Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że zarządzanie takimi "{{{{}}}" opisami nie zawsze jest wygodne. Chcesz wstawić/usunąć linka i masz problem.

Może powinien pojawić się przycisk "dodaj kolejny opis"?

Bo co z tego że dasz 10 opisów jak w 70% wpadnie do katalogów jeden i ten sam ? To też jest ważna kwestia.

Dodawanie opisów sekwencyjnie? Według podanej wagi? W SeoLight takie coś działa.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ragnar23-> chyba Ci odpisałem już, ale żeby nie było że nie :) - checker odsieje ci seoki które na 90% są seokatalogami. Jeśli chcesz sobie podorzucać sam resztę katalogów w/g uznania to jasne że możesz, SEOCAT oczywiście postara się do nich dodać.

Widzę że wiele osób chce większą ilość pól na opisy, w związku z czym w następnej poprawce będzie 5 pól.

Dodatkowo chodzi mi po głowie jeszcze jeden większy pomysł, gdzie posiadacze SEOCAT'a będą mogli mieć dodatkowe korzyści, mam nadzieję że skończę mój zamysł w listopadzie(choć przyznaję będzie z tym trochę pracki i może się przenieść na grudzień ;)

Za kilka dni będzie jeszcze jedna poprawka - zwiększenie skuteczności dodawania w bezpłatnych.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że rozwijasz projekt. Ciekawe co to będzie te zmiany :D

Co do zużycia CPU to mogę potwierdzić, że na tanim sharedzie nie mam żadnego problemu z dodawarką.

Tak w ogóle to w opcji rozpoznawania katalogów przydałaby się możliwość zdefiniowania grupy do której mają zostać dodane...

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elias -> sorka nie zauważyłem wcześniej, oczywiście będzie taka opcja(już zapisuje do todo :)

Jeszcze jedno, udało się rozwiązać problem kolegi "rzemień" - okazało się że był malutki "bug" związany z cronem, objawiał się w specyficznych warunkach dlatego trudno było go wykryć. Ale rozwiązanie już mamy więc w tym tygodniu poleci także z tym poprawka.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym uzytkownikiem dodawarki seocat i co moge powiedziec. Kawal dobrej roboty, lacznie wpisow z kilku projektow poszlo juz w ilosci 200 i zadnych problemow nie ma. Wiele opcji, mozna sie troche pobawic z programem.

Co do listy seokatalogow zbytnio sie nie wypowiem, poniewaz zaimportowalem wlasna, ale z dodawanej listy do programu mozna 200-300 wpisow dodac.

Dla wszystkich niezdecydowanych namawiam do kupna, byleby korzystac z dodawarki z glowa, w innym wypadku moderatorzy sie na nas wypna i bedzie koniec darmowych seokatalogow;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google sie już wypięlo - moderatorzy nie muszą.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni używam tej dodawarki a jako że testuje większość tego typu narzędzi wypowiem się.

Sam proces dodawania przechodzi dość szybko, powstałe błędy są albo z winy katalogu, albo błędnie wybranych-określonych kategorii do których ma dodawać.

Wpisy dodawane są sprawnie i szybko.

a teraz rzeczy których mi brakuje:

1) W dodawaniu nowych projektów są 3 pola na teksty, osobom podążającym zasadą "fair seo" to nie pasuje, mi też.

co z tego że mamy zagnieżdżenie opisów, jeżeli chcemy dodać stronę do np 500 katalogów i do każdego mamy przygotowany unikalny opis, samo dodawanie to nielada kłopot, nie wspomnę już o zarządzaniu tymi opisami, do tego jak podejrzewam skrypt nie wie co już dodał a czego nie losowo wybiera opisy wieć duble są rzeczą normalną w aktualnym stanie.

Myślę że wystarczyło by 1 pole z buttonem niżej dodaj nowe pole.

Pod każdym polem opcja podania ile razy skrypt ma użyć ten opis, dzięki temu będziemy mieli dokładna kontrolę nad tym ile razy nasz opis ma wejść do seoak, oraz ile ich dodamy, oczywiście dodawanie nowego pola dla każdego opisu może być kłopotliwe i miejsco żerne , ale mamy jquewry zwijanie contenmtu etc wiec do zrobienia;]

2) Dodawanie Multi-kodów

Mamy dodawanie multi kodów, ale co po dodaniu, jeżeli pomyliłem się i chce zobaczyć gdzieś swój dodany kod oraz jego grupę oraz ewentualnie to edytować?

3) W widoku wyświetlającym szczegóły danego projektu mamy informację o tym ile weszło, ile nie weszło i dlaczego pogrupowane to jest ok, ale co z informacją które zostały zaakceptowane, które nie zostały zaakceptowane oraz dlaczego ?

skoro mamy parowanie z mailem to już został mały krok ;]

4) Ostatnia rzecz której mi brakuje to widok w danym projekcie listy seoków w których znajduje się wpis z dokładnym linkiem do niego, oraz exportem do csv, txt ;] opcja przydatna do pingowania oraz kontroli i wglądu w projekt....

to takie moje skromne spostrzeżenia oraz uwagi, może ktoś ma podobne potrzeby i razem zasugerujemy autorowi przyszły tor rozwoju projektu;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgred -> G. sie na wszystko wypina, więc to akurat nie żadna nowość :)

Davred

1. Będzie 5 pól na opisy

2. Mówisz tutaj o szybkim dostępie do tych seoków ? Czyli ma sie wyświetlić link do strony logowania/obok login/haslo ?

3. Przecież nie ma akceptacji natychmiastowej(w 99% przypadków oczywiście) więc tak czy inaczej pobierasz sobie później zaakceptowane wpisy z poczty i już masz linki do podlinkowania :)

4. Wchodzisz w menu->poczta i pobierasz sobie zatwierdzone wpisy(wyświetla się jeden pod drugim) więc... o co chodzi ? ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1. 5 pól to nadal nie rozwiązanie w przypadku 100 tekstów które chcemy dodać każdy tylko do 1 seoka;]

ad2 i 3. mamy crona, może sobie sprawdzać 1 raz dziennie zaakceptowane i odrzucone oraz je segregować odpowiednio w grupach dla domeny takie i takie zaakceptowane, odrzucone(powód odrzucenia)

oczywiście linki bezpośrednie do wpisów.

ad4. wedle twojej koncepcji, trzeba za każdym razem odpalać sprawdzanie, zgadywać ile pobrać, i po obejrzeniu linków, i wygenerowaniu nowej listy niema możliwości szybkiego powrócenia do tamtej, oraz pokazuje zsumowane linki anie tylko dla jednej domeny..

mi chodzi o widok z katalogiem ktory by sie cronem aktualizował sam, i dawał wszystko na tacy;]

Moje Seokatalogi: addKOM.com.pl i seokPRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WeBpozycja

1. Będzie 5 pól na tekst i tak pozostaje, czemu - mam powody o których już napisałem, aczkolwiek w przyszłości to się może zmienić

2 i 3 - tu masz trochę racji, pytanie co z tymi co mają dodawarki na windzie - ale pomyślę

4. Jak wyzej

W sumie to będę dążył do jak największej automatyzacji w jak najszerszym zakresie, więc jak by nie było dzięki za rady na pewno się ustosunkuje do nich, a co ciekawsze będę chciał wdrożyć.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie 5 pół czy 3 pola to to samo, więc nie rozumiem całkowicie ;]

co za różnica czy mamy 3 pola czy 5 pół, 5 pół to o 2 pola więcej gdzie będzie kompletny bajzel jezli chodzi o edycje 100 tekstów zagnieżdżonych w takim jednym polu, ja tak mam aktualnie po 100 wpisów w 1 polu ale co z tego jak mi jeden opis używa po kilka naście razy a drugi wcale, opisy skrypt wybiera losowo więc zagnieżdżanie ich tez nie ejst zbyt logiczne w tym jak to stworzył autor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragnar23 => będzie

Davred => ma być opcja wyboru do ilu seoków ma zostać dodany dany wpis ?

Czyli pole 1 - do 50 seoków, pole 2 - do 70(bo np. większa synonimizacja) itd. ?

Czy jeszcze o coś innego chodzi :)

Powiem szczerze że mi w pełni 3 pola wystarczają, przy tekście 1k znaków mocno zsynonimizowanym(przed synonimizacją ok. 3k znaków) dodaję nim do ok. 300-500 katalogów i naprawdę trudno spotkać nieunikalny opis(to co piszą admini katalogów nt. odrzuconego wpisu za brak unikalności oczywiście często jest fikcją)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się wstrzymywałem z wypowiedzią w tym temacie ale dłużej już nie mogę.

straseusz: nie robisz nic innego jak psujesz rynek. Myślisz, że dlaczego ja nie wypuściłem jeszcze dodawarki do ściągnięcia i zainstalowania u siebie? Tylko dlatego, że za chwile jej wartość stałaby się zerowa. Łatwo to sobie wyobrazić kiedy 200 kopii dodawarki rozrzuca dziennie 20 stron zaplecza. Ile macie tych stron kilentów, wartościowych do rozrzucenia? 10? 100? a potem co? potem idzie spam, zaplecze bo przecież dodawarka musi cały czas chodzić... taka presja znana posiadaczom xrumera :)

Tak czytam to co piszą przeciwnicy ogólnodostępnych dodawarek i zastanawiam się dlaczego boją się o to, że nagle katalogi zostaną zasypane śmieciowymi wpisami, że moderacja będzie wymagała odrzucenia 90% wpisów. Może zamiast stawiać katalogi na bezpłatnych i ogólnodostępnych skryptach, które potem umożliwiają tworzenie dodawarek postawią sobie katalogi na własnych oryginalnych, autorskich skryptach wtedy problem z dodawarkami nie będzie istniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności