Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

marpit -> testowaly 3 osoby, dzis 2 dodatkowe i wszędzie było OK, ale wiadomo - cos można zawsze przeoczyć.

Tytul/kluczowe powinien zostać w 1 projekcie - reszta znika(i tak ma byc - dla każdego pola najlepiej podawać w miare inny tytuł).

Być może nie miałeś wcześniejszej wersji(po prawej u góry pisało V2.1) ?

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpit -> testowaly 3 osoby, dzis 2 dodatkowe i wszędzie było OK, ale wiadomo - cos można zawsze przeoczyć.

Tytul/kluczowe powinien zostać w 1 projekcie - reszta znika(i tak ma byc - dla każdego pola najlepiej podawać w miare inny tytuł).

Być może nie miałeś wcześniejszej wersji(po prawej u góry pisało V2.1) ?

Chyba tak.

Ok mea culpa zapomniałem o base.php :) i teraz pojawiły się tytuły.

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest błąd przy kopiowaniu projektu, dziś jednak nie wyjdzie poprawka - chcę jeszcze dorzucić pewną funkcję a nie chcę co chwila dosylać nowych paczek, proszę więc o wyrozumiałość... ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJack => poprawione

Doszła jeszcze opcja prostego sprawdzania zaindeksowania wpisów, ale bez proxy, dzięki temu działa bardzo szybko(jak na jednowatek oczywiscie), ale za to po ok. 500-1000 sprawdzeniach jest blokowany IP na jakiś czas. Jak będzie się podobać to w przyszłości dorzucę obsługę proxy.

Jeśli jeszcze wyłapiecie jakieś błędy, proszę o podsyłanie, jutro prześlę łatkę.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Taka ciekawostka:

Fatal error: Call to undefined function imap_open() in /home/-----/public_html/seocat/function.php on line 0

Warto przed użyciem funkcji imap_open sprawdzić, czy takowa istnieje i obsłużyć błąd - na przykład poprzez jakąś informację, że imap_open musi być włączona na serwerze (skontaktuj się z administratorem bla bla bla...).

Względnie jeśli takiej funkcji nie ma przejść na inny sterownik i nie dać do wyboru obsługi kont wymagających IMAP ;)

Sam bym sobie pewnie poprawił gdyby nie to, że nie czytam po IONCUbe'owemu (bardziej zakręcony niż Fiński) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe barat racja ;) Ta funkcja powstawała na szybko i jak najbardziej będzie do zmian(nie tylko to akurat) ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa błędów kuleje ... autentycznie mnóstwo katalogów przechodzi cały proces, a na końcu:

Katalog: www.megastrony.com.pl

Działam na proxy numer: 26 proxy to: 190.202.103.18:3128

Kategoria pierwsza: https://www.megastrony.com.pl/sport-i-turystyka-kat-10/

Podkategoria pierwsza: https://www.megastrony.com.pl/sport-i-turys...tele-podkat-72/

Pozostalo jeszcze na koncie XXX centow. CAPTCHA rozpoznana: cr yelusic

Nie dodano strony - błędy:

Taki komunikat nic nie mówi ... jakie błędy, gdzie, dla czego ... ?

Jest to na tyle absurdalne, że w statystykach jednego projektu mam :

Strona dodana do: 9 katalogów

Pojawiły się błędy w: 603 katalogach

z czego każdy błąd na zasadzie:

21afd.pl --- Nie dodano strony - błędy:

To potrafi na prawdę irytować.

Czy na prawdę ta baza katalogów jest tak lipna, czy to może kwestia ustawień seocata? Przecież taki bajer naraża na straty - 603 razy captcha została rozpoznana (pobrano kasę) a na samym końcu i tak nie udana próba dodania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności