Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ddmarcin
dziwnie bo ja mam 2 licencji na XP i chodzi bardzo dobrze. XP oczywiście licencjonowane i aktualizowane na bieżąco.

Tak naprawdę instalacja xampa jest prosta, wiec jeśli u ciebie coś nie trybi to chyba nie wina softu a twojego Windowsa ( możliwie przy usuwaniu wirusów wykasowałeś jakieś biblioteki) lub konflikt samego żelaza, sterowników przyczyn może być wiele ale nikt w topiku nie pisał ze na XP dodawarka nie odpala.

Skoro sam szef nie wie to ja tez nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie chodzi na XP i na 7... Na androidzie jeszcze nie próbowałem ale jak mi coś odwali to spróbuje (tylko po co).

Jak Ci nie chodzi na XP to mam dla Ciebie proste rozwiązanie:

1. Wpisujesz w wierszu poleceń: Format c:/q/u

2. Instalujesz czystą windę z nośnika

3. Instalujesz wszystkie aktualizacje

4. Odpalasz skrypt ;P

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to szef ma wiedzieć co z twoim Windowsem się dzieje?

Swirus racja, w tym przypadku na pewno będzie działać właśnie już 2 post jemu to same tłumacze :P

maly o/t kiedyś miałem olbrzymi problem z softem do edycji video, wieszał mi komputer, oczywiście do głowy mi nie przyszło pisać do producenta softu i smarować jego soft na forach, bo się okazało sterownik video karty był nie aktualny, a wyglądało tak że soft nie działa pod Windowsem XP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sam szef nie wie to ja tez nie:)

Ja wiem, i powiedziałem Ci że to wina systemu. Owszem, przeprowadzam całą instalację za darmo(aczkolwiek jak widze jest to błąd), jednak nie mam zamiaru zagłębiać się czemu akurat Twój windows jest taki a nie inny. Wiem że działa na praktycznie każdym windowsie(od win 2000 zaczynając) zarówno na 32/64 bit, bo MUSI działać. Jeśli nie działa - w 99% przypadków jest to ograniczenie praw zapisu bezpośrednio na dysku C(a tam jest właśnie wrzucany xampp).

Moja pomoc co do instalcji SEOCATA, ogranicza się do INSTALACJI SEOCAT'A a nie naprawy/konfiguracji windowsa.

Dodatkowo, zasugerowałem że zainstaluję Ci skrypt na serwerze(również zupełnie gratis), co też zrobiłem - i działa jak należy. Ale widzę że wolisz za moją pomoc publicznie napisać o mnie 2 dobre słowa.

Dziękuję i pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ddmarcin
@ddmarcin: a nie masz przypadkiem skype'a zainstalowanego i odpalonego??

Skypa wyłączyliśmy :P przy instalacji, zresztą tak jak napisałem kolega(świetny, zajefajny gośc, bardzo pomocny) żeby nie było:) instalował mi zdalnie przez teamviewer, wiec faktycznie moze byc bele g... ze nie działa, nie ma to znaczenia wiekszego, nie jestem kozakiem..

w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ddmarcin
a to szef ma wiedzieć co z twoim Windowsem się dzieje?

Swirus racja, w tym przypadku na pewno będzie działać właśnie już 2 post jemu to same tłumacze :P

maly o/t kiedyś miałem olbrzymi problem z softem do edycji video, wieszał mi komputer, oczywiście do głowy mi nie przyszło pisać do producenta softu i smarować jego soft na forach, bo się okazało sterownik video karty był nie aktualny, a wyglądało tak że soft nie działa pod Windowsem XP :)

MaxPan Gratulację za szybką diagnozę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zupełnie inaczej rozwiazany checker seokatalogów z dodatkowymi opcjami "odsiewania" katalogów

Dzięki za upgrade, ale mam problem z checkerem. Eksportowałem a potem usunąłem sobie wszystkie katalogi z bazy. Mam je teraz w pliku i chciałem żeby skrypt od nowa mi je wszystkie sprawdził. No i tu jest jakiś problem, ponieważ skrypt wykonuje tylko jedną pętlę i ile bym mu w konfiguracji nie ustawił to sprawdza tylko 163 katalogi z listy z ponad 4000, a potem się chyba wiesza. Jest tylko komunikat "pozostało do wykonania xx pętli".

Skrypt jest na serwerze i został prawidłowo upgadowany do najnowszej wersji.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm sprawdzałem checkera na grupie ponad 15k katalogów i poszedł bez problemu, dawałem na po 50 katalogów na raz.

Może być po prostu tak, że nie pojawiają się informacje od razu, ale pojawi się wszystko na raz - poczekaj dłużej, jeśli chcesz szybko przemielić większą ilość, wystarczy zmniejszyć timeouta(domyślnie 60sec) w konfiguracji.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wam dzisiaj takie coś wyskakuje czy to ja zepsułem coś przy aktualizacji ?

Fatal error: Uncaught exception 'DeathByCaptcha_IOException' with message 'Connection timed out' in C:\xampp\htdocs\seocat\deathbycaptcha.php:348 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\seocat\deathbycaptcha.php(450): DeathByCaptcha_HttpClient->_call('captcha', Array) #1 C:\xampp\htdocs\seocat\deathbycaptcha.php(191): DeathByCaptcha_HttpClient->upload('temp/captcha.jp...', false) #2 C:\xampp\htdocs\seocat\function.php(0): DeathByCaptcha_Client->decode() #3 C:\xampp\htdocs\seocat\dodawarka.php(0): start_seokatalogi() #4 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\seocat\deathbycaptcha.php on line 348

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuuu :C ... jest jakiś drugi alternatywny system do tego? tak, żeby np. 2 były do wyboru w programie :D wtedy można by raz jeden raz drugi używać w zależności o modłów hindusów....

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wam dzisiaj takie coś wyskakuje czy to ja zepsułem coś przy aktualizacji ?

Fatal error: Uncaught exception 'DeathByCaptcha_IOException' with message 'Connection timed out' in C:\xampp\htdocs\seocat\deathbycaptcha.php:348 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\seocat\deathbycaptcha.php(450): DeathByCaptcha_HttpClient->_call('captcha', Array) #1 C:\xampp\htdocs\seocat\deathbycaptcha.php(191): DeathByCaptcha_HttpClient->upload('temp/captcha.jp...', false) #2 C:\xampp\htdocs\seocat\function.php(0): DeathByCaptcha_Client->decode() #3 C:\xampp\htdocs\seocat\dodawarka.php(0): start_seokatalogi() #4 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\seocat\deathbycaptcha.php on line 348

Fajnie by było mieć druge źródło, ale czy jest pewne że będzie niezawodne? U mnie ostatnio bardzo rzadko się zdarzają takie błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności