Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Neox -> dlatego, żeby nie stało się to co z bazą publiczną.

W tym momencie baza publiczna wszelkich katalogów/precli, do której można SKUTECZNIE dodawać wpisy i są to zaindeksowane katalogi/precle(bez bana), to jakieś 2 tysiące(nie liczę seokatalogów).

Natomiast samych seokatalogów darmowych do których mozna SKUTECZNIE dodać wpis i są to zaindeksowane katalogi jest jakieś 600 - 800 sztuk. Druga sprawa - co innego wpis z webmini/zaspamowanego precla, a co innego z seokatalogu.

Jak wiadomo ludzie są różni, jeden doda całe zaplecze/drugi jedynie wartościowe strony. Uważam, że jeśli każdy baze zrobi sam/kupi ZADBA chociaż o unikalne treści, i zastanowi się 3x zanim wrzuci zaplecze(bo jesli tak zrobi, na pewno szybciej zniknie JEGO baza).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

scrapowanie bazy seokatalogow banalny proces, jak ktoś nie umie to kupuje gotową bazę i jest również zadowolony jak ten co sam ją sobie zrobił. Autor zapełnia działający i funkcjonalny soft, a baza katalogów to nie jego broszka.To to same co do autorki SB pisać zęby udostępniała listy AA zęby wszyscy byli zadowoleni. Jeśli kos kupuje soft, profesjonalnie pozycjonuje klientów i ma lenia odpalić SB zęby sharwestować bazę, to to jakieś nieporozumienie moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj nie napisał, że scrapowanie jest trudne. Tu się rozchodzi o to, ile faktycznie jest seokatalogów, do których można wstawić link. Straseusz pisze 10k, po czym Generał odpowiada, że grubo przesadził. Później straseusz pisze, że na jakimś forum leży baza 5k, ale on sądzi że jest ich 7k. Trochę to dziwnie wygląda takie skakanie, a może 5k, a może 10. Po czym na sam koniec okazuje się, że można dodać do około 600-800.

Listy AA nie mają z tym nic wspólnego. Tu mówimy o jednym skrypcie. Z poniedziałku na wtorek nie przybędzie nam 10k katalogów. Więc jak sobie ktoś scrapnie bazę dzisiaj, czy za tydzień, to i tak będzie miał podobna baze (o ile zrobi to jak należy).

Ja wiem że ta dodawarka jest dobra, to nie ulega wątpliwości. Problem w tym że 600-800 linków to niestety nie jest za dużo.

EDYTA Oczywiście mówiłę wyłącznie o darmowych seokach.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźniczek - ustawienia masz ok - nie doczytałem czy masz wersje postawioną lokalnie na kompie czy korzystasz z jakiegoś sharedowego hostingu? Jak hosting to ustaw czas oczekiwania na odpowiedź katalogu na 40 a nie 60 :placze:. Co do seokatalogów, ja wydałem jakieś 10-12zł na esemeski z płatnościami plus zharvestowałem sobie co się dało SB i otrzymałem liczbę nieco ponad 6 tys. seoków. Myślę więc, że jest ich max 7 tys. Tak, jak pisałem powyżej nie ma więcej niż 1200 a max 1500 darmowych, z których jednak część jest tematyczna, część wymaga logowania/rejestracji itp. itd. więc nie ma opcji dodania się do wszystkich. Ja na mojej odfiltrowanej bazie (niecałe 1300 adresów) robię dwa przebiegi i jak na razie rekord mam 590 dodań :P, a obecnie pracuję nad jego pobiciem... Co do kategorii - najpierw popatrzyłem co jest w danym katalogu gdzie dodało a potem na chybił trafił wybrałem jakieś kilkadziesiąt gdzie nie dodało i przeanalizowałem jakie tam mają kategorie i podkategorie. Jak dodawałem bez dodania "swoich" to miałem 340 dodań stronki o tematyce turystycznej, po dodaniu własnych zrobiło się w sumie 520 :). Tak więc warto poświęcić trochę czasu, zwłaszcza nad bazą, a potem nad kategoriami (przecież wystarczy raz nad daną tematyką) i można sobie zrobić całkiem całkiem zoptymalizowaną dodawarkę. A jak ktoś uważa że te 500 linków z seoków jest mało warte to niech sobie wmawia dalej że lepiej pozyskać te max. 3 tys. z publicznej bazy innych skryptów i adderów typu np. omniadd. Poza tym warto pośledzić jeszcze możliwości zakupu multikodów i ułatwić sobie dodawanie do płatnych seokatalogów - btw - straseusz zrób te 5 możliwości opisów ;). Pozdrawiam all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Straseusz. To jest to o czym napisałeś:

PRoblemem jest brak prawa do zapisu - usun wszystko z katalogu "temp", nastepnie nadaj mu prawa 777 oraz na cały katalog seocata daj 777

Obecnie wpisy wpadają dosłownie setkami. Bardzo dobry program. Wina leżała w ustawieniu praw dostępu.

:jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli bazę skrócisz tylko do tej co masz 100% sukces to ok 10- 20 sek na 1 katalog, Pakistańczycy ostatnio sporo przyspieszyli ( 5 sek) ale seokatalogi nie zawsze stoją na dobrych, szybkich hostach. Wiec średnio licz 10- 20 sek na 1 katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam serdeczną prośbę o filtrowanie list i wyrzucenie katalogów tematycznych.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem po pierwszym teście jeszcze na nieodfiltrowanej i jeszcze do końca nie dopracowanej bazie. Jak mówiłem linki wpadają setkami i 600 jak i więcej dodań na projekt nie problem wycisnąć.

Soft mnie pozytywnie zaskoczył i polecam go wszystkim z kilku względów:

1) Niesamowita prostota

2) Bardzo duża skuteczność

3) Szybkość

4) Miła i pomocna obsługa posprzedażowa

Nic tylko polecać. Poniżej skan z pierwszego "jeszcze mało udanego" projektu.

https://wrzucacz.pl/file/9511326538352/sc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jest moze jakas promocja? Bo jestem zainteresowany tym projektem :P

Pozdrawiam serdecznie

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DIABLO73 - to już normalnie szczyt lenistwa... Według mnie, jeżeli jesteś zainteresowany projektem - szukasz informacji, opinii, wchodzisz na oficjalną stronę projektu. Jeżeli to zrobiłeś to piszę jak wół, na dodatek na czerwono:

"UWAGA ! Do 15 stycznia trwa promocja, dodawarkę SEOCAT można kupić w cenie 229zł/netto(281,67zł brutto)."

Trzeba czytać ze zrozumieniem, albo kupić okulary i wykazać odrobinę chęci... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem po pierwszym teście jeszcze na nieodfiltrowanej i jeszcze do końca nie dopracowanej bazie. Jak mówiłem linki wpadają setkami i 600 jak i więcej dodań na projekt nie problem wycisnąć.

Rzeźniczek - jak to robisz że bez niczego na "nieociosanej" liście twierdzisz że masz ponad 600 dodań i to bezproblemowo? Ja po długich a ciężkich wyciągnąłem z takiej surowej bazy (ok. 6 tys. adresów) zaledwie ok. 1200 pozycji po paru dodaniach i owszem rekord z dodań mam prawie 670 przy jednym projekcie, ale po pierwsze przy 3 przebiegach, po drugie po dorobionych przez siebie kategoriach/podkategoriach (głównie robię strony z zakresu turystyki, sportu etc.). Tak na żywca robiąc to twierdzę że można wyciągnąć ok. 400 dodań - moja średnia kształtuje się na poziomie 500-530 dodań na projekt. Nie chodzi mi tu o dyskredytowanie softu bo zdania na jego temat mam takie jak Ty :puknijsie: i jest wypas, a 400-500 dodań to chyba i tak sporo ale ta ciekawość :jezyk1: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności