Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Davred -> pomyślę jak to rozwiązać, na razie zbieram co do zrobienia w kolejnej wersji, ale Twoją uwagę zapisałem.

Natomiast zastanawia mnie jedna rzeczy jaką można dołożyć do SEOCAT'a i ciekawi mnie jaka będzie Wasza opinia(użyszkodników SEOCAT'a)-> ale to już zapytam drogą mailową żeby nie pobudzać konkurencji :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam, prosiłbym o info na priv/email osoby które zaglądały na seocat.com.pl i nie znalazły informacji której szukały(czy to w filmie czy to w dziale pomoc).

Chciałbym dokończyć FAQ i "dokręcić" jeszcze kilka filmów, w związku z czym to pytanie jest także dla nie-posiadaczy SEOCAT'a :)

Jeśli czegoś nie wiecie/rozumiecie/umiecie proszę pisać(priv/email).

Dzięki i pozdrawiam :)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj jeśli będzie paru chętnych to problemu nie widzę, ale wydaje mi się że to zbędny bajer.

Ale tak jak mowie - wydawać mi sie może - będziecie chcieć to będzie :aniolek:

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego czy zbędny to mogę polemizować ;P ... ja informacje o nowych katalogach w mailu traktuje jako całkiem bezpieczne rozwiązanie dla moderatorów, bo nie puszczają informacji w neta, a czyta to wyłącznie ktoś kto kataloguje i przegląda takie maile ręcznie (i prawdopodobnie kataloguje ręcznie) - wiem, bo sam tak jeszcze do niedawna robiłem :aniolek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dopisze do ToDo -> jak będzie chwila to postaram sie wdrożyć, ale od razu mówie że to trafi na koniec listy :)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak miałem troche problemów z proxy, po jego wyłączeniu dodawnaie ruszyło. Dziękuje za pomoc :)

Wszystkie błędy z brakiem kategorii które dalej występują to niedziałające katalogi, różne błędy przekierowania, niedziałające przyjazne linki a dopiero ptoem brak kategorii. Z podkategoriami już gorzej bo najczęściej kiepskie katalogi są na małej bazie kategorii którą zawierał skrypt po instlacji.

Przydała by się zbudować profesjonalne zarządzanie katalogami, kategoriami, przenoszeniem, usuwanie pojedynczych sztuk prosto ze statystyk.

Katalogi płatne przeniosłem do stworzonej nowej kategorii po czym po skasowaniu ich z płatnych zniknęła też nowo stworzona kategoria... hm...

Tytuł i słowa kluczowe przenieśc koło pól tekstowych i dołączyc do każdego pola a w słowach kluczowych prowadzić synonimy.

Mam nadzięję że mikołaj przyniesie przydatne poprawki :)

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności