Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przed chwilą wysłałem poprawkę w związku ze zmianą domeny decaptchera, jeśli ktoś nie dostał e-maila - proszę o info najlepiej na priv(przyszły jakies zwroty więc takie osoby na pewno są).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wysłałem poprawkę w związku ze zmianą domeny decaptchera, jeśli ktoś nie dostał e-maila - proszę o info najlepiej na priv(przyszły jakies zwroty więc takie osoby na pewno są).

A o co chodzi z tą zmianą domeny? deathbycaptcha.com przecież działa jak zwykle o_O ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przed chwilą zaczeli zmieniać na poważnie, tzn. części osób może działać na starych/części nie(mi np. przestało przed godziną, błąd połączenia z serwerem api).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, 229zł/netto(281,67 do zapłaty), promocja do końca przyszłego tygodnia(do 13 kwietnia) za wersję podstawową SEOCAT'a. Dodatek pozostaje cenowo bez zmian.

Dodatek do sinoka niestety się opóźnił, bo wyszły wczoraj kolejne poprawki(w Sinooke), muszę więc dostosować ponownie SEOCAT'a pod nie, a że jutro/pojutrze nie będe dostępny byłby problem z supportem ;)

Aktualnie w dodatku zrobione jest i przetestowane: dodawanie do sNews wraz z pobieraniem do statystyk wpisów bezpośrednich, dodawanie do Sinooke płatnych wraz z pobieraniem wpisów bezpośrednich poprzez API Sinooke. NIE MA i na razie nie będzie dodawania do Sinooke darmowych - po prostu jest ich bardzo mało, dodatkowo mają inne zabezpieczenia niż recaptchę. Z czasem oczywiście może sie to zmienić. Aktualnie płatnych Sinooke jest ok. 1500 sztuk więc na nich się skupiam(pełna obsługa grup płatnych), bo i póki co wpisy są do nich bardzo tanie :P

Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt i smakowego jaja ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan -> nie wiem czy jeszcze jest sens.

Chwilowo nie kataloguje, nie wiem ile jeszcze zostało darmowych z recaptchą ?

Może się ktoś wypowie to pomyślimy, aktualnie i tak siedzę nad nową wersją i dodatkiem tak więc mogę i to dorzucić - ale biorąc pod uwagę że xrumer potrzebuje obecnie więcej kluczy na złamanie recaptchy(zmiana recaptchy), naprawdę nie wiem czy takie rozwiązanie na dzień dzisiejszy ma sens, czy nie lepiej coś innego zrobić.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności