Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Klient przestaje płacić, kończy się umowa itp. to edytuje wpisy i zmieniam adres strony.

To jest normalne w tej branży??

Tak, niesolidni kontrahenci i zaleganie za zapłatą to bardzo częste u naszych kochanych klientów :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a dobra zrozumiałem to troszkę inaczej :) już ok!

Myślałem, że po wygaśnięciu umowy na pozycjonowanie(w której wszystko przebiegło ok), linki są zmieniane :> i dlatego ze zdziwieniem zapytałem.

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do logowania to pomyślę, w sumie jest z tym troche roboty(rejestracja itd.), pytanie czy ma sie wszystko odbywać automatem czy np. ręcznie zakładasz konto w danym katalogu i przypisujesz gdzieś ten login/hasło ?

Zdecydowanie chodzi mi o rejestrację automatyczną. Choć przypisanie loginu i hasła też byłoby fajnym pomysłem. Można byłoby wprowadzić obie możliwości :)

Czy dla wszystkich katalogów ten sam login/hasło czy różny ?

Ja tam zawsze daje ten sam login i hasło dla jednej strony. Jak kolejną kataloguję, to już zmieniam login, hasło itp.

Napisz jak chcesz to rozwiązać to pomyślimy wink.gif

Ja to widzę tak. Nie wiem czy filtrowanie katalogów jest wdrożone w tej dodawarce, ale to nic.

Filtruję katalogi -> w pełni darmowe (katalogi bez linków zwrotnych, nie wymagające PR>0, z captchą), dopiero potem klikam w przycisk rejestruj czyli mam możliwość do jakich katalogów chcę się zarejestrować. Program teraz rejestruję się do wybranych katalogów (mam możliwość wyboru: automatyczna rejestracja, ręczna - Tak jest np. w Magic Submitter). Oczywiście program automatycznie potwierdza rejestrację logując się na skrzynkę pocztową (dane do skrzynki podajemy osobno dla każdej strony - zapisane w programie). Super byłoby jakby program logował się na skrzynkę pocztową co np. 1h przez 2 dni. Nie wszystkie maile aktywacyjne przychodzą od razu. Następnie program logowałbym się do zarejestrowanych katalogów i dodawał wpis.

Nie mam chyba w tym żadnej filozofii :jezyk1: To tak w skrótach.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podpięty pod crona pełny automat o którym zapominamy ? :)

Czyli rozumiem że Ciebie nie koniecznie interesują katalogi do których obecnie nie można dodać wpisu - bo wymagają logowania, tylko po prostu wszystkie jak lecą ?

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podpięty pod crona pełny automat o którym zapominamy ? wink.gif

Dokładnie tak :)

Czyli rozumiem że Ciebie nie koniecznie interesują katalogi do których obecnie nie można dodać wpisu - bo wymagają logowania, tylko po prostu wszystkie jak lecą ?

Wszystkie jak lecą, ale po wcześniejszym przefiltrowaniu bazy katalogów. Bo np. nie widzę sensu tracić $ na łamanie captchy podczas rejestracji do katalogów tematycznych np. sklepy internetowe jak np. kataloguję blog o SEO itp.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, tu może bardziej byłbym skłonny do dodania opcji "zaznacz" do których katów ma rejestrować. Chyba najlepsze wyjście.

Powstała też teoria dodania do dodawarki pobierania seokatalogów na bierząco z seokatalogów :) Czyli podpinane pod crona, sprawdza co np. 2 dni czy są jakieś nowe seoki których nie ma w bazie itd. To pomysł podsunięty przez jednego z forumowiczów więc - na pewno wdroże tylko nie wiem jeszcze co ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dodawarka została sprawdzona na katalogach NEONKA - https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...122176&st=0

Obecnie bez problemu dodaje do grup: 2,3,4,5,6 - reszta katalogów będzie zrobiona niedługo czyli będzie można dodawać do wszystkich katalogów płatnych NEONKA.

Średni czas dodania do 1 katalogu to 1 sekunda. Testowana była grupa szósta - 20 katalogów dodało w 20 sekund(potwierdzić może neonek).

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kolejne poprawki/dodatki:

1. Doszła opcja pobierania poczty bezpośrednio z projektu - jeśli masz dla każdego projektu inny login/hasło wystarczy wybrać odpowiedni projekt aby pobrać zatwierdzone wpisy(aby zadziałało - wymagane jest wpisanie hasła do poczty podczas dodawania strony/lub edycji).

poczta.jpg

2. Doszła opcja PageRank - dla każdej dodawanej strony możemy ustawić jej PageRank - jeśli jej PR będzie niższy niż wymaga tego katalog - nie doda strony, jeśli wyższy lub równy - spróbuje dodać. Ponieważ często jest tak, że pisze w katalogu "wpis darmowy" ale nie pisze że jest konieczny PageRank(natomiast przy próbie dodania pojawi się błąd) to rozwiązanie zadziała dopiero przy 2-3 dodawaniu strony do katalogów.

Należy także zwrócić uwagę na fakt, iż jeśli dane IP na którym stoi katalog jest zbanowany - katalog i tak nie odczyta info jaki PR ma aktualnie dodawana strona i będzie błąd(na to wpływu nie mam).

3. Zweryfikowano ręcznie kilka katalogów do których nie dodawało(poprawa dodawania).

Aktualizacja jak zwykle w poniedziałek.

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę dodać kategorie i podkategorie, bo domyślnie mam tylko dwie przykładowe.

Kliknąłem menu Kategorie->Pobierz kategorie i podkategorie. Przemieliło mi tą domyślną bazę katalogów.

Rozczarowałem się jednak trochę, bo nie widzę opcji dodania 'in bulk/w batchu' tych znalezionych kategorii/podkategorii...

W bazie każda kategoria ma pole [nazwa] i [przypisane]. Jak to działa? Czy po wybraniu kategori o nazwie komputery losowo wybrana będzie właściwa kategoria w danym katalogu, losowo z tych umieszczonych w polu przypisane? Czy może pierwsza odnaleziona z pola przypisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Więc - nie ma opcji automatycznego dodawania kategorii/podkategorii do bazy. Ta funkcja "pobierz kategorie/podkategorie" - jest to funkcja która się przydawała na samym początku gdy wyszła wersja "beta" dodawarki :) Ale zostawiłem ją gdyż i tak kilka osób z niej korzysta - po prostu łatwiej jest dopasować trudne kategorie/podkategorie.

Natomiast dobieranie kategorii jest na zasadzie "Twój opis" -> "kategorie". Czyli np. mając stronę przykładowo o modzie, w nazwie kategorii piszemy coś co będzie dla nas charakterystyczne dla danej kategorii np. "Moda", albo "Modna uroda" itd. W "przypisane" natomiast piszemy właściwe kategorie - czyli to do czego ma faktycznie dopasować czyli w tym przypadku wystarczy wpisać "mod|urod" i zaznaczyć checkboxa po prawej przy tej kategorii/podkategorii. Wtedy wyszuka wszystkie kategorie które zawierają jedno z 2 wyżej wymienionych słów, czyli np. "moda kobieca", "moda i uroda", "uroda i moda" itd.

Kategorie i podkategorie dopasowywane są z priorytetem od lewej do prawej - czyli jeśli najpierw będzie w przypisanej kategorii słowo "mod" a później "urod" - to stara się dopasować do PIERWSZEGO Z LEWEJ, czyli jeśli w jakimś katalogu jest kategoria "uroda" a dopiero później "moda" -> a my ustawiliśmy kategorię "mod|urod" - to najpierw stara się odnaleźć kategorię "moda" a jak nie znajdzie - dopiero doda do "uroda". Nie jest konieczne podawanie całej nazwy wyrażenia - o ile zaznaczymy checkboxa przy konkretnej kategorii/podkategorii. Jeśli go nie zaznaczymy - to musi być DOKŁADNIE takie samo słowo jakiego szuka.

Wyżej wymieniony system dopasowywania kategorii i podkategorii jest w sumie najbardziej elastycznym z możliwych, nic nie narzucam programowo - wszystko można dobrać samemu wedle upodobań. Testowany był też inny bardziej automatyczny ale trzeba się było więcej napracować niż obecnie.

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że system robi się coraz bardziej funkcjonalny do tego ma przyjemny i czytelny interfejs użytkownika :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poprawki wysłane - jeśli ktoś nie otrzymał proszę o info na gg/priv bo mógł mi jakiś email uciec w zamieszaniu :)

Mion -> dzięki ;)

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ponieważ manuala nie ma i w najbliższym czasie nie będzie, poniżej odpowiedź na jedno często zadawane pytanie:

Aby zmienić ilość projektów na stronie głównej: prosze wejść w katalog "js", następnie w plik "global_index.js" i w linijce:

if ($.paginate) {

$("table.paginate").paginate({rows: 10, buttonClass: 'button-blue'});

}

tam gdzie jest rows: 10 wpisać dowolną liczbę np. rows: 100

W razie innych pytań pytajcie w tym wątku, później poskłada się to w całość i jakieś faq może powstanie :)

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności