Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa jest taka, że przeglądajac liste katalogów jest tylko sortowanie po grupie a fajnie by bylo jakby się dało zrobic żebysmy wybierali w jakimś menu grupe wpisów i widzieli tylko dane katalogi przypisane do danej grupy

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Oba problemy w/w będą rozwiązane w następnej poprawce.

Ponieważ zaistniała pewna sytuacja rodzinna po mojej stronie, poprawka będzie za ok. miesiąc(może 2 tygodnie - zobaczymy).

Mogę tylko dodać że będą zmiany, kilka osób podsunęło mi ciekawe pomysły i będę też chciał je wdrożyć.

Proszę więc o cierpliwość, na pewno będzie wynagrodzona... :)

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to może ja dołożę jeden pomysł.

Moim zdaniem przydatne byłoby, gdyby skrypt nie utrudniał dodawania tych samych katalogów do różnych grup. Teraz jak mam wyharvestowany katalog, a potem ten sam jest dodawany w jakiejś płatnej grupie, to powstaje problem, ponieważ skrypt nie chce go dodać ponownie. Wyszukiwanie go ręcznie jest koszmarne...

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prośbę do osób którzy zgłaszali problem z prywatnymi proxy w formacie: proxy:port:LOGIN:HASLO po prostu nie pamiętam kto mi o tym pisał a chciałem to od razu do poprawki wrzucić.

Proszę o udostępnienie mi na testy 1 proxy z loginem/haslem, będę testował TYLKO na swoich katalogach(kilka dodań). Po prostu nie posiadam obecnie żadnej proxy z loginem/haslem i nie mam jak sprawdzic poprawnosci dodawania przez nich.

Odpowiadając na pytania: obecnie testuję dodawanie do katalogów wymagających rejestracji, ale nie wyjdzie poprawka dopóki nie zrobię większości z tego co miałem zrobić, więc cierpliwości :)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos z userow pomoze.

Dostaje taki blad przy probie dodania projektu. O co chodzi?

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/London' for '1.0/DST' instead in C:\xampp\htdocs\seokatalog_1.5\dodawarka.php on line 0

Unknown column 'email_password' in 'field list'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra z pierwsza czescia dalem rady.

'Wystarczylo' ustawic time zone w php.ini i pomoglo.

Ten blad dalej wyskakuje i tutaj juz nie mam pomyslu:

Unknown column 'email_password' in 'field list'

OK Problem sie rozwiazal. Wystarczylo uruchomic base.php i ruszylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi powiedzieć jak mam zrobić aby program dodawał mi tylko do jednej wybranej grupy ?

Dodałem nową grupę, i zacząłem dodawać, ale był błąd, przestałem i teraz nie mogę już zacząć od nowa dodawać do tej grupy.

Zatem wyzerowałem, i teraz już w ogóle kaplica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie masz projekty, kliknij opcje edycja przy interesującej Cię stronie i poszukaj wyboru grupy. Potem dajesz zerowanie i dodajesz od nowa.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie musisz robić za drugim razem do tego katalogu już doda pzreciez jak podawarka wie jakie długość wpis jak w 99% seokatalogach dowiesz się o tym już po próbie dodania.mam 3 kopie tej dodawarki, i dodaje bez żadnego problem,u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności