Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
artykul opisujacy moja zabawe z dodawarka znajduje sie na stronie seopudelek.pl

dodawarka do seokatalogów

zapraszam do opinii i oczywiscie komentarzy na blogu

Fajna recenzja - polecam.

A tymczasem dla wszystkich którzy mają już dodawarkę a nie znają komend SQL'a a chcą wyczyścić sobie dodawarkę z katalogów, do których się nic nie dodaje na blogu zamieściłem miniporadnik.

Zapraszam - Czyścimy dodawarkę

Kapania Adwords -  https://kcmobile.pl tel. 604 939 140, e-mail: biuro@kcmobile.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris_one

Przecież klikasz - Katalogi, Zaznacz - usuń, Edytuj zaznaczone i masz.Katalogi masz posortowanie wiec znaczyć wszystkie po kolej z grupy, lub w/d błędu to parę sekund. Wiec nie rozumiem poco tobie komendy SQL'a i reszta zachodu.

dot1m.jpg

dot2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pandha uważam ze tym sposobem czasu nie oszczędzisz :D, ale jeśli ktoś chce się bawić to zdecydowanie polecam odpalanie phpmyadmin, i jeszcze 5 innych czynności dla usunięcia katalogów z bazy .

Sposób kris_one jest dobry w przypadku jak ktoś wgrał do bazy 1000 płatnych katalogów, wtedy racja, klikać 1000 razy to dłużej jak usunąć przez phpmyadmin,

p.s katalogi potrzebujące logowanie ja by nie usuwałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba soft sie kiepsko sprzedaje, skoro autor rozsyla "zapytania o mozliwosc przeslania informacji handlowej"

Chyba autor posta ma niewiwlkie pojęcie o sprzedaży w ogóle... żyjesz w naiwnym przekonaniu że dobre czy mniej dobre usługi/produkty sprzedają się same??!!

---------------------------------
https://jakas_firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem tej dodawarki tylko mam parę pytań.

Jest zaimplementowana funkcja umożliwiająca rejestrację w SEOKatalogach ? Potem dodawanie po zalogowaniu ?

Czy jest możliwość odpowiadania na pytania logiczne, tokeny flash itp ? Czyli dodawarka automatycznie wybierze mi kategorię, wklei opis i jak przyjdzie czas na zabezpieczenia, to człowiek je "złamie". Dobrze byłoby jakby dodawrka w przypadku jak napotka na takie katalogi, to zapisywała adresy do osobnej bazy. Potem można wrócić do nich i poświęcić czas na przepisywanie zabezpieczeń (w przypadku jak nie ma nas przy komputerze).

Jest jakaś promocja na dodawarkę ? :rolleyes:

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może trochę zboczę z tematu, bowiem na dziś dzień samą dodawarką nie jestem zainteresowany... Ale czy tego typu narzędzie (lub któreś z innych) daje w ogóle możliwość indywidualnej filtracji przez użytkownika bezy SeoKatalogów pod kątem dowolnych atrybutów (np płatność) ?

www.tebim.pro - Rozwiązana dla e-biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzędzie (lub któreś z innych) daje w ogóle możliwość indywidualnej filtracji przez użytkownika bezy SeoKatalogów pod kątem dowolnych atrybutów (np płatność) ?

może seolight?

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Troszkę mnie tu nie było.

Więc - ewalinka1 - trafiłeś w sedno, pojęcia o sprzedaży nie mam w ogóle. Dopiero się uczę więc wybacz błędy(reszta również).

Arve - nie ma opcji póki co logowania. Nie wiem czy będzie - to zależy w jaką stronę pójdą seokatalogi. Na razie jest skuteczność ok. 500-600 dodań, z takiej dużej bazy ok. 100 ma rejestrację(oczywiście mówię o darmowych) więc na razie sie za to nie zabieram.

Także na tokeny nie odpowiadasz - również na razie. Katalogów z tokenami jest obecnie ok. 30sztuk więc bez sensu to robić. Jak się rozwinie - zobaczymy.

Promocja na dodawarkę jest - zobacz na blogu pandy - https://seopudelek.pl/skuteczna-dodawarka-do-seokatalogow/484

yomas - przyznam że nie bardzo wiem o co chodzi. W tej dodawarce jest filtracja w taki sposób: dodajesz sobie np. bazę 2 tys. seokatalogów. Przy 1 próbie dodania automatycznie rozpoznaje katalogi płatne/securimage/logowanie itd. i do nich później nie dodaje. W edycji katalogów możesz je dowolnie sortować... O ile o to Ci chodzi.

Natomiast - obecnie zaszły duże zmiany głównie graficzne, zabezpieczenia przed błędami, poprawa dodawania do katalogów płatnych, usunięte kilka denerwujących rzeczy itd.

Skrypt działa na 100% pod firefoxem 3.6 i wyżej, oraz na chrome na 99%(testowałem na szybko), a także na IE pow. 8(na 9 nie sprawdzałem).

Każdy może sprawdzić działanie i obecny wygląd na demie - wystarczy napisać do mnie na gg:2697501 i daję dostęp.

Poniżej aktualny filmik prezentujący wygląd(mam nadzieje przyjemny) dodawarki. Od razu napiszę - nie mam czasu na zabawę ze stylami pod inne wersje przeglądarek niż wymienione i na innych może nie działać poprawnie(wolę dopracować inne elementy).

Zapomniałem dopisać - update dla wszystkich posiadających w poniedziałek :)

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straseusz mam pytanie(na maile nie odpisujesz-nie wiem czy lądują w spamie czy jest inna przyczyna).

O ile pamiętam podczas zakupu była możliwość wpisania danych do faktury, jesteś w stanie ją wystawić?

i jeszcze jedna sprawa, widzę, że w screenach pokazujesz jakąś "ładniejszą" wersję z kilkoma funkcjonalnościami, których ja nie mam, to jakieś beta testy czy może wysyłałeś poprawki tylko nie dotarły(do mnie)?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm przyznaje że meila nie dostałem żadnego, spam odruchowo opróżniam więc możliwe że gdzieś tam wylądował. Pisz na priv jak by co - bo na meile odpowiadam zawsze.

A aktualizacja jak powyżej napisałem będzie jutro wysłana do wszystkich. Faktury także na jutro zostawiłem, jutro będą wysłane.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arve - nie ma opcji póki co logowania. Nie wiem czy będzie - to zależy w jaką stronę pójdą seokatalogi. Na razie jest skuteczność ok. 500-600 dodań, z takiej dużej bazy ok. 100 ma rejestrację(oczywiście mówię o darmowych) więc na razie sie za to nie zabieram.

Tylko jeżeli kataloguje się stronę Klienta, to lepiej się wcześniej zarejestrować w SEOKatalogach. Przynajmniej ja tak robię. Potem mam możliwość edycji wpisu. Jak Klient przestaje płacić, kończy się umowa itp. to edytuje wpisy i zmieniam adres strony. Jeżeli byłaby możliwość rejestracji, to program kupiłbym bez chwili zastanowienia.

Także na tokeny nie odpowiadasz - również na razie. Katalogów z tokenami jest obecnie ok. 30sztuk więc bez sensu to robić. Jak się rozwinie - zobaczymy.

30 sztuk, ale w bazie którą Ty udostępniasz. W mojej jest więcej :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arve ja mówię o takiej ilości przy bazie ok. 3tys. katalogów,z czego jakieś 800-900 sztuk to katalogi darmowe z captchą :)

A co do logowania to pomyślę, w sumie jest z tym troche roboty(rejestracja itd.), pytanie czy ma sie wszystko odbywać automatem czy np. ręcznie zakładasz konto w danym katalogu i przypisujesz gdzieś ten login/hasło ? Czy dla wszystkich katalogów ten sam login/hasło czy różny ? Napisz jak chcesz to rozwiązać to pomyślimy :jezyk1:

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Klient przestaje płacić, kończy się umowa itp. to edytuje wpisy i zmieniam adres strony.

To jest normalne w tej branży??

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności