Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mi brakuje pola z nazwą projektu - tak abym na liscie na głównej mógł szybko i łatwo zidentyfikować poszczególne dodania. obecnie mam po kilka-kilkanaście projektów dla jednej strony, dodawanych do róznych grup katalogów, z różnymi opisami i muszę szukać jak chcę np. konkretny skopiować do dodania do innej grupy.. .

Na wysoki cholesterol - aloes: aloeamer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

cinmar-> OK będzie większość z tego co piszesz w następnej aktualce, oprócz masowego zaznaczania stron(stron a nie katalogów ?) - nie widzę sensu ? Chcesz usunać wszystkie projekty na raz - po co ? :D

ragnar23-> przecież jest taka opcja menu->katlaogi->operacje na katalogach

fix -> jest identyfikacja po adresie url strony, czy to za mało ? Lepszym rozwiązaniem będzie "swój własny" opis poszczególnych dodawnych storn ? Żeby nie przekombinować...

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fix -> jest identyfikacja po adresie url strony, czy to za mało ? Lepszym rozwiązaniem będzie "swój własny" opis poszczególnych dodawnych storn ? Żeby nie przekombinować...

jak dla mnie: trochę mało. mam teraz przed sobą stronkę, gdzie od góry do dołu mam ten sam adres na liście - a bedę chciał weryfikować wpisy niedodane, dodawać ręcznie itd. I teraz aby znaleźć np. ten projekt w którym dodawałem np. do katalogów kulfiego muszę przeklikać wszystkie aż trafię. A tak: nazwa własna albo nazwa grupy do której było dodawane i wchodzę od razu. Jakoś to inaczej rozwiązujecie?

Na wysoki cholesterol - aloes: aloeamer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm w takim razie jeśli już, chyba lepsze rozwiązanie to grupowanie konkretnych stron. Po prostu dojdzie kolejne pole, będzie można przypisywać "swoje" nazwy w danym projekcie i tworzyć w ten sposób grupy stron, później sortować po nazwach grup. Coś takiego ? :)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cinmar-> OK będzie większość z tego co piszesz w następnej aktualce, oprócz masowego zaznaczania stron(stron a nie katalogów ?)
oczywiscie chodziło o katalogi :)... przyład dzis zaimportowałem sobie 1k adresów przefiltrowanych ale pech chciał że na końcu dodało mi do adresów https://adres.pl;darmowy - skrypt nie sprawdza czy to adres czy nie i co sie stalo ?? Otóż męczylem sie jak wywalic to 1k adresów źle zaimportowanych bo brakowało tych elementów o ktorych wspomniałem

Nowa opcja po dzisiejszej męczarni

* sprawdzanie czy adres to adres a nie śmieć czyli sprawdzamy adres.pl/ - ok / adres.pl/cos - beee

Odnośnie grup:

grupa_1

---> adres1_.pl

---> adres2_.pl

---> adres3_.pl

grupa_2

----> adres4.pl

---> adres5_.pl

---> adres6_.pl

grupa_2

----> adres7_.pl

---> adres8.pl

---> adres9_.pl

.

.

itd

dodanie projektu do kilku grup_katalogów załatwia też problem kolegi, bo moze jeden adres dodać do wszytskich grup ( obecnie tylko do jednej w projekcie)

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm w takim razie jeśli już, chyba lepsze rozwiązanie to grupowanie konkretnych stron. Po prostu dojdzie kolejne pole, będzie można przypisywać "swoje" nazwy w danym projekcie i tworzyć w ten sposób grupy stron, później sortować po nazwach grup. Coś takiego ? :placze:

Grupowanie powinno to załatwić :). Albo wyswietlenie istniejacego pola 'grupa katalogów' (coby nie mnożyć bytów)

Na wysoki cholesterol - aloes: aloeamer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cinmar -> ale przy imporcie tych tysiąca katalogów wpisałeś jakąś grupę ? Jeśli tak wytarczy wejść w menu->katalogi->operacje i po prostu ta grupę usunąć...

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wpisałem sobie grupe ale w tamtej grupie już miałem 400 katalogów i tu był problem, poradziłem sobie tak ze exportowałem wszystkie do pliku wywaliłem końcówke i zaimportowałem z powrotem

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby program nie wybierał tej samej podkategorii dwa razy.

Teraz bodajże z grupy podkategorii wybiera pierwszy dopasowany element, jeżeli wybiorę trzy grupy podkategorii (te same) to mimo iż w grupie jest kilka podkategorii zawsze doda do tej samej, pierwszej psującej, fajnie gdyby dodawał do następnej pasującej w danym katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egzomaniak->tutaj priorytety masz od lewej do prawej, czyli wystarczy w kolejnej podkategorii przestawić kolejność słów, przykładowo w 1 podkategorii masz "internet|komputery|biznes", w drugiej "biznes|internet|komputery" itd. Czy o to chodzi ?

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ezomaniak -> pewnie będzie taka opcja.

Natomiast miałbym prośbę do osób, które zgłaszały mi że SEOCAT nie zawsze poprawnie aktywuje konta po rejestracji - podeślijcie mi login/hasło do takiej poczty, bo inaczej nie da się wyłapać tego typu błędów(przesyłanie do mnie na email takich wiadomości zmienia całkowicie sposób odczytu).

Dzięki i pozdrawiam

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna ważna rzecz by się przydała otóż dodaje nowe adresy do bazy i chce dodać tylko do nowych katalogów poprzednie projekty niestety ale program dodaje do wszystkich z danej bazy. Przydało by się by dodawał tylko do tych do których znalazł już dodał lub znalazł adres. Przyspieszymy dodawanie oraz skuteczność.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności