Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

marpit -> grupa istnieje wtedy, jeśli choć jeden katalog ma ją "przypisaną". Jeśli dodajesz 10 katalogów do przykładowo grupy "moja grupa", i usuniesz te 10 katalogów - to grupa także zniknie, dlatego że tak naprawde nie ma wtedy żadnego katalogu do niej przypisanego, więc po co ma istnieć - więcej zamieszania.

Co do reszty uwag - na pewno część będzie wdrożona ;)

ezomaniak -> dodawanie do grup płatnych działa już od bardzo dawna. Możesz wybierać do jakiej grupy multikodu chcesz dodawać (np. "multi premium" "multi zwykły" itd.), jak pisałem ostatnio przetestowałem sam na kilku najpopularniejszych grupach: katalogi neona, kulfiego, moje katalogi i tu mam pewność że dodaje prawidłowo, reszty nie sprawdzałem ale żadnych problemów nie przewiduję w działaniu.

Najlepiej sprawdź na demie sam i sie okaże czy wszystko OK ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpit -> grupa istnieje wtedy, jeśli choć jeden katalog ma ją "przypisaną". Jeśli dodajesz 10 katalogów do przykładowo grupy "moja grupa", i usuniesz te 10 katalogów - to grupa także zniknie

No ale ja nie kasowałem tych katalogów z nowej grupy tylko z tych są stworzone przez skrypt. Wg mnie samo przeniesienie do nowej grupy powinno je wykasować ze staraj - nie zrobiło tego więc chciałem ręcznie to wyczyściło z obydwu.

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przycisk wyzeruj służy tylko i wyłacznie do wystartowania projektu na nowo...

a obecnie przydałoby mi się coś takiego jak "wyczyść statystyki" - najlepiej aby każdą osobno - tzn. chciałbym mieć możliwość usuwać statystyki typu "Błędnie odczytana captcha". Bo chciałbym sobie analizować dogłębnie liste swoich seocatów - ale dopóki nie skopiuje projektu i nie puszcze go na nowo, to jest to troche utrudnione. Przydałoby się np. puszczenie projektu na nowo, ale tylko z listą katalogów pobraną ze statystyk np. "Błędnie odczytana captcha" albo "wymaga logowania". Szkoda marnować czas skryptu żeby leciał WSZYSTKO od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie ma, bo sie dopiero pisze :jezyk1:

Będzie w next poprawce.

Natomiast na górze przycisk na pewno działa, ale nie rozumiesz jego działania(nie czytałeś seocat.com.pl/pomoc.php :D)

Więc, ten przycisk na górze nie zeruje statystyk, lecz przestawia licznik na "0" dla stron dodawanych TYLKO ze statystyk. Czyli jak masz np. nierozpoznaną captchę, klikasz "dodaj" - doda do wszystkich, to później żeby np. dodać do "brak kategorii" musisz kliknąć przycisk na górze - wtedy następuje "wyzerowanie" licznika.

Ten licznik nie ma żadnego związku z głównym dodawaniem - jest on używany tylko dla statystyk.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pitole...

Jak to możliwe że SeoCat próbując przebrnac (w czesci przebrnął) przez 180 katalogów (na liście nie tylko seokatalogi) pochnął takie zasoby z deatchbycaptcha.com? Z dostępnych 5k, został 1k. To chyba nie jest normą dla tak niewielkiej ilości katalogów? :|

scr.png

www.tebim.pro - Rozwiązana dla e-biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji.

SEOCAT jest akurat dostosowany w taki sposób by zjadał jak najmniej z decaptchera bo to był priorytet.

Po prostu albo coś się stało na decaptcherze(kiedyś tak miałem - pisz do nich na e-mail, napiszą żeby o konkretniej godzinie odezwać się na chat-online i wtedy dogadasz wszystko), albo po prostu ktoś "zakosił" Ci captche(nie ustawiony login/haslo ze standardowego w seocacie, lub inne tego typu rzeczy).

Jeśli masz wątpliwości - założę konto specjalnie dla tych katalogów które masz, puścimy jakiś projekcik na demie i zobaczysz ile "zjadło" captchy ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności