Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Jutro powędruje do prawie wszystkich*** kolejna poprawka, a w niej:

1. Znaczna poprawa skuteczności rozpoznawania seokatalogów przez checkera(mogę śmiało powiedzieć że nie myli się w 98% przypadków).

2. Poprawa dodawania przy płatnych(duża poprawka - w/g Waszych uwag z maili).

3. Zupełnie inne niż obecnie rozwiązanie katalogów. Jest możliwość przypisywać je do grup - można tworzyć swoje schematy, np. "katalogi weselne", "katalogi do których zawsze dodaje" itd. To oczywiście rozwiąże problemy katalogów tematycznych, można sobie tu wrzucać katalogi z danym PR itd.

4. Bardzo szybka możliwość usuwania katalogów/zmiany grupy katalogom o danych cechach(np. 1 klikiem usuwamy katalogi płatne, 3 klikami tworzymy grupę katalogów do których np. zawsze dodaje wpis itd. Utworzoną w ten sposób grupę wybieramy następnie w projekcie i tylko do niej będzie dodawać).

Dla rozjaśnienia - dla osób chcących dodawać jak obecnie nic się nie zmienia, po prostu w projekcie przy wyborze grupy nic nie wybierają. Wtedy dodaje po staremu - czyli omija płatne/logowanie itd. i leci po całej bazie.

Jeśli wybrana jest jakaś kategoria katalogów - dodaje tylko do niej.

W niedalekiej przyszłości kolejna poprawka, będzie albo: rejestracja i logowanie w katalogach, pobieranie nowych seokatalogów z posiadanej bazy seokatalogów, rejestracja nowych e-maili na o2(przydaje się do projektów). Tak że czekam na uwagi co chcecie, najlepiej w tym wątku lub na meila(ew. pw).

*** Tutaj chciałbym zdementować plotki które znalazłem na jakiejś stronie, iż odpalenie na maszynach wirtualnych na jednym komputerze kilku skryptów SEOCAT działa. Oczywiście, działa, lecz gwarantuję że bardzo krótko, o czym przekonały się 2 osoby.

Dlatego też zwiększają się kary umowne za taki czyn - przy instalacji tej aktualizacji konieczne będzie akceptacja tego punktu.

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma podobny problem. Instalacja na Debian5 - projekt ustawiony na 1 katalog w jednym cyklu (cron co minutę) - dodaje do katalogów i zatrzymuje się, gdy zostaje jeszcze do dodania 2259 katalogów. Na początku było po 10 w cyklu i cron co 1 min - to samo i w tym samym miejscu. Było też ustawienie 3 katalogi w cyklu, a cron co 5 min i znów stoi, gdy dobije do magicznej liczby 2259.

Cron zwraca komunikat

MySQL server has gone away

Na serwerze mam kilka narzędzi seo i nie ma problemów - być może coś mam w konfiguracji przestawione. Od razu zaznaczę, że w configu ścieżki prawidłowe. Zrezygnowałem z instalacji windowsowej, gdyż problem był z pobraniem kategorii i podkategorii katalogów (nie wczytywał zapisanych plików *.html) jednak na wersji serwerowej jeszcze gorzej, pobiera listę z ok. 20 katów i się proces zatrzymuje. Wolę mieć na serwerze to narzędzie (cron) - ale może jeszcze wartto to wrzucić na kompa pod WebServ? Ktoś używa tego programu do obsługi narzędzia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Wersja windowsowa działa na 10000% ze wszystkimi dostępnymi opcjami jakie oferuje skrypt. Testowane na każdym widowsie począwszy od xp.

Co do Twojego błędu - spowodowane jest to tym, że masz jakieś inne skrypty które coś tam sobie robią - w tym także pobierają/zapisują informacje do/z bazy danych. Jeśli ilość połączeń ustalona dla bazy danych zostanie przekroczona - to taki właśnie komunikat się pojawi.

Dlaczego pojawia się akurat w seocacie a nie w innych skryptach ?

Dlatego, że tutaj czekasz ok. 20 sekund na odpowiedź z decaptchera, dodając do tego czas odpowiedzi katalogu czasami jest to ok. 60 sekund. W tym czasie Twoje skrypty non stop łączą się z bazą tylko na chwilkę - jeśli ilość tych połączeń zostanie w tym momencie przekroczona(czyli gdy seocat czeka np. na odpowiedz z decaptchera) - to już się nie ukończy poprawnie z zapisem dodało/nie dodało do bazy tylko wywali błąd.

Wyjście: zmniejszyć ilość skryptów aby nie przekraczać limitu połączenia do bazy, zwiększyć ilość możliwych połączeń do bazy, zainstalować skrypt na windowsie, zmienić hosting na lepszy, kupić hosting tylko pod seocata(nawet jupe za 20zł/rok).

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem Ci w sobotę głowy zawracać :shout: Mam to na swoim serwerze dedykowanym, więc przeciążenie nie grozi - dlaczego następuje te zawieszenie tylko wtedy, gdy osiągnie liczbę 2259? Nie dzieje się to nawet gdy ustawie 10 seokatów na cykl? Ustawiłem nawet 3 na 5 min - dobije do tej liczby i ten błąd się pojawia, co jest nielogiczne, gdyż zaczyna np. od 2305 do dodania, no chyba, że dobija do jakiegoś kata, z którym ma problem :P Wiem, działa mi pod win, ale jakoś tak chciałem zdalnie mieć, na maszynie którą mam, z dość dużym zapasem mocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdalnie zdecydowanie wygodniej, zwłaszcza że dajesz crona i zapominasz o dodawaniu :D

Będzie mi potrzebny na chwile dostęp do dodawarki żeby sprawdzić o co chodzi.

Ale to już jutro(w poniedziałek ;)

Pozdrawiam

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem na VPSa i stuningowałem trochę ustawienia - dodaje teraz OK. Jednk brak mi kilku funkcji:

- brak załadowania proxy z userem i hasłem (np: 155.155.155.155:8080:kazek76:mojehasło)

- w statystkach przydałby się przycisk półautomatu dodawania, np. otwierany w nowym oknie z wypełnionym formularzami i wystarczyłoby tylko wpisać secureimage, ew. przejrzeć czy poprawnie wybrano kategorie - coś jak w publikerze. Widzę, że czasami pojawia się jakiś błąd, a w sumie katalog powinien przyjąć wpis, a nie dodaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxy nazwa/hasło będzie w kolejnej poprawce, miało być w tej ale po prostu przeoczyłem.

Półautomatu póki co nie chcę robić dlatego, że jest kilka programów do pół-automatycznego dodawania, od obecnej wersji SEOCAT'a można łatwo wyexportować takie katalogi jak z secureimage itd. i jednym kliknięciem usunąć je z bazy.

Błędy mogą się pojawić w większej ilości na początku jak zaczynasz "lecieć" z projektem po bazie katalogów. Skrypt jednak "uczy" się przy dodawaniu i rozpoznaje ilość/długość słów kluczowych wymaganych do dodania oraz PR(bo często nie pisze przy formularzu że w ogóle jakiś PR jest wymagany).

Później przy kolejnym dodaniu do takiego katalogu automatycznie utnie lub dołoży słów.

Tak samo jest z treścią/tytułem, jeśli za dużo - utnie, za mało - dołoży. Również, jeśli np. od 600 znaków można dodać link a jest 500 - wytnie link(nie dołoży treści, lecz wytnie aby wpis był poprawny - dużo pewniejsza akceptacja wpisu).

Jednak, pomimo tego że ręcznie weryfikowałem(i weryfikuję) różne katalogi aby skrypt dodawał jak najwięcej, nie da się uzyskać dodawania na poziomie 100% i o tym trzeba pamiętać :)

Obecnie można wyeliminować praktycznie wszystkie błędy już po pierwszym dodaniu wstępnego proektu, można bowiem stworzyć grupę katalogów do których dodało/w których wpis istnieje i do takich katalogów dodawać.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można zlecić komuś wykonanie katalogowania tym programem czy jest to niedozwolone w regulaminie? ( dla >5 stron nie bardzo kalkuluje sie kupowanie takiego narzędzia )

Pozdrawiam

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jehowy -> nie ma problemu, wiele osób oferuje taką usługę za pomocą SEOCAT'a, jednak rozważ pewną kwestię:

masz 5 stron, za dodanie strony do bazy seocata(zazwyczaj 400-500 katalogów) zapłacisz jakieś 50zł. Więc 5x50=250zł. Za dodawarkę zapłacisz 250zł/netto...

bkartol -> dzięki za opinie :)

Co do securimaga - proponuję rozważyć czy robić secura, czy jednak logowanie/automatyczne pobieranie katalogów z bazy.

Katalogów z securem jest ok. 100, wymagających logowania ok. 150. Moim zdaniem lepiej zrobić logowanie...

Druga kwestia - codziennie powstaje po kilka nowych seokatalogów, większość z nich po kilku/kilkudziesięciu dniach staje się płatna. Więc przydało by się coś co by szukało świezych katalogów i dodawało do nich wpis zanim staną się płatne...

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności