Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

- hasło nie jest standardowe

- czy moze miec na to wpływ, ze na liście były nie tylko SeoKatalogi? (baza poniekąd nieprzefiltrowana).

Zastanawiam się nad napisaniem do nich maila (tylko co i czy to ma sens?), te zużycia z wczoraj są absurdalne.

Swoją drogą troche hosting mi świrowal wczoraj ok 17-18:30, być może ma to coś wspólnego...

www.tebim.pro - Rozwiązana dla e-biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Noo to jak Ci świrowały hostingi to podejrzewam że to będzie to.

To czy to były seokatalogi czy nie nie ma żadnego wpływu.

Zresztą - SEOCAT nie ma takiej "mocy przerobowej" żeby tyle captch "zjeść" w takim czasie(przelicz sam ile może ;).

Ja miałem podobny przypadek jak mówisz prawie rok temu i co najlepsze wtedy jeszcze nie było SEOCAT'a ;). Używałem czegoś zupełnie innego, i łamałem dosłownie 10-20 captch/dzień. Najlepiej napisać, mi i tak oddali chyba ponad połowę(ale ja straciłem w dzień jakieś 25tys. captch).

Nie przyznali się do winy, ale podali z jakich ip/kiedy/ile było pobierane więc łatwo sprawdzić o co chodzi.

Natomiast od tamtej pory nic się nie dzieje, SEOCAT'y mam odpalone 3, kupuję zazwyczaj po 50k captch i wszystko jest OK.

[edit] Co masz napisać ? Napisz że posiadasz oprogramowanie które odczytuje maksymalnie 2 capchy/60 sekund więc technicznie nie możliwe jest aby w tak krótkim czasie pobrało tyle captchy. To wszystko ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam u mnie było podobnie choć nie aż tak dużo. Rejestracja w katalogach a może włączone proxy które nie działało. Nie pamiętam co było przyczyną. Obecnie jest już lepiej i zużycie jest znikome.

A co jest przyczyną takich błędów? Jest ich sporo...

Nie dodano strony - błędy:URL strony jest pusty lub zbyt krótki lub brak członu "https://"

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodano strony - błędy:URL strony jest pusty lub zbyt krótki lub brak członu "https://"

to jest wymaganie linka zwrotnego... a nie, sorry, pomyliło mi sie.... jednak to chyba nie to, może po prostu nazwijmy to kategorią katalogów "seocat nie doda, koniec kropka" :)

z tego co zauważyłem, bardzo dobrym zżeraczem pakistańskiej mocy są katalogi, które mają ukryte wymaganie dot. PR, czyli...

wpisujesz captche i sie okazuje, że wpis darmowy dla stron z PR>=10, albo z PR>=1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauważyłem, bardzo dobrym zżeraczem pakistańskiej mocy są katalogi, które mają ukryte wymaganie dot. PR, czyli...

wpisujesz captche i sie okazuje, że wpis darmowy dla stron z PR>=10, albo z PR>=1...

To fakt. Zastanawia mnie tylko dlaczego też w takich przypadkach jest 100% niedodanych skoro dodaję stronę np PR 4 a tu nieważne czy 1-4 to i tak nie doda.

Edit

Tak na szybko moja analiza to w tych katalogach co są błędy to nie działa cron do sprawdzania pr

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze neox - ban na IP jaki posiada katalog - i nie doda wpisu.

Jeśli chodzi o "zżeranie captchy" tu akurat SEOCAT jest bardzo zoptymalizowany i był to jeden z priorytetów przy tworzeniu go.

Nawiązując do przypadku opisanego wyżej, czyli próba dodania wpisu po czym komunikat że za niski pr - wystarczy jeden raz "przepuścić" jakikolwiek projekt przez taką bazę, a SEOCAT zapisze w bazie wymagany PR/wymaganą ilość słów min/max itd. Tak samo funkcja "przycinania" i "dokładania" nie zawsze działa od razu - bo tej informacji nie ma "na wierzchu" w niektórych katalogach. Dopiero gdy pojawi się błąd przy próbie dodania, taka informacja jest zapisywana w bazie i przy kolejnym dodaniu SEOCAT "wie" czy ma uciąć/czy dołożyć tekstu, pobierze z bazy info jaki faktycznie wymagany jest PR dla przyjmowanych stron itd.

Czyli w skrócie - zbieracie seokatalogi np. scrapeboxem(dowolna metoda), następnie klikamy menu->dodaj do sprawdzenia. SEOCAT doda do bazy tylko seokatalogi(minimalny % pomyłek może się zdarzyć, ale naprawdę minimalny). Następnie puszczamy jeden projekt. Na tym etapie POJAWIĄ się błędy różnej maści i "zje" więcej captchy. Jednak za kolejnym razem już część błędów nie pojawi się(bo SEOCAT zapisze w bazie faktyczne wymagania katalogu). Po 2-3 "przepuszczeniach" przez daną bazę katalogów macie zrobioną pełnowartościową bazę, gdzie SEOCAT ucina/dokłada/sprawdza kilka przypadków PRZED POBRANIEM captchy.

Czyli maksymalna oszczędność :puknijsie:

Dla przykładu: kilka dni temu robiłem bazę seokatalogów(baza robiona na szybko na marnych proxy), scrapeboxem znalazłem ok. 7tys. "potencjalnych" seokatalogów, po wrzuceniu do checkera z SEOCAT'a do bazy dołożyło mi ok. 700 nowych katalogów(których nie miałem w bazie), po "puszczeniu" 1 projektu dodało stronę do 540 katalogów, z tego POJAWIŁO się 70 katalogów z błędami, w których pobrało captche a nie dodało wpisu - tych błedów na poprzednej bazie nie było. Jednak dodanie jeszcze 2-3 projektów do tych katalogów pozostawiło ok. 30 katalogów gdzie błąd nadal występował. Usunąłem je więc. Teraz aby mieć konkretną bazę, wchodzę w menu->operacje na katalogach, wyświetlam wszytkie katalogi gdzie pisze "dodało", "strona istnieje" oraz "błędna captcha". Z tych trzech grup robię nową grupę i tylko ją ustawiam w projektach które przez kolejny tydzień-dwa będę puszczał.

Jest to sposób który pozwala dodawać praktycznie w 100% BEZ STRATY CAPTCHY na błędne wpisy.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze neox - ban na IP jaki posiada katalog - i nie doda wpisu

Może być jeszcze jeden powód. Niedawno G zmieniło coś z pobieranie PR (adres serwera czy coś) - zresztą było w ten dzień małe zamieszanie na PIO bo się ludziom PR "wyzerował", nawet co niektórzy podejrzewali że G skasowało możliwość odczytania PR - i jeśli SEOK nie ma zaktualizowanego skryptu, a takich jest wciąż dużo to nie odczyta PR-a za cholerę.

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jak mogę stworzyć grupę katalogów, które są podgrupą większej grupy katalogów.

Np z grupy katalogów neonexa, chcę stworzyć grupę takich katalogów które przyjmują strony ero.

W tym momencie gdy tworzę taką grupę, pokazuję się komunikat że katalogi istnieją i nie tworzy grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzomaniak -> możesz dodawać katalogi na 2 sposoby:

1. Menu -> katalogi -> "dodaj bezpośrednio" - jeśli masz w bazie którykolwiek z dodawanych katalogów - nie doda go

2. Menu -> katalogi -> "dodaj bezpośrednio(duplikaty)" - jeśli masz w bazie którykolwiek z dodawanych katalogów - DODA go

Czyli dla Ciebie opcja nr. 2, i tworzysz sobie dowolne grupy ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ parę osób pytało, to napiszę także tu na forum:

Do 15 stycznia jest promocja na SEOCAT'a, można go kupić w cenie 229zł/netto - link: https://seocat.com.pl

I odpowiedź na drugie pytanie: poprawka przewidywana jest w styczniu, mniej więcej w połowie stycznia.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zakończy się dodawanie, wejdę do statystyk i kliknę ponów dodawanie, przy błędnie odczytanej captcha to wszystko fajnie działa. Ale jak podczas drugiego przebiegu captcha zostanie odczytana znowu źle to, gdy kliknę jeszcze raz ponów dodawanie, to wyświetla Pozostało 0 katalogów do dodania.

Ma ktoś też problem podobny do mojego?

Klik - najlepszy Program Partnerski na ruch warezowy.

Klik - profesjonalne teksty na precle, zaplecza, synonimy i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś tragedia, oprogramowanie się nie rozwija, skuteczność spada, a kasę za kody wcina równo, mi zjadło przez 3 dni 25k kodów... Programista ma dobre samopoczucie bo można dodawać do 300 seok-ów z JEGO listy i to mu styka.

Od października żadnego upgrade tylko jakieś mgliste zapowiedzi, ech...

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności