Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

tak taki posty owszem bo "Czy na prawdę ta baza katalogów jest tak lipna".

Soft jest prosty ja drut ale ma więcej jak 2 przyciski start i stop.

Ale mi chodzi o to, że mam komunikat, że wystąpił błąd bez informacji jakiego typu - po dwukropku jest pusto, żadnej informacji ...

Ja rozumiem, że jest więcej ustawień, że katalogi mogę mieć kiepskie, ale komunikat z gatunku błąd: sugeruje, że tam powinno być coś więcej, a nie ma ...

coś w rodzaju "muszę Ci powiedzieć, że ... i umarł"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

barat -> żadna dodawarka, która nie jest wspomagana API danego katalogu nie będzie w 100% rozpoznawała wszelkich komunikatów.

Tutaj jedynie można się STARAĆ poprawiać skuteczność, poprawiać skuteczność rozpoznawania błedów itd. Ale nigdy nie uzyska się pełnej ich obsługi.

Wiele katalogów przeglądałem ręcznie, ale ciągle powstają nowe/stare znikają, staram się co jakiś czas aktualizować także o te nowe "niestandardowe" katalogi SEOCAT'a.

Już pisałem w tym wątku jak należy robić, jeśli zależy Ci na jak najmniejszym zużyciu captchy: scrapujesz bazę seokatalogów, dodajesz 1-2 projekty, odrzucasz wszytkie katalogi oprócz tych do których dodało/strona istnieje/błędnie odczytana captcha. Ja w ten sposób uzyskuję bazy rzędu 500-600 darmowych katalogów, wiele osób również tak robi i ten sposób wydaje mi się najlepszy.

[edit] Max owszem ma błędy, ale dlatego że to NOWA, NIE ODSIANA baza. Jeśli ją sobie odsiejesz, dodajesz TYLKO do dobrych katalogów.

Żeby nie być gołosłownym o czym mówię:

bas_seoc.jpg

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może po słowie błędy: dopisać coś w rodzaju "katalog niestandardowy nie przyjął wpisu" - chodzi o to, by informacja o błędzie nie kończyła się dwukropkiem co by nie myśleć, że to jakiś bug programu :)

Względnie jeśli robisz CURL'em to może do osobnej tabeli wrzucać całą zawartość zescrapowanej strony HTML po kliknięciu "Dodaj" = będą tam wtedy komunikaty błędów (tylko nie wiem, czy curl podąży za przeładowaniem strony po wysłaniu POST'a).

Potem taka baza może mieć usuwane wpisy starsze niż X dni. Użytkownik klikając na tekst typu "katalog niestandardowy nie przyjął wpisu" zobaczyłby to co "zobaczył" CURL i mógłby do tego się odnieść. Po kliku dniach takie cache i tak by znikało, więc nawet przy 10000 błędów dziennie po 3 to tylko 30k wpisów ... dla mysql nie tak dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barat -> tu nie jest tak prosto jak by się chciało. SEOCAT ma też działać na tanim sharedzie za 20zł/rok(mówimy o dodawaniu). Nie mogę wykonać wielu rzeczy, które były by fajne, bo by zajechały takie hostingi w tempie ekspresowym, a głównie padała by właśnie baza. Dlatego jest tak a nie inaczej.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtekk to nie to,

jjack -> prześlij mi na meila/priv te katalogi sprawdzę, może coś z ustawieniami masz nie tak

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max owszem ma błędy, ale dlatego że to NOWA, NIE ODSIANA baza.

To żaden argument...Te katalogi przy których są błedy działają i są tam cały czas dodawane wpisy, bo to widać...

Dlaczego mam je wyrzucać z bazy ?

bkartol -> masz być może publikera/omni/escata/donlinkage ? Jeśli tak - czy tam dodajesz do WSZYSTKICH katalogów jakie masz w bazie ?

Napisałem już, dodawarki STARAJĄ SIĘ dodać do maksymalnej liczby katalogów, ale nie ma takiej która dodaje do WSZYSTKICH.

Natomiast z innej beczki -> jeśli ktoś użyje kilka razy generatora rss z SEOCAT'a i będzie miał porównanie i jakieś zdanie o nim, będę wdzięczny za informację o testach. Z moich testów wynika że wpisy powinny się znacznie szybciej indeksować. Wszelkie uwagi mile widziane(także krytyczne).

Pozdrawiam

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żaden argument...

ze ja dodaje do 580 darmowych a ty do 4 ?

Dlaczego mam je wyrzucać z bazy ?

bo 580 poprawnych dodań na darmowej bazie wystraszający winnik, lub możesz zostawić cala. Przed edycja swojego postu napisałeś ze dodałeś tylko do 4 katalogów z bazy, później to wyedytowaleś. Ewidentnie po-prostu złe coś robisz

Posiadam ta dodaware, szybka dodawarke Yokekoke i zablon do zennopostera. Skuteczność jest porównywalna w każdym z tych przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max owszem ma błędy, ale dlatego że to NOWA, NIE ODSIANA baza.

To żaden argument...Te katalogi przy których są błedy działają i są tam cały czas dodawane wpisy, bo to widać...

Dlaczego mam je wyrzucać z bazy ?

Nie wyrzucaj, dodaj je półautomatem. Rozumiem lenistwo, ale trzeba sobie jakoś radzić.

forum.png

Strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie, aplikacje mobilne, projektowanie graficzne - xfect.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Dodawane wpisów do katalogów darmowych, które akceptują zazwyczaj max. 1 odnośnik poprzez wykorzystanie funkcji ::title:: lub ::ltitle:: w anchorze, ma znaczący wpływ na pozycje.

Panowie wyjaśnijcie - rozumiem, że chodzi o linkowanie jakieś podstrony wykorzystując ten sam anchor co w tytule?

Śledź odwiedzających Twoją stronę opartą o WordPress -> Pobierz bezpłatnie WP Tao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności