Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

neox->tak to miałem na mysli, 300 to z deka długo :wow: Daj tam jakies 20, wrzuc na poczatek listę np. 100 katalogów, na pętlę daj np. 10 i zaczekaj chwilę. Nie wiem co może być powodem nie działania, dlatego najlepiej sprawdź na mniejszej ilości/krótszych czasach. Powiem szczerze że ta funkcja obciąża znacznie procesor/pamięć(wiele katalogów sprawdzanych na raz) dlatego może serwer/komp nie wyrabia ?

Psik -> Joland ma rację, inne decaptchery też mają się marnie ostatnimi czasy. A nasila się to podczas zmian algo recaptchy, wtedy softy(a raczej soft ;) odczytujące recaptchę "chwilowo" mają większe problemy z odczytywaniem obrazków, i więcej osób przerzuca się na decaptchery. Wtedy najczęściej Hindusi nie wyrabiają i są timeouty czy też "problem z wysłaniem obrazka".

Zazwyczaj trwa to chwilę, ale czasami można trafić że pół dnia jest taka masakra.

SEOCAT tak naprawdę ma już wdrożony mod do xrumera, ale po pierwsze - nie dostalem żadnego meila po tym co ostatnio pisalem na forum(czy mam go wdrożyć) - czyli uznałem że zainteresowanie zerowe, po drugie - nie wiem czy ktoś ma na straty rumaka i chce go przeznaczyć tylko pod SEOCAT'a.

Podsumowując: deathbycaptcha.com to obecnie najtanszy/najlepszy system do rozpoznawania recaptchy online. Jeśli on pada, to inne serwery również mają przeciążenia w podobnym czasie(niektóre softy, których w PL się raczej nie używa, współpracują tylko z wybranymi serwisami łamiącymi, np. tylko z decaptcher.com dlatego normalne jest że każdy z nich przeżywa co jakiś czas "kryzys")

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

chodziło mi o coś w stylu awaryjnego systemu, można by w nim wykupić pakiet na takie dni jak te, ale skoro mówicie, że inne w tym samym czasie też się kładą no to pozostaje przeczekać :)

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga do tych co dopiero będą aktualizować SEOCAT'a -> wysłałem 2 emaile, w pierwszym jest plik base.php - a w drugim go NIE MA.

Proszę dokładnie czytać instrukcję, należy wywołać plik base.php z pierwszego wysłanego e-maila, i dopiero wgrać paczkę z drugiego e-maila.

Piszę to bo już któraś z rzędu osoba informuje mnie, że nie ma pliku base.php w paczce(powtórzę - jest on w pierwszym e-mailu).

Jeśli ktoś nie ma 2 e-maili - proszę sprawdzić folder "spam".

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEOCAT kupiłem w grudniu 2011 zastanawiałem się czy do kilku stron potrzebna mi dodawarka czy nie lepiej zlecić dodania. W międzyczasie miałem kilka problemow (moja wina głownie niedoczytanie pomocy lub dymków przy ustawieniach) przy których Darek pomagał błyskawicznie. Od tamtego czasu skrypt rozwinął się znacznie, doszło kilka naprawdę fajnych dodatków. Do dodawania stron do seokatalogow ten skrypt po prostu trzeba mieć. Wiadomo, ze jak przy każdej dodawarce trzeba stworzyć sobie bazę, bo baza to podstawa, ale przy dodawaniu wpisów z multikodem nie wiem co mogłoby być jeszcze lepsze. Tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@straseusz, wreszcie udało mi się znaleźć ustawienia na których u mnie można przerabiać duże listy, ale jak przerobiłem tak kilka razy jedną i tą samą a potem jeszcze inną to teraz mam na liście po 2 lub 3 razy ten sam katalog, nawet pod identyczną nazwą. Nie wiem jak to teraz odsiać lub usunąć calą listę.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebol -> dzięki za dobre słowo :)

neox -> ale nie aktualizowałeś SEOCAT'a ? Jeśli tak, przecież masz opcję nie dodawania katalogów które już istnnieją w bazie:

checker_seocat.jpg

Jeśli jednak dodawałeś w taki sposób że katalogi się powtórzyły:

1. Jeśli dodawałeś je do bazy jako jakaś grupa - wejdź w katalogi->opracje i daj "wyświetl katalogi" przy grupie którą utworzyłeś, następnie je skopiuj sobie do pliku .txt, i usuń je z bazy. Teraz ten plik .txt dodajesz poprzez menu->katalogi->"dodaj bezpośrednio" - i odsieje wszystkie duplikaty.

2. Jeśli dodawałeś bez grupy, musisz zrobić ten manewr na wszystkich katalogach z bazy. Dlatego najlepiej ZAWSZE dodawać jako jakaś grupa.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radeczek29kr18

czy moze wystepowac taka sytuacja ze dodaje strone do platnych katalogow powiedzmy 100

i w raporcie wyskakuje ze dodano do 60, strona istnieje w 50 i jeszcze w 80 wystąpił błąd,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mutilator -> chyba odpisałem Ci wczoraj, ale głowy nie urwię - jeśli nie napisz mi na pw.

radeczek29kr18 -> tak, jeśli dodajesz z crona i w tym samym momencie - dodajesz do tych samych katlaogów(nałożenie się 2 zadań na siebie, oba robią to samo w tym samym czasie - bo mając czas działania skryptu na 60sec, dodajesz do np. 10 katalogów i trwa to np. 120 sec. - to jeden z powodów).

neox -> jesli używałeś tej opcji to nie mają prawa się powtórzyć katalogi w bazie. Teraz musisz usunąć katalogi z bazy i przypisać je znowu - jak to Twoja decyzja, możesz zaznaczyć je po prostu w menu->katalogi i usunąć. Jeśli dodawałeś je jako grupa - wystarczy usunąć tą grupę i dodać ponownie.

Uwaga dla wszystkich: przed pobieraniem poczty z istniejących profili należy wpisać host i port - czego nie było wcześniej. Jeśli tego nie zrobicie - będzie błąd przykładowo taki:

Can't open mailbox {:/pop3/novalidate-cert}: invalid remote specification

Jaki port, i jaki host - są podane w programie 3 przykładowe(o2, wp i gmail), jeśli macie prywatne skrzynki to oczywiście tych danych znał nie będę.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, że siedzę tutaj i ciągle sobie wymyślam problemy?

tak to wygląda wystarczy poczytać twoje posty innych tematach narzędziowych :), Wiem wiem za chwile powiesz ze jesteś wymagający użytkownik, mega obeznany, a reszta za-głupie zęby wykorzystywać wszystkie funkcje i wyłapać błędy, nie fatyguj się to już słyszałem ;)

jest 2 opcji dodajesz katalogi "jako dublikaty" lub nie.

Te funkcje działają prawidłowo, jeśli tak wymagający pozycjeoner nie radzi sobie z tymi 2 funkcjami, to kto i co ma tobie doradzić?

Tak dla jaj sprawdziłem przed chwile dodawanie-usuwanie katalogów na najnowszej wersji i na poprzedniej ( bo jedna jeszcze nie aktualizowałem)

Na pewno wszytko działa poprawnie,zamiast być "wymagającym" wystarczę po-prostu nauczyć się podstawowych funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neox -> nikt nie jest nieomylny, ja napisałem że katalogi nie mają prawa się powtórzyć, bo takie byly założenia. Jeśli się więc powtórzyły - piszesz mi meila/priv z informacją "stało się tak a tak, oto te katalogi" i ja to sprawdzam. Tyle.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli pisałeś do Darka na PW to tak trzeba było zrobić :) jest to ogólnie dostępna dyskusja, ja tylko napisałem ze kolejny raz tobie kolejny soft nie działa, kiedyś seocat dodawal tylko do 200 katalogow OMNIPING ciagle banuje proxy ( mam zacytować co napisal tobie moderator forum o ciągłym marudzeniu?

cytat

@neox... rzeczywiście... tragedia... powiem Ci, że jakby ktoś mnie tak spamował, jak Ty w tej chwili (może wrzucaj posta ze swoimi żądaniami co pięć minut) - to już dawno by miał "ignora"... Po prostu takie nachalne naciskanie nie pomaga w pracy: zamiast pracować - musisz odpisywać furiatowi, żeby zaraz nie napisał, jaki masz beznadziejny suport... Cóż... może się trzeba zastanowić nad zatrudnieniem osoby na stanowisko "odpisywacz niecierpliwym furiatom"... bo cholera, w mojej firmie również czasami mamy z tym problem...

Dodawarka do seokatalogow Pawla tez nie działa :)????. Pisz sobie kolego swoje softy i pilnuj trocha słownictwa bo

wpierdzielasz
nie pasuje na tak rasowego seowca co oferuje tylko wyłącznie "legalnie" sposoby pozycjonowania ;)

Jeśli wpłacisz na fundacje Anny Dymnej 150 zł to myślę ze Darek zrobi tobie szkolenie z SEOCAT przez skype :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności