Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

neox -> przecież napisałem 3 posty wcześniej, że poprawka będzie w połowie stycznia.

Skuteczność nie spadła bo niby czemu miała spaść ? W seokatalogach nic się nie zmieniło, te które miały recaptchę mają ją dalej/lub są płatne, dochodzą nowe, znikają stare(robią się płatne), więc o co chodzi ?-

To że ja napisałem Tobie parę dni temu, iż aktualnie dodaję na mojej bazie(publicznej którą robiłem scrapeboxem) spokojnie do 300-400 katalogów, nie znaczy że nie da się dodać do większej ilości. Ja robię listy co ok. 2 tygodnie - przez pierwsze kilka dni-tydzień skuteczność jest na poziomie ok. 500 katalogów. I MI a także WIELU innym osobom to wystarcza. Jeśli Tobie nie - to może pora abyś zrobił sobie dedykowaną dodawarkę.

Wszystko zależy od bazy i to wie PRAWIE każdy. Jak widać Ty nie chcesz tego zrozumieć. Albo masz inne powody aby pisać co piszesz, bo trochę śmiesznie brzmi Twoja wypowiedź o znikającej kasie za captchę na tle wcześniejszych wypowiedzi. Nieprawdaż ?

Mglistych zapowiedzi nie miałeś, ostatnio jak się poprawka opóźniła o tydzień tylko Ty miałeś pretensje, chociaż pisałem że chcę dopracować jeszcze pare opcji. Dlatego teraz nie podałem konkretnego terminu.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

maxpan, ja się za mistrza nigdzie nie podaję, a swoje chamskie uwagi zostaw dla kolegów,ok?

straseusz, dobrze wiesz, że bazę mam dobrą i początkowo wyciskałem z niej nawet powyżej 1 000 dodań. Dobrze też wiesz, że spora część właścicieli SEO-ków skutecznie się zabezpieczyła przed twoją dodawarką. Pisałem o tym do ciebie kilkakrotnie, ale od dwóch miesięcy nie wyszła chociaż drobna poprawka.

Co do uciekającej kasy, to fakt, do dzisiaj nie miałem z tym żadnych problemów i postanowiłem o tym TUTAJ napisać, ponieważ pisanie znowu na GG mija się z celem...

Twoja uwaga żebym sobie napisał dedykowaną dodawarkę pokazuje tylko twój obecny poziom.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neox -> nie wiem jaką masz bazę, bo jej na oczy nie widziałem.

Ja dodaję zawsze do 300-500 katalogów zależnie od bazy, co jakiś czas dojdzie do 600-700 dodań. Ale - mi - wystarcza ok. 400 dodań więc nie robię ciągle nowych baz.

To że część katalogów sie zabezpieczyła to sprawa jest oczywista, zabezpieczyła się PŁATNOŚCIAMI i to jest normalne. Dlatego rozwinąłem dodawanie do katalogów płatnych - trzy kategorie, możliwość segregowania i grupowania katalogów na wiele sposobów itd. Mi o tym pisać nie musisz, bo sam dodaję SEOCAT'em i wiem doskonale co go boli.

Rozmawiam codziennie z wieloma osobami którzy mają SEOCAT'a, także o tym co ma być w poprawce, i co ciekawe nikomu nie zjada captchy, także ja mam od miesiąca kupione 50tys. captch, dodaje non stop i jest OK.

A moja uwaga co do softu dedykowanego jest jak najbardziej na miejscu.

[EDIT] Widzę, że zmieniłeś słowa w zdaniu "cześć właścicieli seokatalogów zabezpieczyło swoje katalogi" na "cześć właścicieli seoktalogów zabezpieczyło się PRZED TWOJĄ DODAWARKĄ".

Bardzo ciekawe. W tym miejscu pokazujesz nieznajomość tematu o którym piszesz. Oraz to, o co naprawdę Ci chodzi.

Nie mam zamiaru więcej z Tobą polemizować. Proponuję Ci zrobić sobie parę dni wolnego(takie "międzyświąteczne" wolne) od pracy. Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś tragedia, oprogramowanie się nie rozwija, skuteczność spada, a kasę za kody wcina równo, mi zjadło przez 3 dni 25k kodów... Programista ma dobre samopoczucie bo można dodawać do 300 seok-ów z JEGO listy i to mu styka.

Od października żadnego upgrade tylko jakieś mgliste zapowiedzi, ech...

Ja używam seocata od pół roku i nie mam żadnych zastrzeżeń. Od tego czasu chyba były 1 albo 2 poprawki które wniosły nowe funkcjonalności.

Zawsze jak miałem jakieś pytanie na początku używania bądź problem szybko otrzymywałem odpowiedź od dostawcy softu.

Nie wiem jak Ci mogło zjeść tyle kodów... (domyślam się że chodzi o kody do captachy) ja dodaję do katalogów i jak nie doda do katalogu bądź wywali że captacha niepoprawna to nie zjada pkt.

Jeżeli chcesz mieć lepszą skuteczność stwórz swoją listę katalogów bądź kup od kogoś sprawdzoną. Katalogi się co chwilę zmieniają albo są płatne albo zmieniają captachę na securitymage. Sam ostatnio robiłem sprawdzenie mojej listy katalogów i kilkadziesiąt odpadło bo się zmieniły jak napisałem wcześniej.

A co do listy katalogów dodawanej razem z dodawarką to jeżeli chciałbyś aby skuteczność była wysoka to taką listę trzeba byłoby co tydzień/dwa aktualizować.

Także powtarzam jeszcze raz że wszytko zależy od bazy katalogów.

Jeżeli chcesz mieć poprawnie dodanych wpisów zbliżonych do 100% to kup sobie kody multi do katalogów neona :blink:

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...spora część właścicieli SEO-ków skutecznie się zabezpieczyła przed twoją dodawarką...

Neox: Sorki ale to jest pieprzenie kotka... - szczególnie ta część "twoją" - wystarczy włączyć securimage i żadna automatyczna dodawarka nie przejdzie - podobnie z płatnościami.

Co do skuteczności - zależy od bazy i dopasowania kategorii (czyli tylko od Ciebie).

I nie jestem świeżo upieczonym posiadaczem tej dodawarki bo byłem jednym z pierwszych klientów Straseusza.

Nie zauważyłem żeby w jakiś nadmierny sposób zżerała captche (i czytając innych widzę, że nie jestem w tym odosobniony) więc jeśli masz z nią problem to może po prostu musisz się jeszcze douczyć - albo napisać własną ;P

To że z bazy początkowo wyciskałeś ponad 1000 dodań - cóż to już zamierzchłe czasy - SEOKI się zmieniają - jedne stają się płatne inne walczą z dodawarkami poprzez securimage/ blokowanie IP czy dodatkowe zabezpieczenia.

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[EDIT] Widzę, że zmieniłeś słowa w zdaniu "cześć właścicieli seokatalogów zabezpieczyło swoje katalogi" na "cześć właścicieli seoktalogów zabezpieczyło się PRZED TWOJĄ DODAWARKĄ".

Bardzo ciekawe. W tym miejscu pokazujesz nieznajomość tematu o którym piszesz. Oraz to, o co naprawdę Ci chodzi.

Nie mam zamiaru więcej z Tobą polemizować. Proponuję Ci zrobić sobie parę dni wolnego(takie "międzyświąteczne" wolne) od pracy. Pozdrawiam.

A to ciekawe, gdzie i jak to zobaczyłeś, bo ja takiej edycji nie zrobiłem.

Swoje propozycje zostaw dla siebie, tak samo wycieczki osobiste są tu zbędne i nic nie wnoszą do tematu.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak się składa że zrobiłem screena podczas edycji, ale TEN wątek nie jest od śmiecenia. Jeśli taka jest Twoja wola otworzę drugi wątek w stosownym dziale "pogaduszki" i wkleję screena - tam niech każdy pisze do woli co mu pasuje.

Proszę także o nie zaśmiecanie wątku osobistymi sprawami. Od tego są inne działy.

Ten temat uważam za zamknięty. Jeśli nadal będzie to co wyżej, poproszę moderatora o usunięcie postów.

Pozdrawiam i dziękuję za wyrozumiałość...

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie straseusz muszę ci przyznać ze przyczyniłeś się do wzrostu moich zarobków o jakieś 30% a to już suma ładna 4 cyfrowa ten program jest świetny a do tego mam gdzie dodawać 1500 seokatalogów na frazę średnią robi wrażenie niezłe a po dopaleniu wpisów to już można zdziałać dość sporo.

Gorąco polecam ten programik i szczerze mówiąc cena jest jego zdecydowanie za niska, no ale to moja skromna opinia i pewnie posypią się gromy od jakiś dzieci neo, no cóż i tak się tym nie przejmę.

Oby tak dalej pozdrawiam z wyrazami szacunku Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miło :(,

pozwolę sobie i ja opisać moje pierwsze wrażenia po instalacji SeoKici :P. Nie piszę celowo że to opinia i podsumowanie bo po jednym dniu użytkowania lepiej się nie wymądrzać ;). Ogólnie soft mi się podoba. Najnowsza wersja jest ok, po instalacji wstała bez błędów. Nawigacja również OK, dodawanie projektów w zasadzie proste. Dobry kontakt ze "straseuszem" i mailowy i na GG. To chyba dość pozytywów jak na jeden temat :). Aha, cena też spoko za możliwości. Wady niewielkie według mnie: mało intuicyjna instalacja i początkowa konfiguracja, ale jak się ma jakie takie pojęcie o wyobrażeniu i dokładnie przeczyta faq i obejrzy filmik z instalacją serwerową to obleci ;), zresztą ja w ogóle nie jestem zwolennikiem instalacji lokalnych na własnym kompie, zwłaszcza że wystarczy mi jak SB mieli się na kompie i nie chcę go dodatkowo zamulać. Myślę, że warto też wyraźniej zaakcentować jakie hostingi są najlepsze pod dodawarkę. Ja właśnie testuję laohost i muszę przyznać że lipa wielka... Wywala się sprawdzanie i weryfikacja nowych katalogów to raz. Program działa dziwnie, ale zakładam że to wina hostingu (cronów?). Ustawiłem minimalne rozsądne ustawienia 1 katalog = 1 min. Program dwa razy zatrzymywał mi się już po 8 dodaniach, po zostawieniu go "na noc" po 10h powinno być ok. 600 pozycji ;) a zrobił nieco ponad 200 i znowu stoi :/... Coś jest nie tak a instalacja, crony na pewno są ok. Obciążenia procka itd też sprawdziłem - są zaledwie między 10-20% możliwości przy takich ustawieniach jak pisałem wyżej. Szkoda że baza podstawowa jest okropna, choć autor przyznaje uczciwie że dodań możliwych z niej jest 200-300 czyli niewiele ponad 10% - może lepiej ją okroić i poczyścić troszkę? Bo po co komu 2000 nieprzydatnych adresów? Po tych 200 adresach dodało mi do... 7... No i trochę można się pogubić w kategoriach/podkategoriach. Akurat wrzuciłem stronkę na sprawdzenie z branży turystycznej (to chyba ważna branża w katalogach) i widzę że jest mało kategorii. Przecież w pierwszych lepszych kilku seokach można od razu wyłapać "turystyka", "rekreacja" , "wypoczynek", "noclegi" , "hotele" , "pensjonaty" , "hostele" itp. a tu bardzo mało tego. Wiem, że można samemu ale uważam że domyślnie powinno być więcej gdyż właśnie turystyka i budownictwo to chyba dominują we wpisach ;). Na koniec powracam do mojego zapytania o hosting bo nie chce mi się kilka razy instalować i testować skryptu bo widzę że muszę dużo czasu poświęcić na samo zbudowanie bazy. Polecany jest jupe.pl i unixstorm.org. Wydaje mi się że unixstorm jest lepszy. Chciałbym go zakupić wyłącznie pod seocata - stąd pytanie czy wystarczy ten najbardziej podstawowy pakiet "start" za 12,30zł - https://www.unixstorm.org/Konta_WWW.html jeśli będzie to tylko pod dodawarkę i czy wszystko na nim ruszy poprawnie, w tym weryfikacja nowych katalogów? Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę wszystkim użytkownikom programu i w ogóle forum udanego Nowego Roku ;) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seogreen -> trochę chaotycznie opisane ale postaram się odpisać :D

Co do hostingu - tak jak pisze w dziale "pomoc" na mojej stronie, dodawanie do seokatalogów będzie działać nawet na mega beznadziejnym hostingu. Ten o który pytasz czyli najtanszy unixstorm spokojnie powinien dać radę. Ale zwróć uwagę, że piszę tutaj o samym DODAWANIU do seokatlalogów. Bo to jest główna funkcja programu.

Natomiast, praktycznie każdy hosting shared ma ograniczenia typu: czas działania skryptu ok. 60 sec, a także nie działająca jedna opcja w curl'u. I DLATEGO nie będzie działać sprawdzanie katalogów/oraz pobieranie wpisów z poczty będzie przerywane po ok. 60 sekundach(czas działania skryptu).

Aby to obejść masz 2 opcje:

1. Kupujesz najtańszego vps'a i wtedy masz full opcje działające w jednym miejscu(np. taki https://www.vmline.pl/vps_openvz -> najtańszy to 12zł/miesiac spokojnie wystarcza np. pod seocata i inna dodawarke)

2. Trzymasz SEOCAT'a na np. unixstorm na najtańszym koncie i tam działa TYLKO dodawanie, natomiast sprawdzanie katalogów/pobieranie wpisów z poczty wykonujesz z domu np. z laptopa(pamiętaj jednak, że na czas odpalania drugiej licencji - pierwszą należy chwilowo odłączyć).

Co do crona i nie działania - tu choćbym chciał nie odpiszę Ci bez sprawdzenia. Zobacz taki przykład:

Czas działania skryptu ustawiony jest na koncie shared na 60 sekund. Próbujesz dodawać. Katalog do którego próbujesz dodać odpowiada na Twoje zapytanie np. 30 sekund(na jedno żądanie). SEOCAT pobiera info o kategorii/podkategorii(30 sekund), odczytuje captche(15 sekund), stara się dodać wpis(30 sekund) - 30+30+15=75sekund. Natomiast czas działania skryptu na sharedzie to 60 sekund. Widzisz już możliwy problem ?

Oczywiście to wszystko to suche założenia, bo katalog może odpowiadać i 40 sekund albo dłużej(np. hosing jest zajeżdżany). Oczywiście SEOCAT ma opcję zmiany tego oczekiwania - menu->konfiguracja "Podaj czas oczekiwania na odpowiedź katalogu" - domyslnie jest tu własnie 60 sekund. Jednak moim zdaniem lepiej wyrzucić taki katalog z bazy, niż zmieniać tę opcję.

Jeśli masz problem z niedodawaniem - piszesz do mnie i sprawdzam co się dzieje(potrzebny dostęp do dodawarki).

Baza domyślna którą daję na początku jest faktycznie marna. Istnieje opcja że będzie to inaczej rozegrane, ale na razie sprawa się dogrywa.

Kategorie - myślę że każdy z nas ma już porobione swoje kategorie-podkategorie. W tej sprawie niedługo poślę Wam(uzytkownikom) e-mail z prośbą o udostępnienie kategorii/podkategorii. Ja wszystko "poskładam" w kupę i każdemu prześlę posegregowane kategorie/podkategorie(ale tylko tym, którzy mi wyślą swoje). Mam nadzieję że to dobry pomysł i każdy na tym skorzysta.

Zbudowanie bazy seokatalogów - nie jest to żadne problem, pod warunkiem że masz np. scrapeboxa. Jeśli nie masz - pisz do mnie na priv, coś wymyślę... ;)

Jeszcze jedno, bo zapomniałem.

Ostatnio otrzymałem(jak zapewne wiekszość osóB) takiego e-maila z deathbycaptcha.com:

"Hi Captcha Killers,

I have great news! Our latest server updates have caused CAPTCHAs to be solved at *unprecedented* solving speeds!

NOW MOST OF YOUR CAPTCHAS WILL BE SOLVED IN LESS THAT 10 SECONDS!

We also got a special treat coming up for you hardcore captcha users. Here is a hint, it starts with "P" and ends with "remium". I'll be giving out more details about this in early 2012, hopefully the world still hasn't ended by then .

Thanks for sticking around and being awesome!"

Czyli jak widać poprawa ma być znaczna/aczkolwiek ostatnio nic nie dodawałem więc nie miałem okazji przetestować. Czyli teoretycznie będzie można dodawać SEOCATEM 3-4 strony/minutę a nie jedną/dwie jak dotychczas.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety albo zawiesza się skrypt podczas próby pobrania kategorii/podkategorii, albo nie ma możliwości ich pobrania.

Wiem, że zaraz zostanę zakrzyczany przez kolegów straseusza, ale co mi tam, fakty są takie, że od ponad 2 miesięcy nie mogę pobierać kategorii i podkategorii. Zgłaszałem to i miała być jakaś poprawka, ale nadal jej nie ma.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neox -> tak masz rację, moja wina że o tym zapomniałem. Ale tak jak napisałem przed chwilą - chcę dać wszystkim posiadaczom jak najwięcej dobranych kategorii/podkategorii.

Myślę że to będzie 100x lepsze niż bawienie się samemu.

Sam stracę dzień na optymalne dobranie ich, ale także Wasza pomoc będzie potrzebna.

Natomiast w tej poprawce postaram się nie zapomnieć i naprawić tą funkcję(choć jak Ci pisałem, nikt obecnie tego nie używa, to pozostałość po wczesnej "beta" wersji gdy nie było jeszcze kategorii cząstkowych).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności