. 50 wpisów na minute. W mojej dodawarce takiej opcji nie ma tylko i jedynie dlatego żeby nie przeciążać serwerów na których stoją seoki. Bo czy hindusi będą trzaskać 1 czy 50 obrazków na minute to im bez różnicy. Tak więc i ja moge dać multi - ale nie chce. I bez względu na to co mówisz wcale soków ud****ć nie chce.

Zresztą może wypowie sie jakaś osoba z pio która ma większa ilość seoków, czy przez ten tydzień drastycznie zwiększył sie "syf" w katalogach ? Ja widzę że nie.

Gdzie było źle tam jest, gdzie czekło sie miesiac na akceptacje - tam dalej sie czeka.

A ułatwienie w dodawaniu jest duże, dzięki temu można napisać np. fajny opis zamiast grzebać sie dzień z dodaniem 100 wpisów do seoków.

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze mialem juz okazje testowac kilka dodawarek, postanowilem napisac w koncu kilka slow na ich temat :P

na poczatek zacznijmy moze od dodawarki z tego tematu

artykul opisujacy moja zabawe z dodawarka znajduje sie na stronie seopudelek.pl

dodawarka do seokatalogów

zapraszam do opinii i oczywiscie komentarzy na blogu

ps. czytelnicy bloga dostaja znizke na soft - szczegoly w artykule :D

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności