Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jelli -> uruchom base.php

Zakładam oczywiście że miałeś ostatnią poprawkę wgraną ? Bo jak nie - to pisz na pw/gg/email.

[EDIT] Jeśli by komuś podany wcześniej film nie działał -

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały test na dwóch większych grupach katalogów płatnych, były to:

https://www.moje-katalogi.pl

i

https://www.katalogi.clpik-studio.com

Zarówno rejestracja, logowanie jak i dodawanie przebiegło w 100% skutecznie w wyżej wymienionych grupach. Jednak proponuję rejestrować na gmaila bo na o2 i wp.pl czasami nie dochodzą potwierdzenia z katalogów. W kolejnej poprawce będzie obsługa wielu kont pocztowych.

Dodatkowo, po owocnych rozmowach z administratorami obu w/w grup, udało mi się uzyskać rabaty dla użytkowików SEOCAT'a :)

Szczegóły otrzyma każdy posiadacz SEOCAT'a e-mailowo w ciągu 2-3 dni.

Jeśli posiadacie/znacie jakieś większe grupy katalogów płatnych ogólnodostępnych i są z nimi problemy - proszę pisać postaram się je obsłużyć w seocacie. Jeśli chcecie dać jakąś zniżkę ;) dla userów SEOCAT'a - też proszę pisać !!!

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniec2 -> prosze o kontakt emailowy, przyznaję że 3 osoby nie dostały poprawki z mojej winy.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Wydaje mi się, że linki w opisie nie powinny zmniejszać szans na moderację, chociażby z tego względu, że przynajmniej w jednej z wyżej wymienionych grup katalogów płatnych, dodawanie 3 linków jest możliwe.

Osobiście oczekuję z niecierpliwością na aktualizację SEOCAT'a związaną z możliwością dopisywania MULTI KODÓW do każdego projektu - myślę, że jest to istotna kwestia...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Jestem w posiadaniu tegoż wspaniałego programu lecz mam problem z jego funkcjonalnością opiszę sytuację ponieważ jest to kłopotliwe:

Po zainstalowaniu programu używałem go jakiś czas lecz po pewnym czasie po dodaniu nowego projektu skrypt nie wykonywał pracy.

Na serwerze cron był wywoływany prawidłowo co 1 minutę i zwracał komunikat że nie ma zadań do wykonania, lecz w seocat był ustawiony projekt i liczba dodań to 180 płatnych katalogów. Sytuacja następująca raz ruszał po 30 minutach czasem po paru godzinach czasem wcale.

Skrypt był aktualizowany i konfigurowany na różne sposoby z pomocą "straseusz"

Proszę drogich użytkowników o jakąś podpowiedz co może być tego przyczyną lub o sposób na wyeliminowanie błędu.

Dodam że po instalacji skrypt chodzi prawidłowo jakiś czas i zapycha się i po dodaniu nowego projektu nie rusza a powinien po minucie.

Z poważaniem Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Standardowo w piątek ;) powstała poprawka którą każdy otrzyma w poniedziałek.

Co nowego:

1. Możliwość ustawienia multikodu dla każdego projektu z osobna(obecnie było dla całej grupy danych katalogów, teraz jest wybór)

2. Dodane pole "uwag własnych" w każdym projekcie, można tam zapisywać coś z czym wiąże sie dany projekt, tak aby wrócić po np. miesiącu i wiedzieć że był on dodany do tych i do tych katalogów, wykorzystany był opis ten i ten(można także "przechowywać" zaczątki przyszłych opisów) - nie ingeruje on w żaden sposób w dodawanie do seokatalogów - to po prostu pole tylko dla nas.

3. Dodanie wyświetlania grup katalogów które sami utworzymy(menu -> katalogi -> operacje - na samym dole)

4. Zwiększenie skuteczności dodawania - obecnie udało mi się uzyskać dokładnie 575 dodań do katalogów darmowych - z recaptchą i bez niej(baza robiona na początku tygodnia scrapeboxem dosyć niedokładnie - publiczne proxy). Od razu dopiszę że baza nie jest na sprzedaż ani jej nie udostępniam - ktoś kto się przyłoży do zrobienia bazy na pewno postara się też o unikalne opisy.

Planowane w następnej poprawce:

- wdrożenie obsługi wielu skrzynek pocztowych,

- poprawa skuteczności aktywacji w seokatalogach,

- sprawdzenie wszystkich katalogów Neona i uzyskanie 100% rejestracja/aktywacja/logowanie/dodanie wpisu(chociaż z tym może zdążę do poniedziałku)

Być może będzie(choć jak widać wiele "być może" już jest wdrożone :D):

- dodawanie do seokatalogów z flashcaptcha,

- pobieranie baz ktalogów z seokatalogów,

- zmiana systemu łamiącego/dorzucenie drugiego serwisu do łamania captchy,

- sugerowanie kategorii/podkategorii oparte na informacjach z map stron posiadanych seokatalogów,

- inne - jakie ? ;)

Zapraszam również na moją stronę gdzie powoli powstaje FAQ :D

https://seocat.com.pl/pomoc.php

Jeśli macie proste pytania których tam nie ma = proszę o kontakt, dopiszę ;)

Również, jeśli ktoś miał problem jak kolega "rzemień" - proszę o kontakt, ponieważ jest to bardzo odosobniony przypadek i trudno znaleźć "punkt zaczepny", wszystko wydaje się działać/i być OK. Jeśli ktoś miał coś takiego - proszę o kontakt.

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem o to w mailach, ale zapytam publicznie, bo może ktoś też wyrazi taką potrzebę - a jak wiadomo, w kupie siła hehe

czy jest szansa na zwiększenie ilości pól na opisy i dodanie do każdego opisu: pola tytuł i słowa kluczowe? tak żeby przy dużej ilości opisów nie musieć mieszać w ustawieniach co jakiś czas?

chodzi mi o coś analogicznego jak jest w publikerze, tyle że tutaj w ograniczonej ilości (3 lub 6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosił o

1. funkcję "pauzy" czyli wstrzymania danego projektu.

2. W operacjach jakąś opcję w stylu "zaznacz wszystskie" --> "bez grupy" "nie działające" "płatne" itd" . Na początku dorzucałem wszytsko bez nazwy grupy i mam teraz niezły bajzel. Chciałbym jakoś usunąć wszystkie katalogi które nie są przypisane do żadnej grupy.

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davred -> to sa zmiany głównie "w środku" po to żeby w przyszłości ułatwić mi wdrożyć pewną rzecz...

Elias -> pauza, hm, a nie wystarczy opcja dodania/usunięcia zadań dla crona ?

Faktycznie z tym bez grupy to nie pomyślałem :) Jasne ze dorobię(może nawet na jutro będzie).

Póki co sprawdziłem katalogi neona i jak to wygląda:

Ilość seokatalogów od neona to 273 sztuki.

Testy z rejestracją robiłem na kilku kontach: wp.pl, o2.pl i gmail.com.

Na wp.pl i o2.pl przyszło mi ok. 120 zatwierdzeń, na gmaila przyszło 269 meili do aktywacji.

Jak więc widać, wybór skrzynki to podstawowa sprawa.

Aktywację robiłem tylko na poczcie z gmaila - wszystkie 269 emaili aktywowało poprawnie.

Z tego wynika że z 4 katalogów nie doszły e-maile(oczywiście można aktywować ręcznie, ale już tego nie robiłem).

Dodawanie wpisów - dodałem wpis dokładnie do 271 katalogów(w 2 - brak kategorii). Do 267 dodało wpis jako zalogowany użytkownik.

Z tego wynika że skuteczność w katalogach neona jest 98%. W miarę wolnego czasu postaram się sprawdzić te 2%.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przypomnę się ze swoim problemem, który był na tyle poważny, że przerzuciłem się na półautomat.

Dodając wpisy automat wybiera kategorie i subkategorie. Odpalając ręcznie widzę, jakie znalazł i widzę, że chce dopisać do 3 prawidłowych grup. Nie mniej jednak podczas moderacji (swoje katalogi) widzę, że jest przypisane do 1 lub 2 grup. Mówiłeś Darku, że to sprawdzisz, ale wyników tego testu nie ma. U siebie to nie ma problemu, bo przy moderacji dodam sobie kategorie, ale jak wrzucam do innych to już nie chce mi się logować i sprawdzać.

Czy coś się w tym temacie zmieniło?

2. Prosiłem także aby umożliwić wpisy do katalogów, które mają ustawioną recatchę i zarazem są płatne. Chodzi mi o przypadek, że katalog pozwala na wpis darmowy, ale również jest grupa wpisów płatna. Kiedyś nie można było uzyskać efektu, żeby obsłużyć i recaptchę, i kod sms jednocześnie.

Mamy już to?

I jeszcze jedna uwaga do zrobienia. Dla wpisów płatnych często można podać więcej niż 3 kategorie/subkategorie. Proponuję umożliwić w konfiguracji, aby wyszukiwał do 5.

Odpowiadając na czyjąś wątpliwość związaną z moderacją wpisów z linkami w treści, to w moich katalogach nie ma żadnego problemu z tym. Warunkiem jest to, aby linki nie prowadziły do jakiś dziwnych stron (sex, itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem i podczas dodawania projektu wyskakuje:

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'uwagi_wlasne`) VALUES('','18', '18', '18', '18', '18'' at line 5

Klik - najlepszy Program Partnerski na ruch warezowy.

Klik - profesjonalne teksty na precle, zaplecza, synonimy i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności