Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Seocatem do tej pory przejechałem zaledwie kilkadziesiąt stron i zastanawiam się, jak duży wpływ na akceptację

wpisów ma poprawne dobranie kategorii.

U mnie źle dobrana kategoria = kosz lub wpis do poprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kategoria biznes pasuje prawie do wszystkiego, ale mam seocat od samego początku to coś tam się uzbierało, kategoremat i podkategorie. Dopasowanie kategorii ma wpływ w darmowych seokatalogach, często moderatory szczególnie marudne postawia jednego seokataloga i chcą rządzić całym internetem ;), to jak rejestracjach czasami obserwujemy kiedy klijnt co niema za grosz kultury osobistej wyzywa się na kelnerce, bo chce przynajmniej 5 minut poczuć się kimś ważnym, nie pantoflarzem i td. Z cześcą moderatorów jest tak samo, chcą po rządzić po prostu :)

U mnie źle dobrana kategoria = kosz lub wpis do poprawy

uderz w stół ... :D powiedz mi kolego Gamsiu, na co ma wplyw czy sklep z ciuchami kobiecymi okaże się w kategorii Biznes-Handel czy Sklepy internetowe- Odzież? na co to ma wpływ? Na twoje samopoczucie?:D bo chyba nie na "wartość" twojego dzielą, nie czaruj się ludzie tego nie czytają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uderz w stół ... ;) powiedz mi kolego Gamsiu, na co ma wplyw czy sklep z ciuchami kobiecymi okaże się w kategorii Biznes-Handel czy Sklepy internetowe- Odzież? na co to ma wpływ? Na twoje samopoczucie?:) bo chyba nie na "wartość" twojego dzielą, nie czaruj się ludzie tego nie czytają :D

Nie mówię o takim przypadku jaki przytoczyłeś bo to przykład dobrego dobrania kategorii :D

Miałem na myśli dodawanie wpisu warsztatu samochodowego w kategorii biuro czy RTV.

Wiem, że ludzie "nie czytają" katalogów. Jest natomiast grupa osób które dodają wpisy ręcznie. Katalog z bałaganem może skutecznie odstraczyć taką osobe przed wysłaniem SMS'a.

Jeśli porządek w katalogu/kategoriach nie poprawi mojego samopoczucia ani nie wpłynie na wartość katalogu to w takim razie po co w ogóle kategorie ? ;)

Skoro wszystko można wepchnąć do kategorii biznes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamsiu, nu kategorie służą zęby twój wpis "otaczali" tematyczne wpisy, takie było założenie prawdopodobnie. Oczywiście masz racje jeśli ktoś wali sklep wędkarski dział transport , to jedno, a druga kiedy usuwają się wpisy co hipotetycznie pasują, ale mod ma swoje widzi misie ;) Ale racje jeszcze w tym ze katalogi to czyjaś prywatna własność, mogą robić w nich co chcą :)

Katalog z bałaganem może skutecznie odstraczyć taką osobe przed wysłaniem SMS'a.

nie nu automaty jeszcze SMS nie wysyłają :D, wiec taki katalogi nie maja czego sie obawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamsiu, nu kategorie służą zęby twój wpis "otaczali" tematyczne wpisy, takie było założenie prawdopodobnie. Oczywiście masz racje jeśli ktoś wali sklep wędkarski dział transport , to jedno, a druga kiedy usuwają się wpisy co hipotetycznie pasują, ale mod ma swoje widzi misie ;) Ale racje jeszcze w tym ze katalogi to czyjaś prywatna własność, mogą robić w nich co chcą :)

Na pewne rzeczy można przymknąć oko, na inne nie. Jeśli ktoś nie poświęcił 30s na skonfigurowanie dodawarki i wybranie poprawnych kategorii tylko wali gdzie popadnie to nie ma litości. Jeśli ktoś się pomylil to od tego jest rola moderatora :D

Ja wychodzę z założenia, że katalogi robi się dla klientów i pod klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, ale tych katalogów co czytają ludzie jest naprawdę nie wiele ;)

Głównie to katalogi na przechwyconych domenach mają naturalny ruch. Sam otrzymuję wiele zapytań ofertowych i wiele ofert na różne dziwne rzeczy/usługi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć jak skonfigurować seocata żeby wyciągał linki z poczty? Używam squirrelmail, poczta jest na unixstorm ale ciągle dostaje komunikat, że imap nie jest zainstalowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem ostatnio narzędzie z najzwyklejszego hostingu na vps od vmline.pl, ponieważ tam miałem problem z filtracją katalogów (przerabiało np 200 sztuk i trzeba było cały czas przy tym siedzieć) i niektóre opcje nie chodziły wcale. Teraz dodawanie katalogów ze sprawdzeniem przerabia około 50-70 sztuk, cron nie działa zupełnie (a po sprawdzeniu admina zadania zostały dodane prawidłowo) ;/ Konfiguracja serwera była przeprowadzana przez administratora, zgodnie z ofertą. Jeżeli to pomoże w identyfikacji problemu to w OmniAdd jest problem: jeżeli jestem zalogowany w dodawarce to cron odpala się co 1min, zgodnie z zadaniem, jak sprawdzam np. rano to ostatnie odpalenie cron_add 270 min. temu, a projekty do dodania czekają. Jeżeli ktoś mógłby pomóc proszę o info tu bądź na PW.

Środki prezentacji wizualnej. Tablice i gabloty. Zajrzyj: https://www.prosymetric.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas22333 -> mniej ważne gdzie jest poczta, bardziej gdzie jest SEOCAT wrzucony. Jeśli na unixstorm go masz to nie ma problemu(przynajmniej u nikogo kto tam ma), jeśli lokalnie odpalasz z xampa tez będzie OK. Jeśli od razu wyrzuca błąd o braku imapa to po prostu dograj(ale tak jak pisze, standardowo na unixstrom, vmline i w sumie 90% sharedów jest ta funkcja)

Halik -> nie bardzo rozumiem z przerabianiem katalogów ? Jeśli masz ustawiony czas wykonywania skryptu na np. 5 minut - sprawdzi np. 200 katalogów i przerwie, sprawdź najpierw tę wartość. Jeśli cron nie działa - wejdz ręcznie w adres crona i zobacz co się dzieje:

www.twojastrona.pl/seocat/cron.php

Zobacz jakie komunikaty się pojawią. Ew. pisz do mnie na priv/pocztę.

Jeśli chodzi ogólnie o vmline -> zamawiając vps'a tylko pod SEOCAT'a domyślnie jest konfigurowany pod niego, jeśli natomiast macie już jakieś narzędzia i konfiguracji dokonywali admini vmline - prawdopodobnie zoptymalizowali vps'a pod dane narzędzie i CZASAMI trzeba będzie lekko przekonfigurować serwer.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności