Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

cinmar -> jak najbardziej tak działa SEOCAT.

Jeśli masz jakiś projekt, przypisany do jakiejś grupy katalogów, i później - dołożysz do tej grupy kolejne katalogi, automatycznie pokaże Ci się możliwość dodania do tych nowo dodanych do bazy katalogów. O to chodzi ?

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kupiłem soft niedawno, muszę powiedzieć że jest ekstra, fajnie że udało Ci się pogodzić intuicyjność i skuteczność.

Jeśli mogę drobną rzecz zasugerować, otóż chodzi o raporty. Teraz jest tak, że zapisuje wszystkie adresy z danej skrzynki. Czy można by w "Pobierz wpisy -> E-mail-wybierz istniejące" wprowadzić pole na adres strony.

Dzięki temu na email przychodzą potwierdzenia z kilku projektów a my możemy w tych maili odsiać tylko wpisy zaakceptowane dla strony X. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sqnbn -> dzięki za dobre słowo ;)

Nie ma problemu z taką funkcjonalnością. Będzie w następnym updacie.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołożysz do tej grupy kolejne katalogi, automatycznie pokaże Ci się możliwość dodania do tych nowo dodanych do bazy katalogów. O to chodzi ?
wszystko jest ok mój błąd

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unknown column 'tytuly1' in 'field list'

Na działających do tej pory projektach ni stąd ni zowąd, wcięło mi wszystkie tematy i słowa kluczowe.

Próbując je dodać wyskakuje mi powyższy error.

Tak samo jet przy dodawaniu nowego projektu.

Ma ktoś radę na to ?

edit:

Coś się popitoliło po aktualizacji - weszła jakaś stara baza

Teraz poprawione i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga odnośnie licencji SEOCAT'a.

Aktualnie licencja zezwala na odsprzedaż, ale od przyszłej aktualizacji to się zmieni. Nie będzie możliwości odsprzedaży, licencja będzie przypisana tylko do jednej osoby/jednego emaila. Odsprzedaż będzie naruszeniem licencji. Wykonując kolejne aktualizacje, trzeba będzie zaakceptować taki warunek.

Aktualnie także nie zmieniam danych licencyjnych, ani e-mailów. Nie instaluję, ani nie pomagam bezpośrednio osobom które odkupiły licencję SEOCAT'a. Dodatkowo, jeśli decydujecie się na odkupienie licencji od kogoś, miejcie na uwadze że jeśli sprzedający uruchomi na "chwilę" SEOCAT'a i będzie on działał także u Was - licencja zostaje zbanowana.

Nie mam zamiaru się bawić w dochodzeniówkę, ani też tracić czasu na uczenie kolejnej z rzędu osoby - obsługi SEOCAT'a.

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejcie na uwadze że jeśli sprzedający uruchomi na "chwilę" SEOCAT'a i będzie on działał także u Was - licencja zostaje zbanowana.

Zbanowana czy bedziecie pozywac na 50 000 zlotych?

Osobiscie uwazam ze to Wy powinniście zabezpieczyc skrypt przed tym ze ta druga wersja nawet nie powinna sie odpalic i licencja NIE powinna byc z tego powodu zbanowana (kazdemu sie moze zdarzyc wrzucic skrypt w dwa miejsca, chocby przenoszac z jednego serwera na drugi).

A pozywanie wtedy o 50 000 zl to jest juz wtedy niemoralne.

Pytam, żeby ostrzec innych. Powinniscie lepiej zaprogramowac licencje tak jak jest to w "normalnych" produkcjach.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrypty.pro -> to zależy od okoliczności.

Nie przypisuję licencji do jednej domeny/adresu IP tak jak to jest w wielu innych softach. Nie porównuj więc SEOCAT'a z takimi softami jak publiker/omni itd. -> tam odpalisz 1 licencję bo masz z góry nałożone ograniczenia. Tutaj nie masz ograniczeń dzięki temu możesz DOWOLNIE I GDZIE CHCESZ instalować, ale masz SAM zadbać o należyte używanie.

Chyba wszytko jasne ?

To co napisałem wcześniej odnosi się do sytuacji, w której ktoś przekazuje komuś licencję, następnie obaj używają programu. Wtedy - dla mnie - osobą odpowiedzialną za taki stan rzeczy jest osoba która kupiła licencję jako pierwsza. Ale godząc się na zmianę licencji - nie jest to już takie oczywiste.

Chcę tego uniknąć, nie mam czasu po prostu dochodzić co kto i kiedy zrobił.

Tak samo jest z tłumaczeniem kilka reazy tego samego. Oczywiście, pomagam ZAWSZE jeśli ktoś ma problemy, w bardzo szybkim tempie. Ale - w tym czasie mogę robić coś innego. Jeśli więc jedna osoba kupi licencję, po czym sprzeda kolejnej i tak 10 osób "obejdzie" -> to mija się z celem.

Aktualnie powstaje kolejna poprawka, SEOCAT będzie znacznie bardziej rozbudowany, w związku z czym tłumaczenia będzie znacznie więcej. Chcę tego uniknąć.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrypty.pro -> to zależy od okoliczności.

Na omni jest to bardzo dobrze zrobione, na publikerze rzeczywiscie trzeba sie zglaszac, ale przynajmniej nie ma ryzyka pozwu. Co mi po takiej dowolnosci jak moge byc pozwany na taka kase?

Ok to jak w tych okolocznosciach:

ktoś instaluje sobie na serwerze s1, pozniej przenosi na s2 i nastepnie na s3 (tani wspoldzielony, dobry wspoldzielony, vps - dla predkosci) i zapomina wywalic instalki s1 i s2. Obie instalki nie dzialaja (nie ma wlaczonego crona), wszystkie 3 serwery sa albo na dana osobe lub jej firme - bedzie pozew?

Rozumiem gdyby serwery byly na inne osoby, ale w tym przypadku?

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrypty.pro -> przecież był już taki przypadek z Twoją licencją - czy ktoś Cię pozwał ? Wyjaśniłeś sprawę i nie było żadnych niemiłych przygód. Zgadza się ?

Dlatego jak napisałem, zależy to od okliczności, do takich spraw podchodzi się indywidualnie.

To że SEOCAT'a możesz zainstalować na kilku maszynach to chyba plus dla posiadaczy, a nie minus. Jak widać - nie da się zadowolić wszystkich.

Jeśli będziesz go miał zainstalowanego - jak w wymienionym przez Ciebie przypadku - na kilku serwerach, ale cron będzie odłączony w PA - absolutnie nie mam nic do tego.

Jeśli więc przenosisz sobie kolejną instalację gdziekowliek indziej, wejdz do panelu, odłącz crona - i po sprawie. Prościej się nie da.

Właśnie po to jest to zrobione, aby nie wchodzić ciągle w DA i nie odpinać ręcznie zadań crona.

Może być uruchomiona 1 instancja w tym samym czasie. Tylko tyle wymagań. A to czy masz 1 czy 100 porozrzucanych po serwerach, ALE NIE URUCHOMIONYCH JEDNOCZEŚNIE instalacji - to Twoja sprawa i nic mi do tego.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrypty.pro -> przecież był już taki przypadek z Twoją licencją - czy ktoś Cię pozwał ? Wyjaśniłeś sprawę i nie było żadnych niemiłych przygód. Zgadza się ?

Dlatego jak napisałem, zależy to od okliczności, do takich spraw podchodzi się indywidualnie.

Dokladnie, to moja sytuacja. Tylko wtedy napisaliscie mi ze mialem szczescie ze bylem jednym z pierwszych klientow i nie bylo jeszcze zadnego regulaminu (gdy kupilem nic nie akceptowalem) i ze jak macie mi aktywowac licencje to musze zaakceptowac regulamin, takze chcialem sie dowiedziec czy teraz tez by tak bylo.

To że SEOCAT'a możesz zainstalować na kilku maszynach to chyba plus dla posiadaczy, a nie minus. Jak widać - nie da się zadowolić wszystkich.

Ja nie widze zadnych plusow w posiadaniu kilku nieaktywnych licencji. Reki sobie uciac nie dam, ale na 99% wylaczalem tam wszystkie crony, wiec chyba wasz serwer licencyjny pinguje istniejace juz instalki.

Jestem zadowolony z dzialania seocata i nie widze dla niego zadnej alternatywy, ale przydaloby sie zrobic porzadny serwer licencyjny, a nie mowic ze to niby dla dobra klienta.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrypty.pro => Ty nie widzisz plusów, ale uwierz że wiele osób korzysta ze słabych hostingów po 20zł/rok, a tam działa dobrze tylko dodawanie. Więc co jakiś czas uruchamiają sobie SEOCAT'a u siebie na laptopie/komputerze. To głównie z myślą o takich osobach jest ta opcja. I wbrew pozorom takich osób nie jest wcale mało.

Zresztą, w dokładnie taki sam sposób działa np. xrumer, też sam dbasz o ilość uruchomionych instancji.

Kończąc, dzięki za dobre słowo o seocacie, wiem że masz doczynienia z różnymi softami - więc tym bardziej się cieszę że Ci się podoba.

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tak czy inaczej polecam wszystkim.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności