Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Program widzę, że ma świetne opinie tu na forum i necie. Czy baza publiczna dostępna w programie generuje jakieś sensowne ilości linków? Ile macie średnio dodań do bazy publicznej dostępnej w programie?

@straseusz ile seoków na dzień dzisiejszy liczy baza publiczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

autor programu nie dostarcza bazy, a dokladnie najlepszej bazy( bo ta ciagle sie zmienia i nie jest to gestja autora pilnowania seoktatalogow), w dobrej bazie masz ok 500 poprawnych wysyłek do darmowych seokatalogow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrej bazie dla strony z PR=0 lub n/a powinno być około 250-300 zgłoszeń (zależy od tematyki). Oczywiście nie problem zrobić bazę gdzie będzie to 500-600 i więcej zgłoszeń ale w większości te katalogi są opuszczone więc samo zgłoszenie nic nam nie da bo wpis nigdy nie będzie zaakceptowany.

Darmowe szablony do seokatalogów! - darmowe szablony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, jak zwykle prawda lezy po środku :D

Seokatalogów darmowych jest obecnie ok. 700 sztuk. Ale fakt faktem - jeśli damy ograniczenie przy sprawdzaniu checkerem do np. 5tys. oczekujących, wtedy fajnie widać jakie są niektóre darmowe seoki. Więc tak naprawdę z "niskim" czasem oczekiwania na akceptację będzie ok. 300-400sztuk, zależy ile dla nas wynosi akceptowalna liczba oczekujących.

Ale - prawdą jest też co mówi Max - jeśli ktoś poświęci dużo czasu na bazę, na pewno wyjdzie poza zakres który tu podałem. Weźmy pod uwagę że harverest seoków, aby ich maksymalnie dużo znaleźć, najlepiej robić po trudnych zapytaniach(intitle, inurl) -> a tu potrzebna jest masa dobrych proxy, bo bardzo szybko są banowane(nawet przy kilklu-kilkunastu polączeniach).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....SEOCAT' po tych aktualizacjach do 2.3 lepiej się prezentuje i ciągle się rozwija, oby tak dalej :D

Wczoraj zrobiłem projekt i wywaliło mi bardzo dużo błędów, czym to może być spowodowane??? proszę o radę ekspertów :D

Brak kategorii w: 60 katalogach

Brak podkategorii w: 161 katalogach

Błędnie odczytana captcha przy: 14 katalogach

Problem z wysłaniem obrazka w: 48 katalogach

Pojawiły się błędy w: 97 katalogach

Ps; Panie Darku bardzo dziękuję za pomoc ;) i pytanko? kiedy będzie to---

Istnieje opcja że w kolejnej wersji będzie harvester wbudowany w

SEOCAT'a, ale to jeszcze nie jest pewne na 100%(o ile nie będzie

większych problemów)

Pozdrawiam serdecznie

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś proponował. Ale seocat skraca zbyt długie opisy - może warto byłoby pomyśleć też o skracaniu ilości słów kluczowych? Tylko, że tu może być problem, bo mało kto podaje ile maksimum znaków w tym przypadku może być zaakceptowanych ;)

Jam jest Zbygniew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew - można tak zrobić, z tym że tu zasada działania będzie taka sama jak z ilością opisu, mianowicie musi być przynajmniej jedno dodanie do danego katlaogu(błedne) aby SEOCAT zapisał sobie informację - ile dla danego katlaogu to max(to sie okazuje dopiero gdy nie doda poprawnie :)

Natomiast mała uwaga do wszystkich, bo przed chwilą pisała do mnie kolejna osoba o problemach z cronem(nie dodaje).

Dnia 13.03.2012. wysłałem poprawkę właśnie na ten problem, widzę że pare osób nie dostało e-maila, nie chcę wysyłać wszystkim ponownie bo powstanie zamieszanie - ale jeśli ktoś ma problemy z cronem proszę pisać(na 99.9% nie wgrana ta poprawka).

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem projekt i wywaliło mi bardzo dużo błędów, czym to może być spowodowane??? proszę o radę ekspertów :tancze:

Brak kategorii w:60 katalogach

Brak podkategorii w: 161 katalogach

Błędnie odczytana captcha przy: 14 katalogach

Problem z wysłaniem obrazka w: 48 katalogach

Pojawiły się błędy w: 97 katalogach

Ps; Panie Darku bardzo dziękuję za pomoc ;) i pytanko? kiedy będzie to---

Istnieje opcja że w kolejnej wersji będzie harvester wbudowany w

SEOCAT'a, ale to jeszcze nie jest pewne na 100%(o ile nie będzie

większych problemów)

Witam......pisałem na e maila ale nie dostałem odp; ponawiam pytanko tutaj na forum sorry?

+ 3 pytanko? czy idzie zrobić takie grupy

klientów/ np; klient1- 3 stronki , klient2- 10 stronek? itp;i póżniej robię projekty do wybranych grup....

Proszę o odp; z góry bardzo dziękuję :D

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo -> nie dostałem nic na email, w spamie również nie ma.

Jeśli pytasz o harvester seokatalogów - myśle że opcja ta niekoniecznie będzie sensowna, każdy kto sie poważniej zajmuje seo posiada coś takiego jak scrapebox, 5 minut na ustawienie i robisz bazę najświeższych seoków :tancze:

Obecnie nie ma podziału projektów na grupy - aczkolwiek ktoś mi już o tym pisał i pewnie będzie to w kolejnym updacie. Na pewno będzie inna ciekawa funkcja, zobacze ile mi na nią zejdzie czasu.

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności