Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jeżeli wprowadzamy nowy projekt i są jakieś błędy np. nie domknięta klamra to fajnie żeby program zapamiętał to co do tej pory zostało wprowadzone, a nie kasował i trzeba wszystko wrzucać od nowa.

Przecież zapamiętuje ?

forum.png

Strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie, aplikacje mobilne, projektowanie graficzne - xfect.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zapamiętuje. Przyznam że ręki uciąć bym nie dał, ale sprawdziłem i jest OK.

papcomputer->napisz mi na priv jaka przeglądarka/i czy serwer/czy localhost.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

designgraf -> to była jedna z pierwszych rzeczy jaką zrobiłem, więc w kolejnych updatach mogłem coś popsuć, dlatego nie byłem pewny czy tak się nie stało :)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyglądałem się ostatnio temu softowi i ogólnie ciekawie wygląda, mam tylko takie pytanie: czy jak się kupuje soft to ma się już w miarę opracowane kategorie/podkategorie czy samemu trzeba klepać?

Programista/twórca obiecywał dawno temu, że będą dostępne kategorie i podkategorie, ale nadal to tylko obietnice:)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej są podstawowe kategorie w bazie od razu po zakupie.

Natomiast nie mają ich Ci, którzy SEOCAT'a już mają od dawna - bo zakładam, że dawno już takie kategorie "pod siebie" sobie porobili.

Z drugiej strony zaraz prześlę posiadaczom maila, bo faktycznie miałem tak zrobić jakiś czas temu i zapomniałem :)

Ten kto prześle mi swoje kategorie/podkategorie, otrzyma za jakiś czas znacznie bogatszy zestaw(po prostu połącze wszystko co otrzymam w całość, sensowną).

Pozdrawiam

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem, jednak trochę mnie martwi, że na jednym serwerze można uruchomić równolegle tylko jedną instancję.

O ile dobrze zrozumiałem, to przy dodawaniu do 'publicznej bazy' (bez multikodu) prędkość wynosi 1/min (to daje max 60 wpisów/h), ponieważ trzeba czekać na captcha.

Zastanawiam się, czy na VPSie można ustawić i efektywnie działać na prędkości większej, niż 1/min

Generalnie chodzi mi o zwiększenie ilości wpisów w jednostce czasu, więc albo szybciej albo więcej instancji - jest jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy na VPSie można ustawić i efektywnie działać na prędkości większej, niż 1/min

pzreciez tu zupełnie nie chodzi o szybkosć maszyny, a wyłącznie o szybkość odczytywania captcha przez hindusow i czas wykonania skryptu PHP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darq => masz błędne informacje.

Przy dodawaniu do bazy publicznej(recaptcha) prędkość wynosi:

1. na hostingu/vps gdzie dodawanie leci sobie z crona, cron co 60 sekund - ZALECAM dodawanie do 2 - 3 katalogów/minuta żeby nie było żadnych problemów

2. na własnym komputerze lub vps/dedyku linux/dedyku windows - gdzie możesz ustawić dłuższy czas działania skryptu niż 60 sekund, dodajesz średnio do 4 katalogów/minuta, cały proces dodawania "widzisz" w oknie przeglądarki, po prostu jest szybciej bo nie czekasz w razie wcześniejszego zakończenia "pętli" na kolejne odpalenie crona, lecz dodaje nieprzerwanie.

Na captchę czeka się ok. 10 sec - chociaż serwisy łamiące ostatnio nie są rewelacyjne sprawne i zdarzają się przypadki nie odpowiadania/zwrotu informacji o przeciażeniach nawet w czasie 60 sec. Po prostu nie wyrabiają.

Wstępnie podpiąłem xrumera pod SEOCAT'a, ale też nie ma rewelacji - w ciągu 15 minut miałem średnio 50 dodań(wszystko z recaptchą), więc trzeba by przeznaczyć 1 licencję xrumera tylko pod SEOCAT'a a to raczej mija sie z celem(xrmer tak naprawdę zawsze ma co robić). Po prostu biorąc pod uwagę utrzymanie xrumera, bardziej opłaca się korzystać z serwisów łamiących.

Dodawanie do katalogów płatnych, jak grupa neonexa, klufiego, mojekatlaogi itd. - tutaj masz ok. 5-30 dodań/minuta, ograniczenie to tylko i jedynie serwery pod tymi katalogami(ich moc).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w seocacie warto zarejestrowac jakiegos uzytkownika w katalogach czy moze lepiej normalnie dodawac do katalogow jako niezarejestrowany? i czy projekt po ustawieniu i zapisaniu powinien sam ruszyc czy dac "start" mowie oczywiscie o opcji z cronem, bo mam jakis problem z cronami dalem rejestracje uzytkownika ale rejestracja stoi w miejscu i rejestruje tylko jak recznie wywoluje crona. W ustawieniach chyba wszystko dobrze pozaznaczalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności