Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) tak sobie zaglądnąłem na wątek i przypomniałem przy okazji ;) - Straseuszu drogi jak idzie z kategoriami i podkategoriami, które mieli Ci przysłać użytkownicy? Ja wysyłałem moje już dwa razy - tak z 1,5 miesiąca temu sam od siebie i ostatnio po Twoim mailu. Strasznie jestem ciekaw ile osób w ogóle dało odzew i czy działasz coś w tej sprawie?

A btw powyższych postów na bieżącej stronie - tak, seocat działa bezproblemowo na win7 64bit, taki mam właśnie system i wersja odpalana lokalnie działała bez zarzutu. Co do innego pytania - "start" wciskamy wyłącznie na wersji lokalnej - na serwerowej musi ruszyć sam - ja mam swoją instalację na unixstorm.org i wszystko biega jak trzeba ;)... Od początku posiadania programu dodaję jako "niezarejestrowany" i przy dobrym ułożeniu pod- i kategorii nie zeszłem jeszcze przy żadnym projekcie poniżej 500 dodań (dwa przebiegi zawsze).

pozdrawiam miło

seogreen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

japan-style11 -> odpisałem ci kilka dni temu na priv, nie odpisałeś czy jest ok

seogreen -> kategorie są już zrobione, z tym że zmieniłem z deczka system ich doboru i dlatego chcę wydać wszystko razem z update do nowej wersji.

Odzew był spory przyznaję, dzięki temu zauważyłem że niektórzy się nieźle męczyli z kategoriami - obecnie przygotowałem zestaw 20 kategorii i oczywiście znacznie więcej podkategorii.

Po rozwinięciu każdej kategorii, pojawiają się przypisane jej podkategorie(można przypisywać podkategorie konkretnym kategoriom) - dzięki temu będzie znacznie większy porządek.

Dodatkowo przy wyborze kategorii/podkategorii będzie widać słowa cząstkowe przypisane im - czyli od razu będzie wiadomo "w co wpadną" w katalogu.

Update będzie prawdopodobnie w środku/pod koniec przyszłego tygodnia :D

Pozdrawiam

Darek

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopiero odpaliłem SEOCATa. Bardzo fajna dodawarka, pogratulować :D Polecam wszystkim, którzy nie mają jeszcze jakiejś dodawarki do SEOków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

designgraf -> napisałem przecież że update koło połowy tygodnia :D Choć pewnie bardziej pod koniec(testy).

Zmieni się lekko wygląd, kilka osób pisało że 5 pól to "męczące przewijanie" B) w związku z czym pola będą w formie zakładek.

Zmienia się wybór kategorii(o czym pisałem powyżej).

Co do zmian - poprawa dodawania do darmowych oraz naprawiono pewien bug przy płatnych. Dodatkowo będą inne opcje przy checkerze seokatlaogów. Ręcznie przejrzałem kilkadziesiąt seokatalogów pod kątem pewnego błędu, więc zwiększy się też skuteczność dodawania.

Tutaj również waham się czy podpiąć możliwość korzystania z kluczy xrumera. Jak kiedyś pisałem, taki klucz żyje ok. 15 minut, w ciągu 15 minut SEOCAT dodaje do ok. 50 katalogów z recaptchą(podpęty pod xrumera).

Jeśli będą głosy za, podepnę xrumera. Należy jednak pamiętać że wtedy 1 licencja musi być przeznaczona pod SEOCAT'a(czyli non stop trzaskać obrazki). Kto za - proszę pisać czy tu czy na priv. Jeślil coś jest niejasne w tej kwestii również proszę o info, wyjaśnię.

Natomiast - dla zainteresowanych, dojdzie dodatek płatny. Będzie to obsługa innego skryptu katalogu seo + obsługa prostego systemu cms(jako własne zaplecze, prosty, mały bo ok. 0.5mega, na bazie sqlite, spolszczony, bardzo szybko się podpina templaty, w wielu krajach używany jako system "blogowy" czyli znacznie mniejsze szanse na ban nawet przy marnych treściach, tak jak ma to miejsce w wybitnie SEO'wych skryptach). Jest to odpowiedź na coraz marniejszą baze publiczną, krok w kierunku zamkniętych grup. Jeśli się przyjmie, SEOCAT będzie rozwijany w zakresie tego typu skryptów - jeszcze jest kilka fajnych, w Polsce praktycznie nie używanych(na szczęście ;). Dodatek będzie płatny - na początku miała być to zupełnie osobna aplikacja, jednak jako że wiekszość z Was wolała mieć wszystko w jednym miejscu, zdecydowałem się na dodatek "dla chętnych", bo zdaję sobie sprawę że nie każdy będzie zainteresowany.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam tego system od jakichś 2 tygodni i powiem że jest całkiem fajny ;)

Jedyne czego mi brakuje to większej bazy darmowych katalogów, mam tylko ta która była w niego wbudowana.

Czy mógłby się ktoś zemną podzielić większą bazą katalogów ? :)

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Więc, jeśli chcesz być w gronie testerów to już mogę podesłać. Jeszcze dziś postaram się dorzucić jedną przydatną funkcję.

Od wczoraj mają 3 osoby i testują, ale że wiele czasu nie mają(dopiero w weekend) więc standardowo update będzie w poniedziałek po testach ;)

Natomiast dodatek musi poczekać(zapowiadane są większe zmiany w skrypcie który ma być obsługiwany w przyszlym tygodniu, więc wolę zaczekać niż totalnie zmieniać całość). Dodatek planuję na przyszly piątek(lub coś w tych granicach)

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka już jest, teoretycznie błędów być nie powinno, ale że zmieniłem jeszcze jedną funkcję(dziś rano) potrzebuję jeszcze z 2 ochotników, zanim zrobię wysyłkę wszystkim.

Jeśli ktoś ma 15 miniut czasu teraz proszę o info, podeślę update.

Na 99.9% będzie wszystko działać od ręki więc nie ma się co bać :)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update wysłany.

Zmiany:

1. Zupełnie inaczej rozwiazany checker seokatalogów z dodatkowymi opcjami "odsiewania" katalogów

2. Znacznie bardziej przyjemnie rozwiązany dobór kategorii/podkategorii(możliwość przypisania każdej podkategorii -> do kategorii, dymki ukazujące co się znajduje w aktualnie wybranym "zestawie")

3. Możliwość operowania na dowolnej poczcie(nie tylko gmail/o2/wp), przetestowałem ok. 5 kont prywatnych(różne serwery),

4. Poprawa dodawana do darmowych - był mały bug i kilka % zawsze odpadało, dodatkowo sprawdziłem trochę katalogów ręcznie(błędne przypisywanie kategorii), powinno być więc lepiej z dodawalnością

5. Przystosowanie SEOCAT'a do dodatków płatnych. Myślę że to najlepsza forma rozwoju SEOCAT'a, czyli licencja dożywotnia na wszelkie uaktualnienia wersji podstawowej(dodawanie do seokatalogów i wszystkich opcji z seokatalogami bezpośrednio związanymi), oraz możliwość dokupienia obsługi dodatkowych skryptów(wszystko "pod ręką" itd.). Oczywiście cena takiego dodatku będzie na pewno znacznie niższa, niż ceny konkurencyjnych narzędzi dodających tylko do danego rodzaju skryptu.

6. Zapewne 50 innych rzeczy o których zapomniałem

W razie bugów, których strałem się uniknąć, proszę pisać czy tu czy na priv.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djurek -> myślę że każdy odpowie tak samo: baza. Nie da się porównać żadnej dodawarki na 2 różnych bazach. Jedynie mógłby się wypowiedzieć ktoś kto ma obie dodawarki i przetestuje na TEJ SAMEJ bazie dodawanie.

Mała uwaga, mam 5 osób do których poprawka nie dotarła(zwroty z poczty - nieprawidłowy adresat), jeśli więc ktoś nie dostał proszę pisać.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ddmarcin
Oczywista oczywistość, działa nawet na macu i androidzie - wystarczy tylko serwer http wgrać :P

No jednak u mnie nie działa na win xp i trzeba było wykupic serwer :) a gdzie tu do "macu i androidzie"

Mimo że instalacja była przeprowadzana przez szefa :) swoją drogą fajny gosc szkoda ze tak "zajety"

pozdro

md

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie bo ja mam 2 licencji na XP i chodzi bardzo dobrze. XP oczywiście licencjonowane i aktualizowane na bieżąco.

Tak naprawdę instalacja xampa jest prosta, wiec jeśli u ciebie coś nie trybi to chyba nie wina softu a twojego Windowsa ( możliwie przy usuwaniu wirusów wykasowałeś jakieś biblioteki) lub konflikt samego żelaza, sterowników przyczyn może być wiele ale nikt w topiku nie pisał ze na XP dodawarka nie odpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności