Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .....właśnie zrobiłem pierwszy mój projekt i klapa ;) 4 razy próbowałem i za każdym razem dodaje mi do 1 kata i wywala błąd , proszę zobaczyć....

.........

Może ktoś coś doradzi tutaj na forum....

Pozdrawiam serdecznie

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

MaxPan......dzięki no tak racja , zaraz kolejna próba mojego pierwszego projektu...

Pozdrawiam serdecznie

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.......co to za bubel z tym dodawaniem , czekam od 16 do teraz 23 i non stop wywala błędy --public_html/seocat/deathbycaptcha.php on line 679 :shout: ta dodawarka długo nie pociągnie na tym deathbycaptcha :angry:

Panowie w też tak macie???

Druga sprawa... Błędnie odczytana captcha przy: 65 katalogach??? to czyli kasę pobrało ?

Tak samo tutaj...Problem z wysłaniem obrazka w: 14 katalogach??

Proszę o wyjaśnienia....bo jednego projektu nie mogę skończyć :pytajnik:

Pozdrawiam serdecznie

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, ja się tym tematem nie interesuję, ale wystarczy odrobina chęci, wejdź na stronę https://deathbycaptcha.com/ -> zobaczysz: System is under maintenance, will be back online soon.

I po problemie. Myślę, że zdecydowanie szybciej byś otrzymał odpowiedź na swoje pytanie, aniżeli tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wysłałem malutką poprawkę:

1. Przy wypełnieniu 5 pól z opisem, dodając "ręcznie" ten sam opis mógł być wykorzystany wiele razy(nie dotyczyło uruchamiania z crona, dodatkowo błąd występował tylko przy 5 wypełnionych polach dlatego był trudny do uchwycenia)

2. Doszła obsługa proxy do sprawdzacza zaindeksowania(także prywatnych z loginem/hasłem w formacie proxy:port-login:hasło). Sprawdzacz działa dotąd, aż sprawdzi każdy wpis(jeśli proxy ma bana - pobiera następną itd. aż do skutku).

Pozdrawiam

[EDIT]

Jeszcze uwaga co do decaptchera - faktycznie, ostatnio da się odczuć spadek "wydajności" pracowników-odczytywaczy captchy :D

Ten problem nie dotyczy tylko deathbycaptcha.com -> sprawdzalem jeszcze 2 serwisy i wszędzie jest podobnie(mało powiedziane: znacznie gorzej a do tego drożej i nie wszędzie uznają reklamacje dot. błędnie odczytanej captchy).

Dlatego, na razie nie zmieniamy serwisu odczytującego.

1. Za nie odczytaną/błędnie odczytaną captchę nie pobierają $(a raczej: zwracają pobrane $)

2. Nie ma tańszej alternatywy

3. Jeśli projekty puszczamy maksymalnie "wcześnie" np. 8 rano - spokojnie sobie leci bez żadnych błędów do godziny ok. 18. Zazwyczaj od 18 zaczyna być gorzej/nie odczytuje znaczych ilości captchy/są problemy z "wysłaniem obrazka" etc.

Dla tych co mają podpiętego crona oczywiście nie ma to znaczenia - bo projekt i tak "leci" non stop, a jeśli jest błąd decaptchera - po prostu się zatrzymuje i za minutę spróbuje ponownie.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pobieraniu wpisów jako txt i xml wyskakuje mi 404 - może czegoś nie dodałem ?

I drugie pytanie ( również dotyczy pobierania wpisów )

Jest lista na jakieś 800 pozycji podzielona na 8 stron... przy pobraniu txt bierze wszystko czy każdą stronę trzeba oddzielnie dawać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi

W katalogach:

*Mozliwość masowego zaznacznaia stron / wszystkie zaznacz odznacz / usun

*mozliwość szukania po kolumnie informacja / grupa ( zagnieżdzanie wyników )

*ile na stronie ( sami wybieramy ile adresów na stronie )

*przy masowej zmianie grup katalogów przydało by się masowa zmiana grupy katalogów ręczna zmiana jest czasochłonna bo trzeba wklejać

odpowiendnia grupe ( najlepiej wybieramy wszystkie adresy i z listy wczesniej stworzonych kategorii wybieramy odpowienią i zmieniamy wszystkie katalogi na wybraną grupe )

*W statystykach - po kliknięciu w "Ponów dodawanie" - powinno dodać katalogi do ponownego dodania / obecenie jest reczna robota

*możliwość exportu danych grup katalogów lub wszystkich z wszytskimi danymi np grupy/informacja/czy dodano/l_z

przy dodawaniu projektu - przypisanie więcej niż jednej grupy :D

póki co tyle

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwość masowego zaznacznaia stron / wszystkie zaznacz odznacz / usun

eee... przecież to jest :>

a co do takich usprawnień dotyczących obsługi programu - podpisuje się wszystkim czterema łapkami ;)

to nie wpływa na wydajność skryptu, a życie ułatwia zdecydowanie bardziej

Mi brakuje usuwania np. katalogów, które zwracają informację, że obowiązkowy link lub że za długi tytuł...

mozliwości przenoszenia, kopiowania na wszelkie możliwe sposoby, jak sie tylko komuś podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest ale jak wejdziesz na dowolną podstronę to już nie ma / dasz sortowanie np po informacji czy po grupach i masowe zaznacznie znika co przeszkadza strasznie

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności