Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
przydałaby się opcja "kategoria jeżeli pierwsze trzy nie siadły": Biznes -> Biznes xD

Przydałoby się nie robić na złość modom seokatalogów tylko dopasować kategorię do istniejących - jak nie ma to trudno. Będziesz spamował wszytsko ak leci a za pół roku nie będzie do czego dodawać.

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miło :), ileś tam wątków temu po zakupie Seocata napisałem swoje pierwsze wrażenia po instalacji i 2 dniach użytkowania. Generalnie nie zmieniłem zdania o programie :(. Wtedy napisałem że zastrzeżeń żadnych nie mam poważniejszych. Uwagi dotyczyły raczej bazy katalogów niżsamego "SC". Poświęciłem sporo czasu na zebranie dobrej bazy - harvestowanie, wymiana, parę spisów kupionych za sms-y itp. Po dokładnym odfiltrowaniu widzę, że darmowych ogólnych można zebrać spokojnie 800-900 i ze 200-300 tematycznych... Około 5 tys. z pozostałych jest płatnych. Tak, że dobrze trafiając ze stroną można ustrzelić te, myślę, z 700-800 wpisów. Dobrze, że będzie (mam nadzieję) możliwość dodawania 5 różnych opisów (na razie są możliwe 3). Uważam, że to powinno być ustawione na sztywno. Jeśli zawali się seokatalogi shitem, to nie będzie już żadnego wartościowego skryptu katalogu na polskim rynku :(... Trzeba dbać o to co jest. Oczywiście można sobie wykupić multikody do płatnych i jeszcze bardziej skorzystać z możliwości Seocata. Biorąc pod uwagę wszystko - soft, jego cenę, jego możliwości to jest naprawdę super :)... Opłaca się go mieć i już. Ważną sprawą też hosting - tutaj stanowczo odradzam laohost (cron działa fatalnie) i polecam (doradził mi straseusz) unixstorm.org - na najtańszym hostingu (nada się tylko pod program - 1 baza mysql) za kilkanaście zł na rok program hula aż miło. Najlepiej ustawić wartości 1 minuta = dodanie do 1 katalogu i wszystko gra i śmiga bardzo ładnie ;)... Wersja z własnego kompa na localu zasuwa jeszcze dużo szybciej, ale mi starcza z serwera, na "domowej" warto sobie za to sprawdzać i weryfikować nowe katalogi zamiast na serwerze. Dodatkowo autor jak widać odpisuje na forum szybko a jeszcze szybciej na GG :D i pomaga z każdą sprawą. Tyle z mojej strony - proszę tylko nie komentować że się podlizuję autorowi, bo choć jestem ostrożny w wypowiedziach to jak coś mam do sprawy to mimo, że kulturalnie to nie owijam w bawełnę - piszę co myślę i uważam a przy tym sofcie naprawdę nie ma się co czepiać - po ostatnim tygodniu ładnie mi wyniki podskoczyły ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie słaba skuteczność. Generał coraz lepiej zabezpiecza te swoje katalogi. Dodawarka się zatrzymuje na iCaptcha i SecurImage. Dodatkowo coraz więcej płatnych katalogów i z linkiem zwrotnym. Trzeba by naprawdę sporo czasu posiedzieć żeby jakiś efekt uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. jak się zatrzymuje ? Bo nie wiem czy o TEJ dodawarce piszesz :rolleyes:

Jak już napisano, tak też powtórzę: baza to podstawa.

Nikt nikomu dobrej bazy nie daje - i niech tak zostanie, to co każdy sam uzbiera - zostanie docenione ;)

Mój skromny projekt(aktualny), wiadomo nie ma rewelacji(baza na szybko ze scrapeboxa) ale tragedii też nie widzę. A wiem że pare osób ma powyżej 600 dodań ciągle(ale dbają o bazy).

seocat.jpg

To wszystko darmowe. Zobacz ile ma secura.

W statystykach w polu "błędy" najwięcej jest katalogów płatnych(źle rozpoznana odpowiedz przez SEOCAT'a) - to się poprawi po updacie.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo słaba skuteczność.

Czasem zastanawiam się czy ludzie to w ogóle puszczają w tych dodawarkach swoje projekty czy jednak nie

dodawarkastraseusz.jpg

Dodam, że strona była puszczana w godzinach szczytu pakistanczyków i pare razy nie zauważyłem ze DBC lezy.

Dodam, że jestem początkujacym uzytkownikiem tego softu i nie bawiłem się jeszcze kategoriami i podkategoriami

Dodawarka naprawde oszczednie zżera DBC i to jest jej mega plus

Nie wiem skad pisanie, że słaba skuteczność.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft działa, więc jego skuteczność zależy od danego użytkownika. Problem jest tez z tym, że seokatalogów nie ma wcale tak wiele. Ciężko jest więc uzbierać dobrą a bazę. Czy ten soft będzie jeszcze rozwijany, np o inne skrypty, czy zostaną same seoki?

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest uzbierać, faktycznie :rolleyes:

Dzis puszczczasz scrapeboxa na publicznych proxy, jutro masz zebrane ok. 50tys. katalogów(różne). Wrzucasz to w checkera z SEOCAT'a i po kilku godzinach masz odsiane wszystko co nie jest seokatalogiem. Czyli ok. 3-10tys. seokatalogów. Dodajesz jeden projekt i zostawiasz tylko katalogi do ktorych dodało/strona istnieje. I już masz dobrą bazę.

Powtórzenie kroku pierwszego 3-5 razy(bo publiczne proxy wiadomo - długo nie żyją) i masz praktycznie wszystkie seoki.

W języku polskim seokatalogów znalazłem ok. 10tysięcy, faktycznie malutko ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy tak grubo :)

Aktualnie na pewnym polskim forum leży lista ok. 5tys. seokatalogów(nieprzefiltrowana)

Natomiast myśle ze 7tys. można lekko zebrać

Ale - faktycznie nie ma co bajek opowiadać, będę robił teraz bazę to po prostu przelicze bo nigdy nie przywiązywałem do tego specjalnej uwagi ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby bazę mam dobrą. Mam kilka list i według zapewnień powinno dodawać średnio coś około 400 wpisów. Mi dodaje 11. :) Pewnie coś pochrzaniłem z kategoriami i podkategoriami. Zerknijcie na to i podpowiedzcie co schrzaniłem:

Tematyka: Ubezpieczenia, Finanse

-------------------------------------

Kategoria I:

Biznes i Ekonomia

Podkategoria I:

Ubezpieczenia

-------------------------------------

Kategoria II:

ubezpieczenia|ubezpieczenie|biznes i finanse|biznes|finanse|ekonomia|biznes i ekonomia|biznes, ekonomia|motoryzacja|usługi|wg. firm|wg. branż|wg. województw|wg. miast

Podkategoria II:

ubezpieczenia|ubezpieczenie|biznes i finanse|biznes|finanse|ekonomia|biznes i ekonomia|biznes, ekonomia|motoryzacja|usługi|wg. firm|wg. branż|wg. województw|wg. miast|doradztwo

-------------------------------------

Kategoria III:

ubezpieczenia|ubezpieczenie|biznes i finanse|biznes|finanse|ekonomia|biznes i ekonomia|biznes, ekonomia|motoryzacja|usługi|wg. firm|wg. branż|wg. województw|wg. miast|doradztwo|internet|komputer|stron|www|portal|sklep|zakupy|line|firm|branż|

biznes|ekonom|finans|wojew|inne|usług|pozostał|ogłosze|usług|internet|stron|www|i

nne|pozosta|ogłosz|oglosz

Podkategoria III:

ubezpieczenia|ubezpieczenie|biznes i finanse|biznes|finanse|ekonomia|biznes i ekonomia|biznes, ekonomia|motoryzacja|usługi|wg. firm|wg. branż|wg. województw|wg. miast|doradztwo|internet|komputer|stron|www|portal|sklep|zakupy|line|firm|branż|

biznes|ekonom|finans|wojew|inne|usług|pozostał|ogłosze|usług|internet|stron|www|i

nne|pozosta|ogłosz|oglosz

-------------------------------------

Konfiguracja:

Podaj ścieżkę do pliku cookie.txt: /temp/cook.txt

Podaj ścieżkę do zapisu captchy: temp/captcha.jpg

Podaj czas oczekiwania na odpowiedź katalogu: 60

Włącz/wyłącz proxy(1-włączone, 0-wyłączone): 0

Podaj ścieżkę do pliku z proxy: proxy.txt

Czas na sprawdzenie 1 proxy w sekunach: 5

Limit dodawania do katalogów dla jednego projektu(wpisz 0 aby było bez ograniczeń): 1

Ilość katalogów sprawdzanych przy jednym obrocie pętli: 1000

Ilość rejestracji przy jednym obrocie pętli: 10000

Ilość aktywacji(pobrań z poczty) przy jednym obrocie pętli: 10000

Co schrzaniłem?

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzezniczek -> trudno powiedzieć, na pewno kategorie/podkategorie możesz lepiej dopasować. Kategorii/podkategorii pierwszej praktycznie w ogóle nie masz dopasowanej, skoro chcesz wybrać kategorię typu "Biznes i Ekonomia" a strona dotyczy ubezpieczenia to robisz coś takiego:

Kategoria I: bizn|ekon|finan|ubezp

Podkategoria I:ubezp|usl|finan

Tak samo kat/podkat druga:

Kategoria II: ubezp|bizn|finan|ekon|usł|branż|firm|mias|wojew

Podkategoria III: ubezp|bizn|finan|ekon|usł|branż|firm|mias|wojew|doradzt

Itd. - czyli dajesz tyko cząstkę kategorii/podkategorii, nie musisz pisać "biznes i ekonomia", wystarczy jak wpiszesz "bizn|ekono" i to "załatwi" wszelkie odmiany typu "biznes i ekonomia", "ekonomia i biznes", "ekonomiczny biznes", "biznes czy ekonomia", "biznes", "ekonomia praktyczna" etc.

Jeśli nadal nie rozumiesz to pisz na priv wytlumacze ci na jakimś konkretnym przykładzie strony.

Natomiast to że dodaje do 11 to raczej nie wina kategorii ale ścieżek do temp/cook -> pisz na priv lub gg i zobaczę o co chodzi.

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności