Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak, z mojej strony wszystko zrobione, ale jeden z "magnatów" Sinooke zgłosił błąd do producenta i jeszcze to poprawiają(poprawke mają mieć jeszcze dziś).

Jeśli dziś wyjdzie aktualizacja Sinooke - to również dziś wyjdzie dodatek z mojej strony(do SEOCAT'a).

Po prostu nie chcę dosyłać na "dzień dobry" 15 poprawek, dlatego tyle czekam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek i przy okazji poprawka dla wszystkich - gotowe.

Poprawka - doszło grupowanie projektów(mam nadzieję że będzie OK) i przypisywanie własnych nazw(jeśli puste - standardowo adres url). Coś jeszcze robiłem ale chwilowo mam amnezje :D

Dodatek - przypomnę co jest aktualnie(za co płacicie):

Dodawanie do Sinooke opartych na MULTIKODZIE, pobieranie wpisów z api(testowali: Magnat Sinookowy Neon i Magnat Sinookowy Graf-Mar :D, tak więc większość błędów wyłapana i naprawiona.

Dodawanie do sNews, od razu pobieranie bezpośrednich wpisów do statystyk, możliwośc usuwania artykułów za pomocą części wyrażenia występującego w danym artykule.

W dodatku na pewno jakieś błędy jeszcze się pojawią, reaguję szybko tak więc w razie takich wpadek proszę o bezpośredni kontakt na bokWIADOMOCOseocat.com.pl

Cena dodatku: 100zł/netto(123zł brutto).

Zapomniałem dopisać ;) - poprawka powędruje jutro, dodatek można zamawiać już(poprzez formularz) ale wysyłki będą jutro po południu.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... w jakim pliku zapisują się kategorie i podkategorie? Można go sobie zapisać i podmieniać np. po reinstalacji tak żeby mieć swoje? Powiem że kurcze z tymi od Straseusza, które otrzymałem po przesłaniu swoich zrobił mi się bajzel straszny i chcę sobie lepiej to pogrupować. Teraz się męczę bo jest kupa podobnych, robię po dwa, trzy przebiegi z kombinowaniem a i tak skuteczność dociąga mi na darmowych max. do 400 - jeszcze miesiąc temu miałem przy dobrych układach ponad 500 dodań na luzie... A teraz dużo mi wychodzi po pierwszym przebiegu "braków kategorii", co ciekawe podkategorii braki są znikome tak powiedzmy 90% braków w kategoriach i reszta w pod-. Z góry dzięki za odpowiedź :)

pozdrawiam - seogreen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seogreen -> nie zapisują się w żadnym pliku, lecz w bazie :)

Możesz przeciez usunac całkowicie moje, i zrobic sobie tylko swoje, albo - zostawic moje i uzupełnic je swoimi, albo zostawic swoje i uzupełnic moimi ;)

Natomiast błąd "brak kategorii" nie oznacza tylko i jedynie braku kategorii w katalogu, lecz także brak połączenia z katalogiem(w danej chwili może działać, za chwilę nie i odwrotnie), inna strona niż seokatalog(i nie znajdzie - bo to np. wordpres) itd.

Ogólnie, jeśli masz nawet jedną z kategorii w "szerokim standardzie" czyli np. biznes, ekonomia,pozycjononwanie, firmy - to na 99% znajdzie kategorie na moim domyślnym zestawie.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą każdy z posiadaczy SEOCAT'a otrzymał e-mail z ofertą promocyjną kodów do katalogów Sinooke, jeśli ktoś nie otrzyma e-maila(co sie ostatnio zdarzyło przy kilku osobach) proszę o inormacje na pw.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś ma problemy z decaptcherem od 2-3 dni proszę o informację, na niektórych hostingach pojawił się problem w związku z całkowitym przejściem na nowe API.

Oczywiście jest na to rada :)

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam taką sytuację - dodaję projekt, jest tylko jeden zsynonimizowany opis na lekko ponad 400zzs. Na podglądzie wszystko jest ok, po sprawdzeniu w kilku katalogach gdzie automatycznie dodało okazuje się, że opis się trzykrotnie powielił w tym samym katalogu, czyli zamiast 400zzs mam 1200zzs (3x400).

Po prostu jeden opis został trzykrotnie wylosowany i sklejony w jeden tekst. Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ale w Sinoku/sNews czy Seokatalogu ?

Oczywiście nie jest to normalne ;) Mi się nigdy nie zdarzyło - proszę o więcej info na priv, albo w tym watku(obojętne).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, sprawa rozpoznana ;)

Więc, dodajecie opis który jest za krótki aby dodać wpis. Przykładowo w katalogu który mi Darq podesłał, minimalny ustawiony opis aby dodać wpis to 500 znaków, a w projekcie bylo 480. SEOCAT dodaje więc podwójny opis/lub potrójny itd., tak aby spełnić kryteria minimalnej ilości znaków potrzebnej do dodania wpisu - jeśli znaków jest wtedy "za dużo"(bo tak tez może być) - to SEOCAT utnie do ostatniej "pasującej" kropki(tak aby zdanie miało nadal sens, choć będzie ono powtórzone).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności