Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Realnie obecnie można dodać do 510-550 darmowych ( świeży harwest bazy) bez logowania ( wymaga logowania 49 szt) Wiec realnie mamy 600 szt tak jak dodałeś i reszta doda jak prawidłowo skonfiguruje kategorie/podkategorie i niema zbanowanego IP, reszta to płatne do jakich masz ( nie masz) multikod, wysyłasz SMS i td.

Nie wiem co ta wymiana list może tobie dać, SB łapie zindeksowany seokatalog bez żadnego problemu. Wiec wystarczy sharwestowac wszystkie zindeksowane. Nikt żadnych niema magicznych list bo seokatalog lub jest zindeksowany lub nie jest, wystarczę po niego sięgnąć.

Obecnie jest ok 5k seokatalogow w tym płatne, tematyczne, zamknięte i darmowe, katalogi firm na tym skrypcie jak również zagraniczne katalogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tym mówię Max :) mi też tyle wyszło jeśli idzie o takie parametry (wliczam w to tematyczne). A co do ogólnej ilości jesteś pewien? Ja podawałem zakres 6-7 tys. Skoryguję to i powiem że obecnie wychodzi mi prawie 6 tys. wszystkich o_O seoków - ale może trzeba jeszcze inaczej to odfiltrować choć wydaje mi się że pod kątem skryptu nie myliłem się - co do bazy mojej - po każdym projekcie odpada mi ok. 10-15 pozycji (szybko robią się płatne lub z linkiem zwrotnym, czasem też dochodzi niedogodność z secureimage ;) ... Hmm.... trzeba poharvestować znowu co nieco bo to sie zmienia z dnia na dzień dosłownie w widocznym stopniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem wyedytować mojego posta powyżej :P a przypomniałem sobie jeszcze o paru sprawach:

- wychodzi mi coraz więcej błędów "Adres zablokowany..." - z czym to ma związek? - Nie chodzi o blokadę mnie bo przecież używam proxy ( nie tych danych do programu tylko hm... innych skutecznych ;) ), zawsze daję zaktualizowane w SB i z dobrym czasem, a ponadto jak wchodzę "normalnie" na te katalogi to są i nic się z nimi nie dzieje

- proszę o możliwość większej ilości opisów (te obiecywane 5)...

- może udostępnić gdzieś listę tematycznych, bo się właściciele zaczynają wkurzać :) albo chociaż jakiś wątek gdzieś gdzie by oni mogli sami dopisywać się ekstra z określeniem jaka jest tematyka co pozwoliłoby na uporządkowanie list...

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan -> na upartego można dodać do ok. 680 katalogów darmowych bez logowania(na tą chwilę)

seogreen ->

- "adres zablokowany" to info z seokatalogu -> prawdopodobnie dana strona www którą dodajesz ma banana w danym seokatalogu

- już jest 5 pól, jeszcze chce dorobić jedną funkcję i poprawka będzie rozesłana. Na pewno będzie do końca tego tygodnia.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może udostępnić gdzieś listę tematycznych, bo się właściciele zaczynają wkurzać ;) albo chociaż jakiś wątek gdzieś gdzie by oni mogli sami dopisywać się ekstra z określeniem jaka jest tematyka co pozwoliłoby na uporządkowanie list...

wejdź tu: LINK - może mulić lub długo się ładować, dawno nie byłem.

wydaj 2,46 na dostęp 24h (cena chyba się nie zmieniła), pobierz sobie odpowiednią listę w csv lub pobierz całą i wyselekcjonuj w excelu tematyczne - no i po problemie... przynajmniej w większym stopniu :pytajnik:

Ja to zrobiłem na początku jak kupiłem seocata, może dlatego nie potrafie zrobić więcej niż 450 dodań na jednym projekcie ;)

to samo możesz zrobić z listą kupioną na www.katalogiseo.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że fajnie byłoby mieć możliwość ustawienia ile razy ma próbować odkodować captche w przypadku niepowodzenia? Wiem, że można potem puścić kolejnego blasta na te nieodkodowane. Nie wiem czemu, ale u mnie jest tak:

1. dodaje do katalogów

2. potem daje, żeby jeszcze raz dodawało do nierozpoznanych captch

3. jesli nadal nie rozpoznalo wsystkich to daje jeszcze raz, ale wtedy jest problem i pokazuje, że nie ma już gdzie dodawać

Klik - najlepszy Program Partnerski na ruch warezowy.

Klik - profesjonalne teksty na precle, zaplecza, synonimy i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo w piątek, podaję co będzie w kolejnej wersji.

Każdy otrzyma ją w poniedziałek, o ile wszelkie testy będą pomyślne. Przez weekend będziemy jeszcze wyłapywać możliwe błędy.

1. Dodano 5 pól na opis, z możliwością ustawienia ile razy dane pole ma być wykorzystane("pole" to tytuł/słowa kluczowe/opis)

2. Poprawiono błędne zliczanie ilości znaków w tekście przy podglądzie projektu(zliczało także wstawione w treść linki-anchory)

3. Dodano możliwość dodawania w opisie w dowolnym miejscu(w zakresie jednego pola) takeigo samego tekstu jak tytuł:

- forma ::title:: -> wstawienie wylosowanego tytulu

- forma ::ltitle:: -> wstawienie wylosowanego tytułu ze zmianą wielkości pierwszej litery na małą

Z testów wynika, że taki schemat dodawania wpisów(czyli taki sam tytuł/jak anchor w treści) ma bezpośredni wpływ na pozycję. Testy robione na domenach .info, 3 domeny, proste frazy(takie same), 10 tekstów na stronę, teksty unikalne, wszystko stało na WP.

Pokłon w stronę osoby która to podpowiedziała(niestety nie pamiętam nick'a :).

4. Dodano możliwość odłączenia crona jednym kliknięciem w PA(menu->konfiguracja)

5. Naprawiono: automatyczne usuwanie https:// przed zapisem projektu

6. Naprawiono: błąd przy dodawaniu nowego projektu(aby zacząć dodawać zawsze trzeba było wejsć w edycję->zapisać projekt)

7. Aktualnie limit dodawań dla crona to FAKTYCZNIE dodania(wcześniej - próby dodań).

8. Naprawiono: błędne wyświetlanie linka z pobranych wiadomości(czasami ucinało / na końcu linka)

9. Dodano pobieranie informacji o dodanych wpisach bezpośrednio z API seokatalogu(starsze/nie aktualizowane seokatalogi nie mają takiej opcji = nie pobierze informacji). Dodatkowo, pobrane wpisy można pobrać jako rss, albo jako linki jeden pod drugim w .txt(po czym mozna od razu wrzucić np. w scrapeboxa/gotlinka multilink etc. w celu podlinkowania wpisów)

10. Dodano prostą wyszukiwarkę katalogów z bazy.

11. Poprawiono wybór kategorii/podkategorii

12. Poprawiono skuteczność dodawania(darmowe).

Poniższa uwaga dotyczy tylko tych, którzy mają SEOCAT'a na hostingach.

Co do "dziwnie" działającego crona. Przeanalizowałem 3 przypadki(wspólnie z Wami).

Założenie: Ustawiajmy limit dodań/dzień dla danego projektu na 10. W menu->konfiguracja w polu "Limit dodawania do katalogów" mamy wpisane 20.

Powstający problem: tak naprawdę pomimo ustawienia w edycji projektu liczby 10, SEOCAT doda do 20 katalogów.

Wyjaśnienie: Dzieje się tak dlatego, że jedno wywołanie crona/lub wciśnięcie przycisku "start" - powoduje dodanie DO TYLU KATALOGÓW, ILE JEST USTAWIONE W KONFIGURACJI.

Dopiero na drugim miejscu liczy się tutaj faktyczna ilość dodań dla crona wpisana w edycji danego projektu.

Mając w edycji projektu wpisaną liczbę 10, i w menu->konfiguracja w limicie dodawania dla katalogów liczbę 2 schemat działania wygląda tak:

każde wywołanie crona(przykładowo co 60 sec) spowoduje 2 dodania. Czyli jeśli mamy liczbę dodań dla crona ustawioną na 10, a w konfiguracji liczbę 2, to 10:2=5 czyli cron wykona się 5 razy dla tego projektu. Nie pozostaje żadna wartość z dzielenia - a więc cron zakończy się dodając poprawnie.

Jeśli zostałaby wartosć z tego dzielenia, lub liczba w konfiguracji była by większa od liczby wpisanej w limicie danego projektu, wtedy cron wykona się o jeden raz więcej DODAJĄC DO WIĘKSZEJ NIŻ USTAWIONA LICZBY KATALOGÓW.

Ten sam przypadek, ale w menu->konfiguracja ustawimy limit dodań dla katalogów na 11. Cron musi wykonać się 2 razy, za pierwszym razem doda do 10 katalogów, ale za drugim TEŻ do 10(po podzieleniu 11/10 pozostaje reszta).

Rozwiązanie: jeśli dodajemy cronem i zależy nam na precyzyjnym dodawaniu dziennym, w menu->konfiguracja w polu "Limit dodawania do katalogów" dajemy małe liczby, i odpalamy crona często np. co 60 sekund. Jeśli jednak - jak w przypadku powyżej, możemy "zaokrąglić" limit dodawania do troszkę większej liczby katalogów, dajemy w konfiguracji większe wartości.

Pozdrawiam

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka właśnie została wysłana.

Jeśli ktoś nie otrzymał a zobaczy ten wątek ;) proszę sprawdzić "spam" i dopiero wtedy proszę o meila zwrotnego.

Kilka dodatkowych uwag co do poprawki:

1. W podglądzie klikając "odśwież" pokazuje się także informacja z którego "pola" pobrano tytul/kluczowe/opis.

2. Aby pole z opisem bylo wykorzystywane przy dodawaniu, musi być wypełniony tytuł/kluczowe/opis(wszędzie, nie tylko w 1 projekcie !)

3. Dodawane wpisów do katalogów darmowych, które akceptują zazwyczaj max. 1 odnośnik poprzez wykorzystanie funkcji ::title:: lub ::ltitle:: w anchorze, ma znaczący wpływ na pozycje.

Wszelkie uwagi/błędy najlepiej zgłaszać tutaj w tym temacie.

Informuję także że to nie koniec poprawek, jeszcze mam pare pomysłów :)

Pozdrawiam

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności