Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja mam takie pytanie dość laickie.

Załóżmy, że mam do przefiltrowania 1500 katalogów i chcę wybrać te darmowe.

I tu moje pytanie: czy podczas dodawania do katalogów, które okażą się płatne program zassie mi kredyty z deathbycaptcha? Bo czasem zdarza się, że katalog mimo, że jest płatny to ma też token :)

Jam jest Zbygniew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ktoś powinien zrobić porządek z tym trollem.
True, true...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew-> ale pytasz o checkera czy o standardowe dodawanie ?

Checker - oczywiscie nic nie "zeżre" captchy :D

Natomiast przy dodawaniu zdarzyć się może że nie odczyta poprawie templaty, i pobierze captchę niepotrzebnie. Jednak starałem się zminimalizować takie przypadki na ile tylko mogłem(priorytet: jak najmniej stracić jak najwięcej dodać :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wysłałem jeszcze małą poprawkę dla wszystkich(poprawka w cronie, ale nie tylko - kilka drobnych typu wyswietlanie znaków itd.)

Natomiast, ponieważ ostatnio dostałem kilka pytań o dodatek do SEOCAT'a(co i kiedy), napiszę conieco :)

Aktualnie powstała już wersja stabilna dodatku.

Dodatek w tym momencie osbługuje skrypt katalogu Sinooke(https://sinooke.pl) oraz w/g mnie świetny cms sNews(strona pl - https://snewscms.pl).

W obecnym momencie działa dodawanie i pobieranie wpisów bezpośrednich w Sinooke, oraz dodawanie nowych artykułów wraz z automatycznym pobieraniem wpisów bezpośrednich w sNews.

Przykład sinooke(mam nadzieję że autor się nie obrazi - w/g mnie jeden z najładniej zrobionych ;)

https://www.katlink.pl/

Natomiast sNews - przykład na moim własnym(templata zrobiona w 5 minut):

https://snews.ayz.pl/

Myślę że o ile Sinooke nie muszę reklamować(proste tworzenie templat, bardzo rozbudowany panel admina itd.), o tyle o sNews powiem kilka zdań.

sNews - kod otwarty, cały cms to tak naprawdę 2 pliki. Templaty robi się banalnie prosto - jest to jeden plik index.php, więc wystarczy w odpowiednie miejsca wkleić kawałki kodu php i mamy gotową templatę. Cały cms działa w oparciu o bazę sqlite, dodatkowo - jego wielkość to 0.5mega(ze standardową templatą).

Wielką zaletą jest to, że jest to cms używany przez "ludzi" w wielu krajach, więc nie jest to "spamerski" skrypt którego można jednoznacznie zidentyfikować i oznaczyć.

Ponieważ sNews sam w sobie posiadał pewien bug(możliwość włamania), dołożyłem dodatkową funkcję zabezpieczającą w postaci unikalnego idenfikatora(należy go wpisać w panelu administracyjnym sNews'a i w SEOCA'cie).

Każdy może we własnym zakresie rozbudowywać go o kolejne funkcje, więc można zrobić naprawdę unikalne zaplecze.

Zasada działania - mam nadzieję że w dobrym kierunku poszedłem, mianowicie tak wygląda wybór do czego chcemy dodawać w edycji projektu:

snews.jpg

Czyli: zaznaczamy, do jakiego rodzaju skryptu chcemy dodawać dany projekt. Możemy dodawać do wszystkich na raz, lub do określonych rodzajów(np. tylko seokatalog/sinooke itd.). Tak więc w wybranej grupie, mogą być pomieszane "różne" skrypty(Seokatalog/Sinooke/sNews), i możemy dodawać do wszystkich na raz/lub do konkretnych.

Aktualnie trwają testy, dodatek wyjdzie na światło dzienne w przyszłym tygodniu. Cena została ustalona na 100zł/netto. Do dodatku dołączam zmodyfikowany cms sNews.

Jeśli macie pytania/uwagi proszę pisać czy tu czy na priv, wszelkie uwagi mile widziane.

Wyszedłem z założenia, że rozwój SEOCAT'a o dodatkowe skrypty "dla chętnych" pozwoli go jeszcze bardziej ulepszyć z korzyścią dla wszystkich. W kolejnym updacie dla wersji bazowej(dodawanie do seokatalogów) planuję także większą zmianę - ogólnie jest tu jeszcze pole do popisu. Póki co nie chcę ujawniać co to będzie, myślę jednak że spodoba się każdemu posiadaczowi SEOCAT'a ;)

Pozdrawiam

Darek

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wysłałem jeszcze małą poprawkę dla wszystkich(poprawka w cronie, ale nie tylko - kilka drobnych typu wyswietlanie znaków itd.)

Natomiast, ponieważ ostatnio dostałem kilka pytań o dodatek do SEOCAT'a(co i kiedy), napiszę conieco :)

Biorę w ciemno. kropka.

Ale chciałbym się też dowiedzieć jaka jest reprezentacja tych skryptów - dużo ich jest? Ile robisz dodań jedną pętlą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joland, snews to ile postawisz sobie tyle będziesz mieć, sinoke w darmowej bazie jest ok 200, z płatnych ( multikody) znam już ok 1000 szt ( ale na PIO tych grup nie znajdziesz) sa to raczej grupy katalogów dla :"przyjaciół" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniec2-> faktycznie cos wróciło z błędem, podaj mi nowy email na priv, dorzucę Cię :)

Joland -> dokładnie jak mówi Max, sNews to cms pod własne zaplecze, aczkolwiek nie mówię że w przyszłości nie rozwinie się "po koleżeńsku" ;) Tzn. być może - będzie można dodawać wzajemnie do sNewsów - to kto będzie mógł to robić decydujesz Ty, przekazując tej osobie login/hasło/klucz.

To jak się sytuacja rozwinie, zależy tylko od Was i Waszych uwag ;)

[Edit] - Max, dostępnych na multikodzie jest już ok. 500 sztuk(w tym jedna osoba ma 250) - są to ogólno dostepne sinoki ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności