Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Cimathel:

1. Ile katalogów zostało do dodania masz na głłównej przy każdym projekcie

2. Powinno działać jak mówi max

3. To już mam zrobione, będzie w updacie(info na głównej który projekt realizuje/realizował będzie cron)

4. Bez sensu, masz statystyki i tam pełne informacje ile czego dodało/ale globalne dla danego projektu, dzielenie tego na dni to będzie niezły burdel :)

5. Hm nie bardzo rozumiem, a nie wystarcza opcja "opisu" grupy danego projektu ?

6. O ile dobrze rozumiem - jeśli wsystkie katalogi z tej grupy mają takie same kat/podkat, to nie przejdzie. Ale wystarczy że w jednym katalogu na początku będzie "finanse" a później "ekonomia"(a w innym - odwrotnie) i możesz tak robić priorytetami kategorii/podkategorii. Czyli od lewej do prawej - znajdując pierwsze wyrażenie dopasowane do danej kategorii/podkategorii dodaje wpis.

sqnbn -> ale kilku czy wszystkich na raz ? :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pochwalę się - a co ;P

Seocatem uzyskałem 763 zgłoszenia ze swojej bazy.

Jak ktoś zainteresowany bazą i w promocji multikodami do płatnej 100 seoków to zapraszam tu: Wątek - sprzedaż bazy

A to na dowód:

seokat-no_rwrhrxw.jpg

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już było, ale jest jedno poważne ale... W chwili obecnej ustawiamy dodania ogólne a powinno to działać na zasadzie udanych dodań. Co z tego że cron przeleci 50 jak dodało do 1.

Mnie też by się to przydało - popieram

Prezent na wieczór panieński

koszulka z imieniem fajny prezent na dzień chłopaka

ołówki, ołowki reklamowe, ołówki grawerowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpit -> proszę o szczegóły.

Aktualnie jest właśnie tak, że ustawiasz 50 dodań(DODAŃ) i dodaje do 50, liczy się PRAWIDŁOWE dodanie a nie próba dodania. Tak więc o co chodzi ? ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpit -> proszę o szczegóły.

Aktualnie jest właśnie tak, że ustawiasz 50 dodań(DODAŃ) i dodaje do 50, liczy się PRAWIDŁOWE dodanie a nie próba dodania. Tak więc o co chodzi ? :D

Faktycznie źle napisałem bo crona nie widzimy co robi, ale przy dodawaniu ręcznym jak dajemy 50 to mamy tak że istnieje w 30 czyli zostaje 20 dodanych i zakańcza dodawanie. Albo gdy mamy błędnie odczytana... i daje ponów dodawanie to wszędzie działa to na tej zasadzie że liczy ilość z ustawień.

I jeszcze jedno....

W grupie mam katalog co po miesiącu kasuje wpis i liczy na opcje premium. Więc wchodzę w dodawarka.php?action=catalog i go kasuję, ale mimo wszystko on dalej znajduje się w konkretnych projektach w statystykach i gdy daję ponów dodawanie to wpis znowu trafił do tego samego katalogu.

Nie rozumiem tego jak działa zarządzanie katalogami i już nie raz o tym pisałem że w każdym miejscu gdzie mamy ze stycznością katalogów powinna być ich wyszukiwarka i możliwość ich kasowania ma na myśli

dodawarka.php?action=function_catalog

dodawarka.php?action=function_catalog&act=show&msg=error

dodawarka.php?action=function_catalog&act=show&msg=platny

i np prywatne

dodawarka.php?action=function_catalog&act=show&msg=do logowania

Konieczne jest tez poprawa dublowania katalogów.

Obecnie jeden katalog znajduje się na liście ogólnej np w 4 pozycjach raz z www raz bez www, kolejny raz ma / na końcu raz nie i may 4 kombinacje. Po co ? Wnioskuję że to przez to właśnie siedzenie w kilku statystykach i przydzielanie go do grup?

dodawarka.php?action=catalog

z komunikatami typu brak kategorii, katalog płatny i oczywiście jest jak gdyby w każdej grupie.

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpit ->

1. Ilość dodań/dzień można ustawiać tylko przy cronie. Bo jaki jest sens robić to, gdy uruchamiasz dodawanie ręcznie ? Ręcznie, to sam ustawiasz do ilu ma dodać w menu->konfiguracja, jeśli dasz tam "0" -> dodaje do wszystkich katalogów itd. itd.

Jeśli chcesz więc mieć precyzyjne dodawania - korzystaj z crona i gwarantuję że będzie tak jak chcesz.

2. To że usuniesz katalog, nie oznacza ze usuniesz STATYSTYKI dla tego katalogu. Statystyki przypisane są do projektów. Wyszukiwarkę katalogów masz po wejściu w "menu->katalogi".

Zawsze zalecam tworzenie grup katalogów, właśnie po to aby łatwo było nimi później zarządzać.

3. Jak pisałem, statystyki są przypisane do projektów, nie katalogów. Dlatego może się wydawać że się dublują. Ale tak nie jest(spróbuj dodać katalog z www, bez www, ze znakiem "\" na końcu i bez, poprzez "menu->katalogi->dodaj bezpośrednio". Oczywiście możesz dodać duplikaty katalogów, ale to nie błąd a Twój świadomy wybór).

Rzezniczek -> Jak najbardziej, będzie kolejna aktualizacja dla wszystkich oraz kolejny dodatek. Terminów nie chcę podawać, na dzień dzisiejszy mam już kilka wdrożonych poprawek + zrobiona większa połowa jednego ze skryptów).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpit ->

1. Ilość dodań/dzień można ustawiać tylko przy cronie. Bo jaki jest sens robić to, gdy uruchamiasz dodawanie ręcznie ? Ręcznie, to sam ustawiasz do ilu ma dodać w menu->konfiguracja, jeśli dasz tam "0" -> dodaje do wszystkich katalogów itd. itd.

Jeśli chcesz więc mieć precyzyjne dodawania - korzystaj z crona i gwarantuję że będzie tak jak chcesz.

2. To że usuniesz katalog, nie oznacza ze usuniesz STATYSTYKI dla tego katalogu. Statystyki przypisane są do projektów. Wyszukiwarkę katalogów masz po wejściu w "menu->katalogi".

Zawsze zalecam tworzenie grup katalogów, właśnie po to aby łatwo było nimi później zarządzać.

3. Jak pisałem, statystyki są przypisane do projektów, nie katalogów. Dlatego może się wydawać że się dublują. Ale tak nie jest(spróbuj dodać katalog z www, bez www, ze znakiem "\" na końcu i bez, poprzez "menu->katalogi->dodaj bezpośrednio". Oczywiście możesz dodać duplikaty katalogów, ale to nie błąd a Twój świadomy wybór).

Rzezniczek -> Jak najbardziej, będzie kolejna aktualizacja dla wszystkich oraz kolejny dodatek. Terminów nie chcę podawać, na dzień dzisiejszy mam już kilka wdrożonych poprawek + zrobiona większa połowa jednego ze skryptów).

1. No właśnie tu jest błąd. Ręcznie nie dodaje do 50 a przechodzi przez 50 katalogów a powinno być 50 udanych dodań.

Mam prywatną grupę np 500 katalogów 200 z nich ma błędy i che je usunąć. Muszę odszukać każdy indywidualnie i usunąć z bazy ogólnej bo nawet nie można wybrać szukania po grupie a potem z 10 projektów wchodzić i kasować ręcznie statystyki? Ok ale dlaczego nie mogę wykasować statystyk dotyczących tych 200 tylko całego projektu? :zeby:

Usunięcie powinno działać jako całkowite usunięcie katalogów z bazy i statystyk bo wątpię aby ktoś kasował coś wartościowego.

Widzę to tak że wchodzę w grupę i mam u góry wyszukiwarkę (szuka tylko w danej grupie). Wchodzę w dowolne statystyki danego projektu i w każdym miejscu mogę swobodnie kasować lub zarządzać dowolnym katalogiem czy przenieść go do grupy w sensie prawdziwego przeniesienia bez pozostawienia w statystykach.

Po co to? Wchodzę sobie w grupę wspomnianych 200 daję zaznacz wszystkie i skasowane.

Przy obecnym rozwiązaniu odnalezienie tych 200 to pewnie dzień roboty...

Nigdy nie dodawałem 4 razy tej samej bazy a wpraktyce wygląda to tak

76 https://bajerancki.pl seokatalog Nie dodano strony - błędy:Podany kod dostępowy jest nieprawidłowy. Strona nie została dodana.

77 https://bajernacki.pl seokatalog Brak kategorii Brak kategorii

95 https://biala.podlaska.pl seokatalog Nie dodano strony - błędy:

96 https://biala.podlaska.pl/ seokatalog Nie dodano strony - błędy:Strona istnieje już w bazie - użyj opcji modyfikuj.

104 https://biuronieruchomosci.biz.pl seokatalog Brak kategorii Brak kategorii

105 https://biuronieruchomosci.biz.pl seokatalog Brak kategorii Brak kategorii

106 https://biuronieruchomosci.biz.pl/ seokatalog Brak kategorii Brak kategorii

3366 https://zhi.pl seokatalog Nie dodano strony - błędy:Podany kod dostępowy jest nieprawidłowy. Strona nie została dodana.

3367 https://zhj.pl seokatalog Dodano

3368 https://zhj.pl seokatalog Dodano

3369 https://zhj.pl/ seokatalog Brak kategorii Brak kategorii

Strona nie została dodana.

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpit => to nie jest błąd, tylko tak ma być.

Jeśli chcesz mieć x ilość dodań, a nie prób dodania - korzystaj z crona. Każde dodanie jest zapisywane tylko w przypadku uruchamiania z crona i tutaj są zlicznae poprawne dodania, nie będzie to zrobione przy dodawaniu pod windowsem(zresztą przecież widzisz cały czas dodawanie uruchamiając ręcznie "start", możesz w stosownym momencie przerwać, możesz też określać do ilu ma dodawać(próba dodania) za każdym kliknięciem "start" w menu->konfiguracja(jeśli 0 - bez limitu).

- "Usunięcie powinno działać jako całkowite usunięcie katalogów z bazy i statystyk bo wątpię aby ktoś kasował coś wartościowego." -> nestety nie jest do końca dobrym stwierdzeniem. Nie da się zadowolić każdego :)

Jeśli dam usuwanie statystyk wraz z katalogami, to będzie problem z osobami które katalogują "zarobkowo" tzn. dla nich statystyki sa najważniejsze(nie wpisy pobierane z api lecz unikalne dodania). Dlatego nie mogę tego zrobić.

- "Muszę odszukać każdy indywidualnie i usunąć z bazy ogólnej bo nawet nie można wybrać szukania po grupie" -> nie rozumiem o czym piszesz. Menu->katalogi->klikasz na "grupa" i masz posortowane po grupach, które chcesz zaznaczasz i usuwasz/edytujesz. Poniżej obrazek.

grupowanie.jpg

Druga opcja to standardowe usunięcie całej grupy z menu->katalogi->operacje i poniżej "grupy katalogów własnych" masz wszystkie swoje grupy które utworzyłeś.

- "Nigdy nie dodawałem 4 razy tej samej bazy a wpraktyce wygląda to tak" -> tak jak napisałem wcześniej, spróbuj dodać katalogi we wskazany przeze mnie sposób i zobacz czy się zdublują(ja sprawdzałem kilka razy i mi sie nie udało, ale może czegoś nie dopatrzyłem, może różne kodowanie powoduje taki błąd - nie wiem, proszę sprawdź i napisz).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zarządzanie tylko męka :P

nie rozumiem o czym piszesz. Menu->katalogi->klikasz na "grupa" i masz posortowane po grupach, które chcesz zaznaczasz i usuwasz/edytujesz. Poniżej obrazek.

Nie da się tego zrobic by działało? Np wybrać grupę z menu rozwijanego (select) czy jak się to zwie. Obecnie mimo sortowania pokazuje wszystkie grupy po kolei czyli 1000 katalogów na stronie, która ładuje się koszmarnie długo. Po czym ręcznie trzeba odszukac np 5 wybranych by je usunąć....

Idealne dla mnie rozwiązanie...

Operacje

Różne błędy Wyświetl katalogi Edytuj wszystkie Usuń wszystkie

Co tak naprawdę można edytować, kasować ? Nic...

proponuję

Wyświetl katalogi i tutaj cała ta wyszukiwarka i zarządzanie katalogami... (oczywiście z poprawnym filtorwaniem).

Ja np chce 5 z nich przenieść czy skasować...

Jeżeli ktoś tam potrzebuje statystyk zrobić kasowanie całkowite lub z projektu do wyboru.

Projekt, statystyki,

Pojawiły się błędy w: 200 katalogach Wyświetl statystyki Ponów dodawanie

Dodać edytuj katalogi i możliwość przypisania do grupy czyli wprowadzenie wyszukiwarki zarządzania katalogami po to aby dokładnie zweryfikować, przenieść itd

Itd w całym skrypcie... ;)

Dodaj katalogi do sprawdzenia ile z poniższych adresów doda skrypt zakłądając ze nie ma go w bazie ?

www.adres.com

www.adres.com/

adres.com

adres.com/

Pytanie dlaczego 3 a nie 1 ?

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpit, to czemu nie napiszesz swoja dodawarke? przecież wszytko wiesz jak jest lepiej, jeszcze kasy zarobisz :P

www.adres.com

www.adres.com/

pisano tym setki razy,poszukaj

p.s zapomniałeś jeszcze o www.adres.com/index.php. Dodawania katalogów działa prawidłowo, non-stop harwestuje i dodaje, nie mam problemu z duplikatami.

Problem z takimi użytkownikami jest taki, że zawracają głowę marginalnymi ulepszeniami, i autor musi to klepać, zamiast rozwijać soft o nowe skrypty, dodatki, o zwiększenia skuteczności

Umiejętności korzystania z Notepad++ do podstawa w naszym biznesie, i niema co rzucać na autora softu troskę o poprawność url na listach z bazami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan Każdy niech robi to w czym jest dobry. Ktoś mi raz powiedział że jestem upierdliwym ale dobrym testerem skryptów :D

Kupiłem ostatnio parę skryptów i w każdym jest pełno takich brakujących funkcji bo każdy się skupia właśnie na dodawaniu kolejnych rzeczy jako prototyp zamiast skupić się najpierw na dopracowaniu tego co jest. Akurat tutaj mam odmienne zdanie i jak by w tym skrypcie zarządzanie katalogami było na lepszym poziomie to faktycznie listą bym się nie przejmował, bardziej martwi mnie to właśnie przez takie adres z / lub bez statystyki nie są wiarygodne bo najpierw piszę że dodało a 10 pozycji niżej że istnieje...

Dziś spotkałem katalog w którym 3 razy dodało moja stronę. Mieliście takie przypadki?

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności