Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gdy dodaję nowy projekt to po jego uzupełnieniu i zatwierdzeniu dostaję taki błąd: "Nieznana kolumna 'tytuly1' w field list" ?? Tytuły podaję oczywiście według zaprezentowanego schematu.

Jest to spowodowane niewłaściwą aktualizacją(nie po kolei), lub też nie uruchomieniem wcale pliku "base.php" w aktualizacji.

Jeśli masz kopię bazy bez problemu da rade to odwrócić, jeśli nie będzie już trudniej, tak więc pozostałe info na priv.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego ze na serwerach shared z linixem jest ograniczony czas wykonywania skryptów PHP ( nie mówię o przypadkach kiedy można to zmienić) ja by polecałem odpalać SEOcat w środowisku Windows z zainstalowanym xaampem. To znaczę na domowym, firmowym komputerze lub VPS z Windows można kupić już od 10 USD, lunux VPS już od 12lz miesięcznie. Oczywiście to nie znaczę ze nie dziala seocat na hostingach zwykłych szared, po-prostu w moim odczuciu tak jest lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aplo -> tu masz praktycznie wszystko opisane:

https://seocat.com.pl/pomoc.php punkt 4.

Do samego dodawania spokojnie wystarczy najtańszy shared(np. unixstorm.org za 20zł/rok), aby działały wszystkie opcje wystarczy najtańszy vps(np. vmline.pl za 12zł/netto/miesiąc).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to, co napisał @mj_2000. Trzeba ponownie wchodzić w projekt i wybierać grupę.

Ja zauważyłem jeszcze inną rzecz. Mimo, iż wpisuję PR strony (np PR 2) to i tak mam błędy, że strona nie została dodana ponieważ katalog wymaga

PR>0 lub PR 1 nawet pomimo faktu, że w dodawarce wpisany jest PR 2 lub 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd z wyborem będzie naprawiony w nastepnym updacie.

Darq->to nie wina ani SEOCAT'a, są dwie opcje:

1. seokatalog ma stara funkcje do pobierania i sprawdzania PR dodawnej strony

2. adres IP na którym stoi seokatalog jest zbanowany(być może chwilowo) - najczęściej to ta przyczyna.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to drobnostka, ale wydaje mi się, że przydałaby się opcja taka, że jeśli chcemy usuwać dany projekt, to po kliknięciu "usuń" dostajemy jeszcze jedno zapytanie a'la "czy na pewno". To tak na wszelki wypadek by sobie nie pousuwać projektów przypadkowym kliknięciem.

Katalog www | Darmowy katalog stron | Katalog stron

Kupię SEOkatalogi, oferty proszę przesyłać na PW. Wymienię się również tajnymi kodami do SEOkatalogów - też PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam śmieszny a może dziwny błąd otóż dodając katalogi (dodaj bezpośrednio) nie mogę wybrać skryptu na jakim są katalogi

PS czy jak dodaje katalogi do sprawdzenie (wersja serwerowa programu) to jak zamknę przeglądrkę i komputyer zadanie będzie nadal wykonywane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cimathel -> postaram się pamiętać przy updacie ;)

Motaba -> na 99% niepoprawnie wgrane aktualizacje. Więcej info na priv. Jeśli zamkniesz przeglądarkę to automatycznie wyłączysz sprawdzanie. Rada - jeśli masz jakiegoś vps z windowsem, a SEOCAT'a na linuxie, to odpal przeglądarkę na vps z windowsem.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko jeszcze, po kilku dniach użytkowania, choć nie wiem, czy inni podzielają moje uwagi. Fajnie by było, gdyby przy liczbie katalogów było napisane, "ile pozostało" z danej grupy, którą aktualnie dodajemy. Coś w stylu: np. 514/750.

Druga sprawa, choć pewnie ktoś już o tym wspominał - ograniczanie słów kluczowych, jeśli katalog ma ograniczenie. Teraz jak jest za dużo, to nie dodaje.

Trzecia sprawa - po włączeniu dodawania by była informacja, który aktualnie projekt jest realizowany. To w sumie drobna sprawa, ale jak ktoś jest "zamotany" (np. ja ;P ), ułatwia to życie.

Nie wiem, czy jest (może tak) bo dokładnie jeszcze nie sprawdziłem, ale przydałby się log z informacjami, ile katalogów dodaliśmy danego dnia. Mi by się to przydało, nie wiem, jak innym. W razie czego, proszę o wypowiedzi.

Uważam, że dla pełnej przejrzystości przydałaby się (w przypadku wyboru grupy katalogów) informacja w "aktualnych projektach" o grupie, w jakiej aktualnie dodajemy wpisy. W formie dodatkowej kolumny.

I jeszcze pytanie. Czy warto byłoby zróżnicować kategorie dla danego tekstu (jednego z pięciu), które mamy dostępne. Moja strona, choć możliwe, że to odosobniony przypadek, czasami leci do działu nieruchomości, a czasami finanse/windykacja - w zależności od tekstu. Firma jest po prostu wielobranżowa. Na razie robię to w formie 2 osobnych projektów, choć w ramach 1 byłoby wygodniej bo chodzi de facto o tę samą grupę katalogów.

Katalog www | Darmowy katalog stron | Katalog stron

Kupię SEOkatalogi, oferty proszę przesyłać na PW. Wymienię się również tajnymi kodami do SEOkatalogów - też PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak jest za dużo, to nie dodaje.

nie prawda, nie dodaje za pierwszym razem bo skąd skrypt ma wiedzieć jakie wymagania katalogu, ale za drugim razem jeśli slow mało dołożę, jeśli za dużo to utnie i doda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności