Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wracając do tematu prośba o dopisanie małej ale jak że pomocnej funkcjonalności otoż przy importowaniu adresów dołozyć opcje "przenieś katalog jeśli już w bazie" czyli jeśli sobie tworze grupę "nazwa" i wrzucam katalogi z dysku to chce by jeśli ktoryś z importowanych adresów już jest w bazie wpadł do nowej grupy ale nie tworzył mi dublikatu, póki co nie mogę tego wykonać no chyba że coś przeoczyłem...

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm tak średnio rozumiem :D

Jeśli wybierasz:

menu->katalogi->dodaj bezpośrednio - to wtedy jeśli dany katalog istnieje w bazie, obojętnie w jakiej grupie/bez niej, nie doda go już

menu->katlaogi->dodaj bezpośrednio(duplikaty) - jeśli istnieje w bazie gdziekolwiek - doda go

Ale pewnie nie o to chodzi ? ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób korzysta z dodawarki na tanim hostingu + dodatkowe działania przeprowadza z kompie. Na stronie seocat'a jest "1 licencja == jedna instancja(czyli 1 uruchomiona wersja w tym samym czasie). " więc sugerowałeś żeby wyłączyć instancję na hostingu przed włączeniem na kompie. Czy masz na myśli "nie używać seocata w więcej niż jedna instancja i basta" czy może "nie używać do dodawania...". To duża różnica i chciałbym żebyś się do tego odniósł bo jeśli 1 to jak program dodaje to nie można ani statystyk sprawdzić ani utworzyć nowego projektu... Inne dodawarki (np. OmniAdd) też mają w regulaminie przewidzianą jedną instancję ale jak sobie dodaje to można też sprawdzać/edytować projekty. Ja działam na kompie i muszę czekać na to aż skończy dodawać, żeby zobaczyć statystyki innych projektów/utworzyć nowe. Z tego co zauważyłem program albo dodaje albo można edytować (chyba, że się mylę to mnie popraw i po sprawie). Rozwiązaniem mogłoby być instalacja na maszynie wirtualnej drugiego seocata. Tutaj zaznaczę, że autor się już wypowiadał że to niezgodne z regulaminem i będzie ban, więc to tylko teoretyzowanie, a że rano przy kawie mi dobrze idzie to będę kontynuował.

Taki "drugi" seocat zajmowałby się tylko dodawaniem a pierwszy służyłby do edycji.

Co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @Zbigniew o to chodzi, przykład: znajde jakiś katalog xxxx1.pl i wrzuce sobie go seocata do jakies tam grupy np "platny", niestety po pewnym czasie okazuje się że ten katalog nalezy do grupy jakieś oosby która ma np 50 katalogów, wiec dodaje 49 katalogów do grupy "xxxx" natomiast ten xxxx1.pl nadal leży w grupie "platny", nie chce tworzyć dublikatów! wiec opcja menu->katlaogi->dodaj bezpośrednio(duplikaty) odpada a menu->katalogi->dodaj bezpośrednio wlasnie nie przeniesie go z grupy "platny" do grupy "xxxx" ! Mysle że już jaśniej :)

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swRa -> najprościej będzie jeśli powiem tak: wszystkie funkcje, które nie wymagają połączenia z internetem = można robić na dowolnej liczbie instancji SEOCAT'a. Funkcje, które wymagają polączenia z internetem - na jednej instancji. Myślę że to rozwieje wątpliwości :)

cinmar -> teraz jasne. Czyli trzeba by w funkcji "dodaj bezpośrednio" dorzucić checkboxa "jeśli zaznaczony, a dany katalog istnieje - przypisz mu podaną tu grupę", coś takiego ?

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba by w funkcji "dodaj bezpośrednio" dorzucić checkboxa "jeśli zaznaczony, a dany katalog istnieje - przypisz mu podaną tu grupę", coś takiego ?
Dokładnie o to chodzi.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z PiO :),

czy Wam też ostatnio mocno spadała skuteczność dodawania? Jakieś dwa miesiące temu na dobrze odfiltrowanej bazie darmowych osiągałem średnio 450-530 dodań. Obecnie, mimo że dobrze "odnowiłem" swoją bazę, w której mam ok. 1100 wyselekcjonowanych adresów osiągam max 350-360 dodań po dwóch przebiegach bazy... Dodam, że w 3 ostatnich dodanych projektach były to strony "nierobione" wcześniej seokatalogami i miały PR3. Zauważyłem że dużo seoków blokuje obecnie wpisy stron o PR<4, ale też sporo wywala się właśnie na pageranku bo często wychodzą mi błędy, że min. PR wymagany to 1, a nie przechodzą strony ze znacznie większym... Napiszcie proszę jakie osiągi uzyskujecie obecnie?

Pozdrawiam miło

"seogreen"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seogreen -> rozmawiam z wieloma osobami, wiele z nich posiada seokatalogi, które w ciągu ostatniego tygodnia zmieniły statys z "darmowe" na "płatne".

To o czym piszesz - jest to albo celowe działanie, albo to o czym pisze max poniżej :)

Zasługa to publiker z opcją dodawania do darmowych - od razu informuję że nic mi do tego, dodawarke może przecież zrobić każdy. Ale pytasz czemu tak się stało więc odpisuję.

Dlatego, proponuję powoli przechodzić na seokatalogi płatne - po pierwsze jest pewność że wpisy zostaną(nikt nie zmieni za miesiąc domeny, ani nie usunie wpisów), do tego - mamy praktycznie pewność akceptacji każdego wpisu.

Fajne porównanie można znaleźć na stronie stronie Sławka: https://www.blog.gdaq.pl/2012/03/najwieksze...pozycjonowaniu/

Natomiast z innej beczki: otrzymałem kilka zapytań co z dodatkiem do Sinooke.

Musiałem przesunąć o ok. tydzień premiere z powodu malutkich problemów po stronie samego Sinooke.

Z tego co widzę już wszystko jest OK, dwie osoby testują już(aktywnie ;) dodawanie do Sinooke i wszystko gra, tak więc dla wszystkich chętnych dodatek będzie w sprzedaży pod koniec tygodnia.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max - dzięki właśnie coś takiego podejrzewałem :), swoją drogą dziwię się że ludzie wykłądają kasę na skrypt, na unikalne skórki itd. a nie chce im się porządnie pokonfigurować...

Straseusz - też dzięki, dobry ten link do spisów płatnych seoków, cóż taka kolej losu "bazy publicznej" - szkoda tylko że tak szybko leci na buzię, ale ludzi nie nauczysz żeby porządnie robić opisy itp. Swego czasu nawet pisałem tu w temacie żeby program wymuszał te 5 opisów, ale przecież są i inne oprócz Twojego więc taka opcja i tak by nic nie dała. Cóż, trzeba będzie podnieść ceny na usługi bo na "darmówce" to już chyba tylko na długie ogony coś się osiągnie...

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności