Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

AdamKaz ->

1. Sprawdzałem na katalogach neona, i nie ma żadnych problemów z doborem kat/podkat. Ale - pozostaje jeszcze jedna opcja, po prostu są znaczne różnice miedzy wpisami płatnymi/bezpłatnymi. Ty - dodajesz do swoich katalogów przez SEOCAT'a tak naprawdę jako darmowe(recaptcha). Dlatego pozostaje mi jeszcze jedna opcja do sprawdzenia(występująca właśnie przy darmowych). Postaram się to zweryfikować w ciągu paru dni.

2. To już gorsza sprawa, jeśli znajdzie się pare osób za to wdrożę. Jednak póki co, tego typu katalogów jest za mało(albo mają recaptche i są darmowe, albo mają multikod i są płatne).

3. Myślę że 3 kategorie/podkategorie są w sam raz, więc póki co tak zostanie.

neox -> staram się ciągle coś nowego dorzucać, ale obecnie nie ma lepszego/tańszego systemu łamania captchy niż ten który podpiąłem. Zanim to zrobiłem testowałem jeszcze 2 inne - nie dość że było znacznie drożej(prawie 2x) to znacznie częściej captcha była błędnie odczytywana. Nie wiem jak z problemami technicznymi bo testowałem tylko kilka dni. Dlatego tą opcję na razie zostawiam "na później".

Natomiast, Panowie co do błędu to już leci popraweczka na to - faktycznie nie zauważyłem bo problem pojawiał się tylko przy dodawaniu projektu a testowałem na edycji. Za parę minut każdy otrzyma pliczek do zamiany.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie można zwiększyć ilości pól do opisów? To chyba nie problem zwiększyć ich ilość np. do 10-ciu? Nie wszystkie przecież trzeba używać, a zawsze można w ten sposób zwiększyć unikalność opisów.

Proszę o to, bo niektórzy moderatorzy seok-ów tak mocno oderwali się od rzeczywistości, że potrafią w uzasadnieniu odrzucenia wpisu napisać, że wpis "jest mało unikalny"...

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ezomaniak ->

1. Do trzech - zgłoś się na priv to dam Ci dostęp do demo potestujesz wszelkie opcje

2. Oczywiście że można

neox -> 10 to myslę że przesada :) ale jak będzie jeszcze z 2-3 osoby "za" do dorzucę jeszcze 2 pola(czyli razem będzie 5)

Natomiast poprawka co do porannego błędu - wysłana.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK jeszcze jedna popraweczka poleciała powinno być już OK.

dywyn -> wydaje mi się że nowe osoby się będą gubić to raz, dwa - sposób w jaki losowane są opisy jest taki, żeby szansa wylosowania 1, 2 lub 3 opisu była podobna. Bo co z tego że dasz 10 opisów jak w 70% wpadnie do katalogów jeden i ten sam ? To też jest ważna kwestia.

neox -> mam seocat'a na vpsie za 3$/miesiac i obciążenie jest praktycznie zerowe, mogę zrobić screena z wykresu - dodaję obecnie do darmowych(z recaptchą). W płatnych jak ustawię np. 20 dodawań/minuta zwiększa się ale to normalne.

Tak więc nie wiem czemu tak jest u Pana.

Przychodzi mi do głowy jedna myśl bo tego nie zdążyłem poprawić a pojawiło się ostatnio u jednego z użytkowników - w jednym z projektów były nie domknięte klamry, a jako że nie ma ograniczenia w ilości synonimów - jest tam pętla - skrypt "zapętlał" się.

Proszę spr. czy nie jest właśnie tak w którymś z projektów.

W następnej poprawce będzie usunięte.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neox -> jeśli by SEOCAT powodował 99% obciązenia dedyka to na pewno nie istniałby już na żadnym sharedzie. Mam również SEOCAT'a obecnie na unixstorm na najmniejszym koncie za 19zł i pracuje sobie od jakichś 2 miesięcy bez żadnej informacji od admina o przeciążeniach. Zresztą tak ma kilkadziesiąt osób i nikt nic nie pisze - więc zakładam że także im wszystko działa.

Dlatego nie ma takiej opcji.

Proponuję sprawdzić jednak te projekty, ew. można jeszcze pomyśleć o nakładaniu się crona na siebie - jest to dosyć trudno wytłumaczyć, mniej wiecej:

jeśli limit wykonywania się skryptu to 120 sekund, cron jest ustawiony na co 60 sekund, a ilość zadań dla crona przy dodawaniu do seokatalogów to np. 5(zakładamy że dodajemy do tych z recaptchą), to zakładając ze w 60 sekund doda do 3 seokatalogów, pozostają 2 zadania do wykonania. I teraz co sie dzieje: uruchamia się kolejna "instancja crona" i zaczyna wykonywać kolejne zadania - ale poprzednia się jeszcze nie zakończyła.

To że dałem tyle możliwosci ustawień w konfiguracji może być problematyczne w niektórych przypadkach.

Dlatego, proszę ustawić przy darmowych na 1 dodanie na 60 sekund i po prostu sprawdzić czy się naprawi. Być może to był powód(w FAQ opisałem co ZALECAM ustawiać, wiadomo że można te wartości zmieniać ale tylko jeśli wiemy co się stanie w przypadku ich zmiany, proszę zobaczyć na www.seocat.com.pl/pomoc.php).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze tutaj rozumiem kolegów piszących wcześniej? Tylko 3 opisy na cały projekt można dodać? To bardzo mało. Powinna być możliwość nieograniczonej ilości tekstów i program powinien po kolei wybierać i wrzucać.

Katalog stron seo - darmowa reklama: ciekawe strony

Reklama Opole: Agencja reklamowa Opole

Posiadam zadbane katalogi - wpisy już od 0,40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności