Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
zgadza się, ale tych katalogów co czytają ludzie jest naprawdę nie wiele ;)

Głównie to katalogi na przechwyconych domenach mają naturalny ruch. Sam otrzymuję wiele zapytań ofertowych i wiele ofert na różne dziwne rzeczy/usługi :)

Ja podobnie, mi już zbrzydło wręcz odpisywanie, że pytanie należy kierować nie do admina katalogu, tylko do.... bla bla bla...

Generał powinien wprowadzić jakąś poprawkę, żeby to jakoś lepiej funkcjonowało [kontakt], bo jednak sporo osób wali nie na kontakt danej strony, tylko kontakt admina katalogu i w dodatku ludzie nie piszą, o jaką stronę chodzi, tylko pytają np o elewacje, meble, cegły, jakieś leki na pryszcze, remont tego i tamtego, itp, itd.

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Czy macie problem z Cronem w seocat jeśli chodzi o skrypt Sinooke? U mnie wszystko działa nieważne czy grupa katalogów jest płatna czy bezpłatna, ale tylko do chwili jak chce dodać do sinnokie. W chwili gdy ustawie dodawanie do sinookie to skrypt stoi albo robi seokatalogi pomijając projekty sinookie.

Jak ustawie dodawanie do całej bazy siknookie bez CRON`a to wpisy polecą ale chciałbym żeby Cron mi obsługiwał parę wpisów dziennie i przy tych grupach.

W czym może być problem ?

Pozdrawiam

OK rozwiązałem problem, mój błąd ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motaba -> standardowo proszę o więcej info, najlepiej na priv chyba że masz ogólne uwagi, ew. jeśli możesz - podaj dostęp do SEOCAT'a, oraz opis konkretny w czym jest problem :)

Pozdrawiam.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po analizie projektów z brakiem kategorii - napiszę w czym problem aby inni nie popełniali tego błędu, mianowicie nie zaznaczacie checkboxów w kategorii/podkategorii danego projektu.

Jeśli chcecie dodawać precyzyjnie do DOKŁADNIE takich kategorii/podkategorii jakie macie ustawione to OK, ale wtedy musicie podać DOKŁADNIE taką kategorie/podkategorie jaka występuje w źródle strony danego katlaogu. A tam występują znaczniki specjalne, przykładowo, nie będzie to "internet i komputery" tylko np. "internet i komputery" itd. itd.

Proponuję jednak korzystać z checkboxów bo to zdecydowanie ułatwia dodawanie, i także bardzo precyzyjne - biorąc pod uwagę priorytety od lewej do prawej(czyli trafiając na pierwsze dopasowanie danego wyrażenia od lewej, nie szuka dalej lecz dodaje do tej kategorii).

I jeszcze jedno - korzystajcie z przypisywania podkategorii do kategorii. Dzięki temu będzie zdecydowanie prościej przy kolejnych projektach(po wybraniu kategorii automatycznie na samej górze pojawią się przypisane jej podkategorie).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gdy strona istnieje w katalogu to jakiś tam % wpisów informuje że to jakiś tam błąd, a nie jako strona istnieje, albo w obydwu miejscach jest taka informacja?

Mam Pojawiły się błędy w: 107 katalogach

Daję ponów i dodaje tylko do 54 bo pozostałe tak naprawdę maja inne komunikaty. Z tych 54 11 ma tak naprawdę błędy a reszta jako istnieje.

O co chodzi tak naprawdę w tych informacjach i po co one są skoro jeden adres co najmniej 3-4 miejscach.

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpit -> ten element jest do poprawy przeze mnie, po prostu pewne dane zmieniają sie w czasie, stare katalogi odpadają dochodza nowe, admini zmieniają pewne informacje związane z akceptacją wpisów, opisami dodano/niedodano itd. I właśnie dlatego jest tak jak piszesz :)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności